PDA

View Full Version : Кой ще спечели Евровизия тази вечер... кой..кой кой кой...кой



bootyboy
02-29-2012, 18:38
кой ще ни представлява........? ? ?

machoka
02-29-2012, 18:52
Сега ще пусна да видя с какво и кой ще се изложи тая година като участници и 'творения'.

AlMiNaToR
02-29-2012, 18:52
кой ще ни представлява........? ? ?
Азис, с песента "Хоп"

bootyboy
02-29-2012, 18:54
мачока давай догодина ти..знам че можеш..още слушам произведенията ти..в мп4 са ми

Wax
02-29-2012, 19:00
мачока давай догодина ти..знам че можеш..още слушам произведенията ти..в мп4 са ми

http://nbtv.bg/repository/image/Gallery-16316-pic.jpg

ShtrudeL
02-29-2012, 20:03
Go Week - The way you see the world
Рене Ранев - Alone
Ивайло Колев - Searching for the words

Това е драги съфоронци.
Приятно съм изненадано от добрите попадения. <3

thegreenzombie
02-29-2012, 20:06
аз съм за >>
Go Week - The way you see the world

bootyboy
02-29-2012, 20:06
Цецо Елвиса много си е повярвал /

ShtrudeL
02-29-2012, 20:13
Не ми хареса Десислава и групата (или групитЕ, не помня дали бяха повече от 1) с румънско звучене, т.е. като всеки новоизлязал 'хит' в последно време. Софка... ми не ми хареса кой знае колко, не искам тя да ни представлява...
Тези, които казах, че ми харесват също са познати като звучене, не са нещо коой знае колко уникално като стил, но са хубави и си заслужават. Стиляна ме дразни, не я искам. Тошкоо... не знам за него, талантливо е момчето. <3 Абе който и да е, дано спечелим. ^^
Едит: Пропуснах да отбележа, че Вяра е ного красива.

bootyboy
02-29-2012, 20:25
старакадемито са окупирали финала, но липсва Марин Йончев който можеше да спечели

ShtrudeL
02-29-2012, 20:29
И Гласът на България...
Ивайло ми харесва от старакадеми, има хубав глас и песничката му е хубава <3

EinGutesKind
02-29-2012, 20:30
[22:28:51] NaiQkiqt каза: Кажи им на тия в форума
[22:28:55] NaiQkiqt каза: в темата за евровизия
[22:29:02] NaiQkiqt каза: че аз ще я спечеля
[22:29:13] NaiQkiqt каза: Щото съм як и богат
[22:29:16] NaiQkiqt каза: и тати ми плати
[22:29:26] NaiQkiqt каза: аз да спечеля
[22:30:11] NaiQkiqt каза: нека ги е ят

Wax
02-29-2012, 20:33
Наско, за кво за бога му е тоя бан, като ти му пускаш педалските мнения :d

EinGutesKind
02-29-2012, 20:39
[22:38:28] NaiQkiqt каза: На WAX-a му кажи, че от педалщината няма отърване, както и от чалгата също!

Ами защото съм добро дете, и му влизам в положение :oops:

ShtrudeL
02-29-2012, 20:41
Искам нещо и за мен. Например да ми каже колко съм прекрасна.

EinGutesKind
02-29-2012, 20:45
[22:44:06] NaiQkiqt каза: А нa Щруделката ѝ кажи, че е красива и в ролята си на супермодел и супермодератор да ми махне бана, че не знам как ще изтрая до утре!!!

ShtrudeL
02-29-2012, 20:49
хаха мерсиМ ^^

machoka
02-29-2012, 20:57
Ужас Ужас Ужас, някой да ми избърше сълзите... Това са сълзи, посветени на безсилието на българските творци, а по-първо и на некадърните изпълнители.

Песните са потресаващо скучни, с беден аранжимент и хармонии, достойни само за упражнение на студентите в лекциите по хармония в първи курс.

Първо да си кажа, че моят фаворит са Go Week - The way you see the world - достатъчно свежарско, достатъчно непопулярни, достатъчно оригинална сценография, изключително интересен вокал (евала на пича, голям голям), много добро присъствие. Тука ДОРИ аз нямам за какво да се хвана, освен да се хвана за един специфичен орган като послание към останалите, а на тия момчета да им стисна палци да се преборят със статуквото на Евровизия като формат.


