PDA

View Full Version : Как да не се срамувам?



cecomuhata
03-01-2012, 15:49
Как да не се срамувам когато момичето което харесвам е покрай мен.Днес даже една мартеница не можах да и завържа, а дадох на друг да го направи от мое име и когато тя ми вързваше аз целия треперех.

PlayeRR
03-01-2012, 15:56
Ще пораснеш и ще ти мине...нормално е това, особено като са 1-ви трепети. А това да дадеш на някой си от твое име да направи нещо си...меко казано е тъпо...Да я покани на среща или направо да я целуне от твое име, а...?

Glamour92
03-01-2012, 16:13
Как ли? Като се насилиш и напук на срама си започнеш да я заговаряш и прекарваш повече време,докато не я опознаеш като хората и не осъзнаеш,че тя е човешко същество,като теб,а не свръхестествено създание,до което ти не си достоен да се докоснеш(както сега несъзнателно си мислиш)

slimbo
03-01-2012, 16:45
Не се притеснявай толкова ...
1) Може и ти да значиш нещо за нея и тези ходове са важни..но както и да е...
2)Най-важното е да бъдеш себе си..,защото ако те харесва ти ще значиш всичко за нея какъвто и да си..(освен броикаджия, жиголо и прочие )
3)Извинявай ама на колко сте просто питам стана ми интересно

Boriisow
03-01-2012, 16:48
Проблема ми е същия .. Никога немога да я заговоря .. Наистина я харесвам .. Но и друг ми е проблема, че нямам никакъв шанс с нея :) .. Харесвам още няколко момичета, ное само 1-2 от тях заговарям .. Както ти казаха по-горе .. Направи напук на срама си и започни да правиш нещо . Да я заговаряш .. Всеки ден .. Всяко междучасие .. Накрая ефекта ще е добър :)

Glamour92
03-01-2012, 17:03
нямам никакъв шанс с нея :) ..


И това го реши кой? Ти,нали? Дай шанс и тя да си каже думата...
Макар че като се замисля с тоя начин на мислене,който демонстрираш-най-вероятно и тя ще е на твоето мнение.Не бива да разсъждаваш така пораженчески-това няма как да ти донесе нищо добро.

Boriisow
03-01-2012, 17:04
И това го реши кой? Ти,нали? Дай шанс и тя да си каже думата...
Макар че като се замисля с тоя начин на мислене,който демонстрираш-най-вероятно и тя ще е на твоето мнение.Не бива да разсъждаваш така пораженчески-това няма как да ти донесе нищо добро.

Самата тя ми го каза .. Аз се бях надъхал .. Темата е на момчето .. Имам друга тема, малко по-надолу в раздела ;дд

cecomuhata
03-01-2012, 17:11
Не се притеснявай толкова ...
1) Може и ти да значиш нещо за нея и тези ходове са важни..но както и да е...
2)Най-важното е да бъдеш себе си..,защото ако те харесва ти ще значиш всичко за нея какъвто и да си..(освен броикаджия, жиголо и прочие )
3)Извинявай ама на колко сте просто питам стана ми интересно

На 12.Иначе тя не ме харесва казвала ми го е около стотина пъти поне.

Boriisow
03-01-2012, 17:16
Е щом не те харесва .. Не си прави труда да направиш нещо ... Иначе продължавай да си я заговаряш .. Щом не те харесва .. ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА :) Със или без НЕЯ :)

cecomuhata
03-01-2012, 17:33
Ама тя е толкова мила и хубава...:(

Chacho
03-01-2012, 17:34
Има много други мили и хубави, не можеш да я насилиш. Преглътни го мъжки и давай напред.

Boriisow
03-01-2012, 17:35
НЯма значение .. Момичето, което харесвах не ми върза .. По-точно ... не искаше да тръгне с мен .. Отказах се .. Опитай се и ти .. трудно е, но се загледай в някоя друга :)

cecomuhata
03-01-2012, 17:49
Уфф... на теория е лесно.

Glamour92
03-01-2012, 17:54
Ама ти си на 12,бе,момче...
Имаш толкова много пред себе си-и по-хубави ще срещнеш,и по-силно ще се влюбваш.
Имаш време.

fenkaaa
03-01-2012, 19:01
Ех тази детска любов,колко е сладка :)

raror
03-01-2012, 23:00
Зимаш си успокоителни и/или приспивателни и все едно си пиян 8-)
Нема лек брато.. ама като си стоиш на ушите нищо няма да стане :(

Nakadah
03-02-2012, 08:24
На 12 си... Сигурно и тя е на толкова... Само защото ти казва, че не те харесва, не значи че е така... Защо си мислиш че момичето не се чувства по същия начин като е около тебе? Просто полага мааааааалко повече усилия...

cigarettekisses
03-02-2012, 13:38
Как ли? Като се насилиш и напук на срама си започнеш да я заговаряш и прекарваш повече време,докато не я опознаеш като хората и не осъзнаеш,че тя е човешко същество,като теб,а не свръхестествено създание,до което ти не си достоен да се докоснеш(както сега несъзнателно си мислиш)
Точно. Прекалено много искаш да я впечатлиш и да й се харесаш. Гледай да не мислиш за това и просто бъди себе си,независимо дали това ще й се хареса. Не може вечно да обмисляш как да се държиш,за да спечелиш симпатиите й.

slimbo
03-02-2012, 16:10
На 12.Иначе тя не ме харесва казвала ми го е около стотина пъти поне.

1) На сила хубост не става .. не може на сила да те хареса
2) Ако не някакви по специални чувства то поне може да спечелиш приятелството и!!

ledenakrasota
03-02-2012, 16:17
Практика и с времето ще се научиш. :)

cecomuhata
03-02-2012, 16:26
На 12 си... Сигурно и тя е на толкова... Само защото ти казва, че не те харесва, не значи че е така... Защо си мислиш че момичето не се чувства по същия начин като е около тебе? Просто полага мааааааалко повече усилия...

Сигурен съм защото да кажем съм я питал около 10 000 пъти при 100 000 различни обстоятелства.

raror
03-02-2012, 17:58
И да допълня .. да даваш подаръци (мартеница в случая) и да говориш с нея чрез посредници е адски тъпо ... трябва да го преодолееш ;)

TePuKaTpoDuShA
03-02-2012, 23:21
Абе те хората са го казали за срама, ама тъй като си 12 годишен ще запазя това за себе си..
Рано или късно ще го преодолееш това чувство и ще те бъде яд за пропуснатия шанс, затова давай смело действай, дори да те отреже не го приемай навътре не може всички да те харесват