PDA

View Full Version : Какво да правя?!



MeduSa
02-28-2012, 20:41
Хей,сладури! Искам да ви помоля за мнения относно моя проблем. Така,аз съм българка,той е турчин... Какъв е проблема? Харесва ме,показва го,не е натрапчив , но се старае да го забележа.Първо беше страшно смрамежлив,до толкова,че каза на приятел да ми каже,че ме харесвал и прочие.После започна да разговаря с мен,да "тичка" подире ми.Започвам да го харесвам,но...сетя ли се ,че е турчин..не знам,някак си нещо ме възпира.От една страна приятелите-ще ме отбягват,от друга страна -наще ако разберат...От трета страна,в училище ще ни гледат доста странно.Все още ми показва,че ме харесва,даже бяягаше от часовете си и влизаше в моите,ей така,за да ме видел.Каза пред целия ми клас колко ме обичал,всички го гледаха като тотални марсианци,честно! Тази година е абитюрент.Постоянно ми казва колко ме обичал,харесвал,как се влюбвал и т.н.... Прави ми удовлоствие да получавам вниманието му,мога да се пробвам с него,започвам да го харесвам,но не знам как ще ни възприемат...По цял ден ходи след мен,зяпа ме,до толкова,че чак ми става неудобно,но какво да се прави-не мога да го спра.Та така,вашето мнение какво е?Ще се радвам да го чуя.
П.П. : По принцип нямам нищо протв турите,дори имам много добри приятелки от този етнос.Просто едно притеснение ме разяжда...

valdesbg
02-28-2012, 20:51
Не и не :)

Пича е досадно-жалък, не знае как да те спечели, а ти ще му се предлагаш на тепсия. Не те заслужава.

Отделно че съм против смесените двойки. По много причини - главната от които е - под ягодите няма ли свестни българи та почнахте по турци/гърци/македонци да залитате?

DisappointedDreamer
02-28-2012, 21:01
^съгласна, но не и с последния коментар. Ако момчето е свястно, хич не ме интересува българин ли е, македонец ли е и т.н.

paradosou
02-29-2012, 09:45
За момче 12 клас супер му куца подходът.

anonymous708973
02-29-2012, 12:25
Подходът му е кофти и няма нищо общо с това, че е турчин.

Попринцип подкрепям идеята, още повече, че има готини турски момчета на по около двайсетина години, стига обаче да не е някакъв педантично вярващ.

psychopath
02-29-2012, 14:13
Аз не познавам себеуважаващо се момиче, което да се кефи на досадни олигофрени, които не знаят как да се държат с една жена (е...или момиче)...

Не казах нищо засягащо етническата тематика ! :Д
DissapointedDreamer, не се очакваше и по-различно мнение като се има предвид - "Stockholm, Sweden" :>>

Знам ли...може да е в мен "проблемът" : ))

fenkaaa
02-29-2012, 18:59
Ако искаш да си с един човек ще бъдеш,въпреки това какво говорят хората и как ще го приемат,не те ще са с него,а ти :) Едно момче ходи с една моя приятелка - туркиня и никой не е казал нещо лошо за тях,а момичето е мноооого красиво,наистина.. дори не и личи,че е туркиня.