Въпреки, че кой съм аз да бъда критикар, не мога да не спомена виждането си по някои параграфи така като все пак някакъв член на гилдията:

1. Вяра Пантелеева - Вяра. Ходил съм на мачове, ходил съм и на караокета, дискотеки, бил съм и в гората. Е, толкова викане не бях чувал до сега. Кому е нужно микрофона на тази, иначе не без дадености мокачинка, да светли със зеленичко и да пише ON?!? То бива бива тоналността на дадена песен просто да не е ТВОЯТА тоналност, но такова бЕсно дранье и в най-смелите си мечти не си представях. Иначе Дани Милев го уважавам като музикант, но поне да беше предвидил правилната височина за държанката си, която издиша мощно във високите. И това се чува. А личното ми, неангажиращо никому мнение е, че гласа и е грозен и просто НЕ СТАВА за lead vocal. Слабо, много слабо.
И така, да започнем отначало:

1. Светльо Христов продължава да ни убеждава в аграрната си принадлежност с натурално селски мотиви. Бидейки достатъчно интелигентен, не мога да разбера защо се вписва единствено в кабаретен певач на сръПска кръчма с основен рефрен на Торбалан Кючек или онзи другия аграрен химн, забравих го даже кой беше. И поведението му, и маниера, изражението ако щете, интонацията, всичко бие натам, да не говорим за крайно нелепите интонационни неточности за такъв, все пак 'национален' подиум.

2. ДесиСлава - тука съм безмълвен, по-бедна песен не бях чувал.

3. Цецо Елвиса явно се изживява като брат-близнак на Светльо. Комбинацията от мазен гласец, пропит с говорни дефекти и безличната мелодична гарнитура, забъркват една вкисната манджа, която не бих вкусил втори път.

4. Софи Маринова - някой и е написал хубава песен, аранжимента е добър. По принцип съм и ЗА особеното звукоизвличане при представители на малцинствените бит и култура. Само тези две неща да не се смесват в едно и да ме представлявт пред евро слушателите. Иначе в кварталната дискотека ако я пуснат, няма да изляза.

5. Тодор Гаджалов - абе този кой го вкара в играта?! Съмнявам се да му ръкопляскат и в караоке клубче. Да не говорим, че сценично присъствие - нула. При положение, че не те слушат по радиото, трябва да имаш някакъв контакт с публиката. В крайна сметка това го правиш за тях - а не да се разходиш из сцената, като през половината време си с гръб към камери и хора. А песента получава кръгло 2 като такава.

6. New 5 - ех, Добрич Добрич. Според мен тия образи са искали да направят парче, което да се пуска при отварянето на първата дискотека в региона. Честно казано на това парче трябва с голямата електронна гумичка да се заличат всички видове вокали и да остане само инструментала. А последният е наистина добър, хубав саунд, хубаво се разгръща, достатъчно ефекти. Бих казал, че може да се получи един хубав микс от него, наистина харесва ми. Нооо, ВОКАЛ ли чух? Моляяяя ви, да го мютнем при първа възможност и CD-то да заминава при някой ди-джей за миксиране от тук нататък.

Категория 'потенциално добри песни с кофти реализация' 2012. Наградите отива при:
7. Симона Сиванио - добър замисъл, слаб резултат. Въпреки това - добър замисъл. С малко преправяния и добавки, би могла да се получи добра песен. Прекалено бедна ми идва хармонията, едно и също се повтаря 3 пъти и песента свършва. Кулминацията ми липсва.

8. Ивайло КОлев - Searching for the words - хубава песен, като форма има добро развитие, малко слаб вокалист обаче сякаш изпъква на общата картинка. Или може би слаб монтажист. В крайна сметка има достатъчно потенциал момечето, да изпее нещата до такава степен, че след това да не бъде невъзможно за един професионален тон техник да му докара добро звучене.

Wax
02-29-2012, 21:02
[22:38:28] NaiQkiqt каза: На WAX-a му кажи, че от педалщината няма отърване, както и от чалгата също!

