PDA

View Full Version : Скриване на Мрежа



RadioMan
02-29-2012, 19:30
Искам да ми обясните как да си скрия името на локалната мрега като се отвори my network please името на компа да не се вижда и да не се свързва комшията и така да ми краде нет писна ми вече .

dimitar_ak
02-29-2012, 19:32
На WiFi ли си? Сложи парола.

RadioMan
02-29-2012, 19:39
не не от wi fi to просто човека си влиза в my network places и се свързва с конзолата на локалната мрежа и по този начин ми се заглушава скоростта в определени сайтове

doomkillerr
03-01-2012, 05:44
не не от wi fi to просто човека си влиза в my network places и се свързва с конзолата на локалната мрежа и по този начин ми се заглушава скоростта в определени сайтове

Значи сте свързани с LAN кабел... или?!?

RadioMan
03-01-2012, 09:32
Еми аз си имам рутер но той през лан кабел като влиза в my network plase и се свързва към моя комп и ми намалява скоростта и затова ми трябва някъкав трик или програма с който да скрия компа от my network plasec не го ползвам а си ползвам рутера за нет а не искам да взимат на аванта по този лесен начин

MaGuSs
03-01-2012, 09:58
Брат, разбрах само, че по някакъв начин ти крадял от нета. Ми като ти прави такива мизерии резни му кабела за нета ве. Егати, аз това бих направил...

doomkillerr
03-01-2012, 16:30
Влизаш в настройките на рутера и виждаш има ли някой, който е прикачен към него (дали по Wi-Fi или LAN).

Това дето го обясняваш... ама то има някакъв дето се свързва към нета ми от "My Network Places" - е АБСУРДНО!

Ако някой ти краде от нета, той трябва да е свързан към рутера ти, а ако не е свързан към него и компа ти няма друга мрежова връзка - било то допълнителен Wi-Fi адаптер на USB да речем или 2-ра мрежова карта, значи че никой нищо не ти краде!!!

Няма как така от "космоса" да ти "оручаса" интернет връзката! Може се заблуждаваш нещо...

Айде да те питам един логичен въпрос - как аджаба разбра, че някой ти краде нета? Това, че нета ти е слаб или се губи от време на време, може да е от доставчика ти, от рутера ти, от мрежовата ти карта - от много неща! Айде дай сега да набием комшията по този повод - а?!?!