PDA

View Full Version : Моля ви за съвет



Nymph2412
03-01-2012, 15:04
Миналото лято се запознах с едно момче.....Цяло лято се виждахме и наистина започнах да се влюбвам в него.Питах за съвет най-добрата си приятелка как да станем гаджета и тя реши на своя глава да започне да го пита дали си има гадже ,защо още чака и не ми предложи и все такива глупости.Та не това ми е въпроса!Надявам се някой да ми даде съвет какво да прявя , скоро идва лятото и сигурно ще се видим. Какво да правя??

Nymph2412
03-01-2012, 15:05
Разчитам на вас !! :)

scandalousLady
03-01-2012, 16:48
Бъди себе си, излизайте,забавлявайте се, намеквай му,че имаш някакви чувства пък ако и той има няма да седи така предполагам.. на колко сте ?

Boriisow
03-01-2012, 16:52
Бъди себе си .. Заговаряй го .. Пишете си .. Започни да го питаш дали си има приятелка .. Защото може да се окаже, че решиш да му предложиш, а той се окаже, че е зает.. Излизайте и се забавлявайте .. Ако обаче той изпитва и той чувства към теб .. Може да го попиташ .. Може да не го попиташ .. Но въпреки всичко .. Намеквай, че таиш чувства към него :)

Glamour92
03-01-2012, 17:23
Само не правете грешката да си изяснявате отношенията чрез трети лица...
Та,за лятото-излизайте само двамката,насаме.
Като се посближите малко,ако се срамуваш да му признаеш директно,опипай почвата като направиш някакъв осезаем намек.Не по скайп,не като му пращаш меченца във фейсбук.Наживо.
Той би трябвало да схване и оттам нататък е ясно.

Chacho
03-01-2012, 17:39
Добър намек е да го поканиш на среща.

anonymous708973
03-01-2012, 18:27
Само не мога да разбера къде си бляла цяла година...

БожиятАгнец
03-01-2012, 18:47
Само не мога да разбера къде си бляла цяла година...

Мда...
Дори и да е имал чувства към теб приятелката ти го е отблъснала, а за една година сигурно те е и забравил.

За начало започнете да излизате двамата, само двамата.