PDA

View Full Version : Insanity хранителен режим



maistorluk
03-01-2012, 16:15
Здравейте! Преди два месеца с един приятел се навихме да почнем с тренировките INSANITY. Решихме че просто ще пробваме без да навлизаме в подробности с хранителни режими добавки и тем подобни(малко глупаво от наша страна защото за тези два месеца можеше да постигнем и по големи резултати, не че не постигнахме нещо но е много ограничено сравнение с очакванията ни). Почти привършихме програмата-остават ни още 2 седмици, тоест свършваме на 17 март-и почнахме да се замисляме какво ще правим по нататък. Той не иска да прави INSANITY повече защото на него целта му е плочки и реши да се ориентира към тях. Моята цел от друга страна е да сваля килограми и да оформя тялото си по някакъв начин и реших да направя INSANITY но проблема ми е хранителния режим. Не че не мога да издържам на диета но живея в малък град и не всички нужни неща мога да ги намеря на две пресечки от мен като в по-големите градове като София, Бургас, Пловдив и т.н. Та въпроса ми е има ли някакъв аналог на режима с по-достъпни продукти които могат да се намерят на повече места. Моля ви помогнете защото програмата свършва след 2 седмици и искам да знам какво да правя. Мерси предварително!

RainBerry
03-01-2012, 18:24
Просто си създай самостоятелно хранителен режим, като се съобразиш със себе си, какви продукти можеш да купиш и тн.

п.с : Режима ви свършва на рд-то ми ^^ 17 март <3 ;dd

maistorluk
03-01-2012, 18:56
Докато четох е-книжката с хранителния режим гледах че за намаляне на телесната маса на необходими максимум 1500 калории на ден а аз си нямам и грам представа как да определя кое колко калории е защото не на всеки продукт пише с онези миниатюрни букви какво съдържа и т.н. Така че може да пробвам сам на измисля нещо ама не вярвам да имам по голям успех от диетата за разделно хранене :Д. Така че ако някой може да даде някакво инфо от къде примерно мога да видя какво каква енергийна стойност има може и да стане някаква фантасмагория която да проработи. Иначе не виждам как ще се оправя.

honeycocaine
06-03-2013, 16:59
А откъде мога да си купя диска на Insanity ? И колко пари е? :д