PDA

View Full Version : Как да напълнея ?



Anonymous2
02-29-2012, 15:29
Здравейте аз съм 17г, висок 177 и тежа около 60кг :Х Много искам да напълнея защото съм много хилав. Започвам да тренирам (всеки ден) на лостовете за да се пооформя, проблема е че съм един вид злояд :Д, много храни (по скоро манджи) не ги ям щото са ми гадни, пък и поначало си ям малко(не достатъчно).Ама вече се реших да си направя нещо като график и да се храня обилно и по-често. Ако можете да ми препоръчате кои храни да приемам (с които по-бързо ще какча маса) а и всякакви съвети ще са ми от полза :))

besso
02-29-2012, 16:38
http://bit.ly/zLKxv6 ;)

qkakukla2
02-29-2012, 17:45
Един приятел си носеше в раница около 10 сандвича със домати и извара май бяха, ядеше един през 45мин и каза, че били за трупане на маса. Незнам до колко е вярно ;)

Chacho
03-01-2012, 09:14
Пробвай с ВВД режим. Можеш да се поразровиш в bb-team.org , и го комбинирай с тренировки, за да качваш повече мускулна маса, отколкото мазнини.

StacCobain
03-03-2012, 18:58
Яж често по малко, не преяждай наведнъж... ако можеш да ядеш по 7 пъти на ден.. прави го.. завършвай яденето леко гладен, така след 2 часа ще можеш пак да ядеш и ще можеш по-лесно да усвояваш храната... за сутринта яйцата са доста добра закуска, през деня приемай много въглехидрати като приемът трябва да е най-голям сутрин и да намалява с настъпването на вечерта (тъпчи яко хляб.. много се качва), вечер преди лягане яж извара (200г примерно), ако не можеш да я ядеш, разреждай я с вода и я разбивай, така със сигурност ще можеш да я приемеш, в изварата има бавноусвояем протеин, който ще държи тялото ти сито докато спиш... Не се преуморявай с тренировките, ако се преуморяваш, ще губиш кила вместо да качваш, сънят също е много важен, поне по 8 часа на денонощие...

ccdesigns
03-03-2012, 21:08
Трябва ти ВВД режим, както каза някой по-горе. Потърси Високо Въглехидратна Диета в гуглето. :D

ImmortalSportFreak
03-04-2012, 16:57
Един приятел си носеше в раница около 10 сандвича със домати и извара май бяха, ядеше един през 45мин и каза, че били за трупане на маса. Незнам до колко е вярно ;)
На този здравата ще му се разшири стомаха от това,особено ако яде насила. ;Д Не е добре така.

Какво толкова искате да трупате маса не разбирам? Яжте си колкото искате,до толкова,колкото се чувствате добре,хапвайте здравословна храна и тренирайте. ;)