PDA

View Full Version : Броблеми с мама и училище :(



vakoto97
02-29-2012, 08:55
Ot 7mi klas zapo4va moqta istoriq.Zna4i ne bqh golqm u4enik v 7mi klas bqh mejdo 2-3 i edin den ima6e rod. sre6ta i se pretesnih mnogo za6toto gospojata kaza ZADALJITELNO da se idva a ako ne doide roditel mu zvani i go vika sam.Kazah na mama 4e imame rod. sre6ta tq kaza dobre.Otide na rod.sre6ta i kato se varna se qdosa mnogo a poprincip maikami e strogqt roditel ne ba6ta mi i mi iz4ete edno konsko i mi kaza nakraq zaminavai si izmitai se ot tyka dade mi 20 leva i kaza pravi kakvoto iska6 i izlqzah mn mi be6e GADNO mnogo no se varnah posle ne me pitaite kak i se izvinqvah i tq kaza o6te 1put da si me izlojil taka se maha6 i minah godinata s 4,78 mai be6e.No poprincip maika mi mnogo me obi4a otida li nqkade za 2-3 dena se edno sam oti6al za 2-3 meseca.

Sega sum 8mi klas vsi4ko ot na4alo varve6e dobre no po matematika stanaha po natatuk mnogo trudni zada4ite a po istorq ne me biva vlob6te po himq minalata godina ne me biva6e a tazi godina se mu4a i naistina sm po dobre po balgarski sm si vinoven az za6toto ne pi6a,za6toto gospodina ne go haresvam poradi nqkoi ne6ta po bilologq se ma4a pak po geografiq oba4e 1vi srok dobre 2ri zle nqmah dva pati himikal v 4asovete po geografiq zatova ne sm vinoven nqkoi mi go e vzel a na drugq 4as imah samo tetradka i himikal za6toto nqmah programata za 2ri srok iskah e ot priqteli no mi vikat nqma e v men i gospojata mi kaza ako sledva6tiq pat nqma6 si ni6to te ostavqm na popravitelen no ne mi e tova problema ami v chetvurtak imame roditelska sre6ta i neznam kak 6te riaigira maikami kajete mi kakvo da pravq molq vi!!!

Predvvaritelno blagodarq :)

nIkEnCeTy_bE
02-29-2012, 12:07
Кирилица, първо! Второ на никого не му е лесно, но ще се стегнеш и ще успееш. Такива излишни глупости от рода на нямам тетрадка, нямам химикал, може да ги избегнеш! Оценките винаги се оправят, стига да има желание! Сега на родителската ще си отнесеш всичко, ще си вземеш поука и ще се стегнеш!

linetyyyyyy
02-29-2012, 12:13
моля и извинявай,че го ползвам като коментар но нямам друг избор ,защото забравих как да си напиша мнението та ето го и въпроса :Обяснете защо , ако сме в лодка,трудно ще ударим с харпун риба,плаваща близо.

GregoryHouse
02-29-2012, 13:17
Кирилицата е задължителна!