PDA

View Full Version : С какво ви помогна сайта...



awerw
03-01-2012, 16:51
Промени ли той живота ви? Какво научихте от него? Запознахте ли се с интересни хора? Имате ли хубави спомени от него? И харесвате ли го все още?

Ewok
03-01-2012, 16:58
Ех. 8-)
Помогна ми да израсна и да се оформя (всъщност все още го правя де, но пак под влияние на форума/хората от него) като характер. Това е най-важното.
Иначе, запознах се с доста интересни хора и желая да се запозная с още такива, нооо ще видим :д
Беше доста добра за мен година.
Определено имам хубави спомени от форума и все още има някаква доза интересност и прекрасност в него, но е доста малка. И все пак с червеното ще е една идейка по-приветлив.

PainMonopoly
03-01-2012, 17:08
3 годишна връзка. 1/8 от живота ми.

Има и други неща, но са незначителни в сравнение с това.

ShtrudeL
03-01-2012, 17:14
Промени го много, да. : ) <3
Щастливо съм, че го намерих и че се регистрирах. <3

Oy7ofCon7roL
03-01-2012, 17:51
Ами тъй като отказвам да порасна, като влезна тука се чувствам все едно съм тийн иначе не ми е полезен с нищо

bootyboy
03-01-2012, 17:55
една сериозна връзка и продължава...

thegreenzombie
03-01-2012, 18:00
помогна ми с това, че кисна пред компа с половин час повече... мога спокойно да си изливам негативите в темата си, без особено да ми пука кой ще я чете :д ... понякога ми действа образователно 8-) ...

D1esel
03-01-2012, 18:58
На мен с много! Регистрирах се на шега, за да тролвам, но впоследствие вече се сприятелих виртуално с всички вас тук. :D Или поне аз ви чувствам така :D Разбира се на моменти си имам много друга работа и почти не влизам, дори ме нямаше за цяла година, но не съм ви бил забравил :D

Значи Кофата ми помогна:
1. Да науча много неща за поведението на хората. Почти всяка тема, която пусках преди година-две беше с някакъв скрит смисъл, да видя как ще реагират хората, т.е. правих си експерименти. И от това научих наистина много. Прилагам наученото и в живота. А успоредно с това се и забавлявах жестоко! :D Определено Кофата е част от живота ми и една школа за него. :)
2. След като си станахме по-близки, в смисъл, че станах вече кофаджия, започнах да осъзнавам, че всъщност повечето хора са добри по същноста си, като разбира се има и изключения. Изумяваше ме това, че има хора, които не свалят маските дори и в пространство като Кофата, където всичко е позволено. Това ме убеди, че хората ВЕЧЕ живеем в "бъдещият" робовладелски строй, който сме видели от Матрицата :D (Т.е. вече сме роби, а демокрацията, е само илюзия.) Но пък не е чак толкова страшно все още, защото тук видях много хора, които са много свободни в мисленето и мечтите си и са наистина едни страхотни хора! ЛУДИ в добрият смисъл на думата! И да ви кажа, повечето кофаджии според мен сте такива - откачалки, които всъщност са много свестни хора! :)
3. Въпреки, че живеем в България, знаем какви са ни проблемите с манталитета, видях че не е чак толкова страшно, колкото всички го преувеличават. ВИЕ, прятелите от кофата, СТЕ доказателството за това! :)
4. Определено това, че в Кофата съм доста отпуснат, започнах и в живота да бъда по-oтпуснат, започнах да си изразявам мнението без да се страхувам от това какво ще кажат хората. Това ми е най-големият плюс. Кофска психотерапия :D
5. Убедих се, че младото поколение, което в момента сме тийнейджъри и студенти, сме по-добри по душа от родителите си, по интелигентни сме в мнозинството си и вярвам, че ще постигнем това, за което мечтаем - да живеем спокойно и щастливо в България, пък макар и скромно. :)

NaOH
03-01-2012, 19:36
Такам. Форумът ме промени по много начини.
Първо спря да ми пука за всичко и за всички. Храня наред, ако някой ме издразни по някакъв начин.
Второ, запознах се със страшно готини хора, с някои от тях завързах приятелство и си драскаме от време на време, с други съм се виждал поне веднъж, с трети киснем в едно кафе по цял ден, с четвърти сме пили бири... И пети, едно момиче по-точно, ми стана една от най-близките приятелки някога.
Също така ми помогна да се усъвършенствам като личност, да разбирам по-лесно хората (и жените), да науча нови неща...
И най-важното - разбрах, че няма нищо лошо в това да си олигофрен и психопат :D

flawless_
03-01-2012, 19:38
Първо спря да ми пука за всичко и за всички. Храня наред, ако някой ме издразни по някакъв начин.


А НАЯВЕ, А НАСЪН??????

PLEYGIRL
03-01-2012, 20:08
Всъщност .. сайта не ми е помогнал въобще ... оформих личността си сама благодарение на семейството ми и приятелите ми. Тук само съм давала съвети (ако изобщо са видени от някой) и съм чела глупости .... (и някои добри неща де .. ) Рядко искам съвети от тук защото не очаквам помощ ... :D:D:D:D

awerw
03-02-2012, 17:07
ЪП, айде да се разрастне темата де, искам и Насето да пише :D