Ами защото съм добро дете, и му влизам в положение :oops:

Ти си можел и пич да бъдеш :d

DieselBlood
02-29-2012, 21:04
Мачок,ти като можеш да хейтиш,що не отидеш ти догодина,а?

EinGutesKind
02-29-2012, 21:05
[23:01:48] NaiQkiqt каза: Наси кажи на Мачока, че и аз съм на неговото мнение за Евровизия, и аз съм за GoWeek. И му кажи, че ще спечелят Софка или Вресислава, защото живеем в латиноамериканската България. И той допринася за това, да гледа Софка на Евровизия ще му е наказанието, щото банна такова интелигентно същество като мен :D :D :D
[23:03:02] NaiQkiqt каза: Kaжи му че банването ми е в подкрепа на кебапчийниците и в минус на интелектуалната култура :D

EinGutesKind
02-29-2012, 21:05
Ти си можел и пич да бъдеш :d

Че аз съм си пич :D

machoka
02-29-2012, 21:06
Мачок,ти като можеш да хейтиш,що не отидеш ти догодина,а?
Щото Евровизия не ми е сред приоритетите в момента, иначе в една от следващите години и това може да стане ;)

MaLyKoLiU
02-29-2012, 21:10
Я съм за Софи-то 8)

RagioL
02-29-2012, 21:11
Никога не ми е пукало за евровизия и тази година мисля да спазя традицията.

EinGutesKind
02-29-2012, 21:17
[23:16:25] NaiQkiqt каза: Kaжи им на тия в кофата, че познавам Миленита
[23:16:28] NaiQkiqt каза: водещата
[23:16:31] NaiQkiqt каза: и нека ги е ят!

bootyboy
02-29-2012, 21:21
браво на нея

ShtrudeL
02-29-2012, 21:21
!!!!!!!!! КАКВО ПО...
пф

EinGutesKind
02-29-2012, 21:22
[23:21:00] NaiQkiqt каза: СОФКААААААААА!
[23:22:20] NaiQkiqt каза: по-добре Софи, отколкото русото миньонче, защото поне то може да пее

ShtrudeL
02-29-2012, 21:23
Повече няма да гледам Евровизия : (

bootyboy
02-29-2012, 21:23
kommerz





.

MaLyKoLiU
02-29-2012, 21:28
Повече няма да гледам Евровизия : (

Защо бре, песента е добра и за разлика от доста участници Софи Маринова може да пее...
Също плюс е, че в песента се пее на различни езици, а не само на един... :)

Lucho
02-29-2012, 21:41
Значи е било истина. Какъв ужас. Но нищо, все пак конкурсът се провежда в Баку, Софи Маринова се вписва идеално в картинката.

А по принцип песента на Десислава е в пъти по-добра и с по-големи шансове да спечели. Но чалгата си каза думата.

Догодина трябва да пратим Иван Карачоров - Попа заедно с Радо Шишарката ако въпреки всичко тази година за сетен път не постигнем нищо.

ShtrudeL
02-29-2012, 21:41
Голяма работа, че се пее на различни езици. Песните, в които се пее за любов по този начин са ми лигави и толкова втръснали, че е все тая, че казва "обичам те" на не знам си колко езика. :> Като звучене не е чак толкова ужасна, но не е и за първо място. :>

MaLyKoLiU
02-29-2012, 21:46
Нали се сещаш, че ще бъде оценявана от другите държави... А кой да спечели ? Онези които беше споменала ? Ако бяха те, щяха да са някъде на последните места в Европа ;)
И според мен това е единствената песен, която може да достигне успеха на Елица и Стунджи от преди няколко години, а защо не и да го задмине :)

Хората искат нещо оригинално, а не поредната боза изпята на английски, която няма да се помни от никой след 1 седмица :)

DieselBlood
03-01-2012, 00:25
Щото Евровизия не ми е сред приоритетите в момента, иначе в една от следващите години и това може да стане ;)

На краставичар краставици,бих казал аз.

Concussion
03-01-2012, 07:45
Песента на Десислава беше най като за Евровизия.
А за това че циганката ще ни представя... Живеем в Абсурдистан, к'во очаквате...

lude7ina
03-01-2012, 19:34
Много ясно, че манглаката ще спечели. Пък и Евровизия си е политически конкурс.