PDA

View Full Version : "Препушване"



sadnat123
02-29-2012, 13:14
Здравейте,
не знам дали това е точния раздел, но се нуждая от съвет.
В събота се събрахме компания и те извадиха така прословутата "трева" и я запалихме.
След час-два се прибрах, седнах пред компютъра за 2-3 часа и си легнах. На другия ден се събудих и чуствах лека дизориентация, кратковременната памет ми беше нарушена и така цял ден. Като си легнах не можех да заспя и в главата ми имах само мислите за марихуана, въпреки че съм пушил много рядко. И така до днес имам дизориентация, нарушена памет и концетрация, но не и мислите за трева.
Чуствам се уплашен и имам нужда от съвет от някой с подобно преживяване.
Да спомена, че други наркотици не съм взимал, цигари не пуша и, че това ми е горе-долу 5-6 път трева.
Благодаря предварително!

Chacho
02-29-2012, 13:21
Нищо ти няма, ще изчезне всичко до още ден-два. И по-бързо минава, но си се паникьосал и си самовнушаваш. Демотивацията и депресията са малко по-трайни, към 4-5 дена, другото отшумява в рамките на 1-2 дни.

Darkmoonnn
02-29-2012, 13:47
Най-вероятно тревата която сте пушили е била друсана....

sadnat123
02-29-2012, 14:18
Нищо ти няма, ще изчезне всичко до още ден-два. И по-бързо минава, но си се паникьосал и си самовнушаваш. Демотивацията и депресията са малко по-трайни, към 4-5 дена, другото отшумява в рамките на 1-2 дни.

Благодаря много! Сега мисля да си дам един хубав сън, след това една топла баня и малко от любимата ми видео игра :D :D .

sadnat123
02-29-2012, 14:19
Най-вероятно тревата която сте пушили е била друсана....

Хм, може би си прав, защото почти нямам по-конкретни спомени от вечерта на напушването.

sadnat123
03-04-2012, 07:54
Все още не се чуствам добре. Възможно ли е да имам голяма концентрация на THC в кръвта?

antineutral
03-04-2012, 08:26
Все още не се чуствам добре. Възможно ли е да имам голяма концентрация на THC в кръвта?
Не. Виж си по-скоро как си с хормоните. Марихуаната(и не само тя, а и много други неща, дори храната) повлиява на хормонално ниво. При първите няколко пушенки обикновено се усеща.

elenka0093
03-04-2012, 14:52
абе човек,от нещо друго трябва да ти е ..питай другите с които си пушел как се чувстват ;)

sadnat123
03-04-2012, 15:32
Аз пуших най-малко. На тях нищо им няма, не знам от какво може да е.

bowlingForBeer
03-04-2012, 21:00
Пий вода докато пушиш. Това най-вероятно е причината да си се чувствал така на сутринта. Стига си се филмирал, а се вземи в ръце. Тревата няма толкова брутално действие върху мозъка. Ако всеки път като пушиш си такава лигла, просто недей да го правиш повече. Мозъчните ти клетки ще се възстановят и ще си като нов след няколко месеца, все едно не си пушил никога.

sadnat123
03-17-2012, 10:06
Опасявам се, че може да съм развил някакъв вид деменция. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F

bowlingForBeer
03-17-2012, 17:30
Идиот. Само доктор може да стига до такива закличения. А на твоята възраст е по-вероятно да имаш ADD.

kod_12
01-09-2014, 15:09
Zdraveyte.. na 18 godini sum i snoshti za 1 put upotrebih treva naro4no vzeh po dobro kachestvo treva za da usetq rezultata ... no sled kato izpushih trevata zapochnah da treperq pulsut mi se uskori preblednqh ... edin priqtel mi vikna lineika... zashtoto se chustvah ujasno imah chustvoto che shte umra ... naspah se ... i sega se cgustvam zamaqno i razkoncentriran... chustvam se ujasno sqkash sum v depresiq molq vi kajete kak da se izlekuvam ... blagodarq vi mnogoo ...

bsdirty
01-09-2014, 15:25
Яж, пий едно кафе..И колко изпуши, как пуши?Малко инфо и можем да ти кажем защо е.

shmatarok
01-09-2014, 15:33
Пропиши на кирилица, изкъпи се, наяж се, ако не си ял. До няколко дни трябва да ти мине.

kod_12
01-09-2014, 15:57
Kupihne si s moq priqtel za 15 leva uj dobra treva izpushihme vsichko samo dvamata ... sled kato ispushihme trevata se poqviha i tezi simptomi .. no na priqtelq mi ne mu beshe taka... az pushih malko pove4e ... kato durpah ot trevata zadurjah po mnogo zashtoto znam che taka se pravelo..... kashlqh mnogo... ne iskam da izpitvam pove4e tozi ujas no sega sum kato v depresiq... chustvam se uajsnoooo :xxx a otnosno kafeto... tova nqma li da mi uskori oshte pove4e pulsa...

bsdirty
01-09-2014, 16:05
Еми като си глупак и първия път пушиш толкова..Нали твоя приятел ти е викнал линейка..какво стана ?
Следващия път като пушиш и усетиш, че ти става лошо..разходи се хапни нещо..пий вода, а ако харесваш експериментите пийни едно уиски да видиш кво става :D

kod_12
01-09-2014, 16:25
Vuv burza pomosht mi biha nqkvi dve injekcii no ne pomnq kakvi ... :D moje da zvuchi smeshno no ne mi e ! Pitam vi za pomosht ... ako znaete nqkakuv nachin za lechenie .. a ne da mi se podigravate !

bsdirty
01-09-2014, 16:29
Не ти се подигравам! Изказвам мнение..вярно, мнението ми, е че си глупак, но не е подигравка :)
Метни си едни душ и лягай да спиш :)

kod_12
01-09-2014, 16:30
Blagodarq :)))

veilside88
01-12-2014, 13:57
ЗАГЛАВИЕТО ^^

yolinka_yoyo
01-18-2014, 16:02
Zdraveyte iskam da vi popitam za suvet predi okolo sedmica sus edin moi priqtel reshihme da pushim treva i si vzehme za 15 leva samo da dobavq che treva ne sum pushil ot 4 godini.. no v blizkiq mesec probvah nqkolko puti kokain i amfet... dvamata izpushihme vsichko ! I nqkolko sekundi sled tova izpadnah vuv depresiq .. iztrupnah celiq ...surceto mi shteshe da se prusne... zapochnah da ticham i obikalqm staite.. trepereh ... imah uskoren puls.. povikahme lineika otidoh vuv bolnica i tam biha injekcii ... i mi kazaha da pochivam i da ne se natovarvam... edna sedmica sled tova ... ne sum sushtiq chovek kakuvto bqh predi pusheneto .. strah me e ot vsichko ... bezrazlichno mi e ... imam chustvoto che shte pripadna... chustvoto e ujasno .. i ne namiram nikakvo uspokoenie .. napravih si kruvni izsledvaniq .. no vsichko beshe v norma... kazaha mi da otida na nevrolog ... ne moga da obqsnq kakvo chustvam zashtoto e neobqsnimo... edinstvenoto koeto moga da vi opisha e .. strah .. panika.. iztrupvane... zaviva mi se svqt
.. sqkash poludqvam... imam chuvstvoto che shte umra .... MOLQ VSICHKI ZA SUVET !!!!