PDA

View Full Version : След час...



ShtrudeL
02-28-2012, 21:06
... е 29ти февруари <3

Преди една година си купих първите рибки. Бяха две и бяха черни. Молинези, толкова бяха красиви и можех да стоя и да им се радвам с часове. Гледах ги в голям буркан от на баба туршиите, после си взех аквариум и заживяха там, както си му е реда. После си взех още рибки и после пак. Имах златна, която един ден намерих с обърнато коремче. Беше красива. Имах и барбнещо си, но бяха злобни и ядяха перките на другите. Но всичките бяха толкова, толкова красиви. Наистина можех да стоя и да ги гледам и глееееедам и глеееееедам с часове, успокояващо е. Всички измряха де. Не ми беше кой знае колко тъжно, но малко ми липсва красотата им. ТА! На 29ти февруари рожден ден има дядото, който ми продаде рибките ми. ОФ! Всъщност си ги купих на 14ти февруари и той ме попита заради деня ли е, а аз просто исках рибки, после се заговорихме и после аз понеже имам навика да питам всички за рожденните им дни/зодията и се изтъкнах като горда риба, че съм риба и обичам рибички и той каза, че и той е риба и ми стана ного радостно. ТОгава го питах кога е роден и ми каза 'на 29ти февруари'. Тогава изобщо не включих, че не всяка година има 29ти и просто благодарих за рибките, едно, та друго и си тръгнах. След това ми се включиха бавните реотанчета и се сетих и ми стана ного странно и вълнуващо хаха нямам представа защо. И исках да отида в зоомагазинчето му и да му го честитя, но скоро видях, че вече го няма.... стана ми малко криво, исках да зарадвам някой непознат, който въобще не ме е очаквал. След една година. Би било толкова готино.
Т'ва е. Някой ми пише в скайп* Момент.
*Хихи иска да му чуя композицията. Е, казах му да се запише, сега си слушам друго и ми е хубавичко.*
Искам да откъсна глухарче, искам и слънчице.
Почнах да пиша това в 11 без 5, сега е И 5... О, каква съм.. както и да е
Споконо ми е. Красиво ми е.
Чао.

galaxy29
02-28-2012, 21:12
дали ше доживееш до 29ти

ShtrudeL
02-29-2012, 04:15
Честит 29ти февруари. <3

Wax
02-29-2012, 07:00
Честито :]

AlMiNaToR
02-29-2012, 18:19
Нещо трябваше да се честити днес ли, фойерверки, шампанско (и сълзи)?!?!?
Да ви имам псевдо поводите за празнуване...

awerw
02-29-2012, 18:40
една съученичка има рд днес ;)