PDA

View Full Version : Коя зодия сте и коя зодия е приятелят , лката ви ?



loveca777
03-01-2012, 17:34
Побърках се с тези зодии :D

Audiophile
03-01-2012, 17:48
Преди: аз близнаци, а тя стрелец.


прекалено неподходяща комбинация.

Glamour92
03-01-2012, 17:49
Лъв съм,сингъл.

Отговарям,защото ми се ще да задам един важен въпрос,който ме вълнува още откакто научих коя зодия съм.
Как точно разположението на небесните тела в деня/часа/минутата,в който сме се родили определя характера ни?
Или просто всичко това засилва черти от него,които генетично са си били заложени?
Или по някакъв необясним за мен и разумната наука начин влияят на житейския път по такъв начин,че накрая да се оформиш като характера,описан в характеристиката на зодията ти?
И възможно ли е всички Стрелци,да речем да са авантюристи? И всички Риби-интуитивни и чувствителни?
Как толкова много хора,родени в един и същ момент-респективно с една и съща звездна карта ще имат подобни характерни черти/съдби/начин на мислене?

Или пък като прочетем това,което вАжи за зодията ни започваме да си внушаваме,че сме такива и постепенно придобиваме чертите,които звездният знак ни е отредил?
Или зодиите представляват просто една чешаница за езика и тема за разговор,когато си нямаме друга работа?
А защо астрономите и астролозите имат различни виждания за зодиите?

Оох,сори-като се отвори темата,нямаше как да не си изстрелям въпросите...Ще ми се да знам.

пAteNцЕ
03-01-2012, 17:51
и аз съм се побъркала по зодиите ама кво да се прай :D
аз близначка той дева....е дърво си е човека няма кво да кажа
тъпото е че все на деви попадам и ме влечат като магнит тези :D

Frankyyress
03-01-2012, 17:54
interesno e kak sum s chovek ot zodiqta koeto nai-malko ponasqm LUV, a az sum kozirog :D ama pak zavisi ot harakterite ;]

DisappointedDreamer
03-01-2012, 17:55
И двамата сме телец.

Glamour92
03-01-2012, 17:57
^ Е,па за Лъвчовците или добро или нищо !
Авторе,ако можеш,хвърли ми една-две теории за зодиите.

Тарикатче
03-01-2012, 18:05
Абе незнам кво що.. Принципно не съм фен на тия зодии и такова.. Обаче жена - везни, дева и близнаци.. Е те от тва чудо по големи курви няма да намериш никъде !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

fluffy_^
03-01-2012, 18:16
Аз съм скорпион,нямам приятелка.Преди време бях чел за зодиите,смисъл нали коя зодия с коя друга си пасват добре и с кои не..Не помня апсолютно нищо от това което съм чел тогава а и да помня едва ли това би ми било в полза.Една зодия не определя,променя човек.Не знам, но мене до такава степен ми е все тая каква зодия е които и да е че знам само на баща си зодията щото е лесна за запомняне xD "лъв" ( и мойта..)

Enchanting
03-01-2012, 18:25
Нямам приятел, аз съм риби... и е вярно това за чувствителността, поне при мен. ;)

anonymous708973
03-01-2012, 18:36
Абе незнам кво що.. Принципно не съм фен на тия зодии и такова.. Обаче жена - везни, дева и близнаци.. Е те от тва чудо по големи курви няма да намериш никъде !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Доживях да бъда определяна като курва заради зодията си.
Хах. Това, че някой трудно може да ни задържи вниманието, не значи, че прескачаме от хуй на хуй постоянно.

loveca777
03-01-2012, 18:39
Доживях да бъда определяна като курва заради зодията си.
Хах. Това, че някой трудно може да ни задържи вниманието, не значи, че прескачаме от хуй на хуй постоянно.

вие сте 3 в 1 ;d и много енергични

пAteNцЕ
03-01-2012, 18:39
добрем изкуших се ама сори просто :cool:
ще запиша за всяка зодийка моите наблюдения пак казвам мои са така ги виждам аз :D

овен - ех тия хора ме кефят,енергични,печени ама такива инати че направо късат нерви
телец - земни и чисти често леко лудички но понякога командорат
близнаци(аз)- големи приказливци двойнствени бе не мойш ни затвориш устата едни отвеяни такива сме...
рак - сериозни но готини по свой си начин(нямам много около мен за да кажа по-подробно)
лъв - еми надувки и мързели но чудесни хора ако им галиш "гривата" как трее няма да имаш проблеми
дева - готини приказливи но понякога са прекалено критични и устати
везни - мноу готини кефя им се - отвеяни приказливи едни такива къде търсят романтичното във всичко и не знам как да ги ядосам - пробвала съм тези хора не мразят което ми е странно
скорпион - всичките имат страхотна харизма и винаги съм им завиждала...
стрелец - луда работа са тези (нямам много около мен за да кажа )
козирог - амбициозни и устремени, земни и честно на мен са ми лично дървета
водолей - пичове всичките но са и лудички (те и везните са ми любими май че защото и аз съм въздушен знак)
риби - рувствителни и приятни,леки и елегантни

пак казвам това са мой наблюдения съжалямам ако обидя някого :D не сериозно съжалявам предварително ако видите нещо лошо за вашата зодия може да не сте такива и де не отговаряте на характера на зодията си (или по-специално каквото написах тука)

loveca777
03-01-2012, 18:39
и аз съм се побъркала по зодиите ама кво да се прай :D
аз близначка той дева....е дърво си е човека няма кво да кажа
тъпото е че все на деви попадам и ме влечат като магнит тези :D
е , той дърво , а ти говорящ телефон ,който не спира да мисли фабоокс и диско - идеална двойка сте ';)

ariimeri97
03-01-2012, 18:41
ЛЪВ ех как си обичам зодията аа иначе Сингъл

politoy
03-01-2012, 18:44
Аз съм риби,а той-рак...неочаквано добро комбинация ;) :D

пAteNцЕ
03-01-2012, 18:47
е , той дърво , а ти говорящ телефон ,който не спира да мисли фабоокс и диско - идеална двойка сте ';)
ма да добре сме на приказки ама мноу почват с тази критика и....направо ме убиват :/

loveca777
03-01-2012, 18:47
Лъв съм,сингъл.

Отговарям,защото ми се ще да задам един важен въпрос,който ме вълнува още откакто научих коя зодия съм.
Как точно разположението на небесните тела в деня/часа/минутата,в който сме се родили определя характера ни?
Или просто всичко това засилва черти от него,които генетично са си били заложени?
Или по някакъв необясним за мен и разумната наука начин влияят на житейския път по такъв начин,че накрая да се оформиш като характера,описан в характеристиката на зодията ти?
И възможно ли е всички Стрелци,да речем да са авантюристи? И всички Риби-интуитивни и чувствителни?
Как толкова много хора,родени в един и същ момент-респективно с една и съща звездна карта ще имат подобни характерни черти/съдби/начин на мислене?

Или пък като прочетем това,което вАжи за зодията ни започваме да си внушаваме,че сме такива и постепенно придобиваме чертите,които звездният знак ни е отредил?
Или зодиите представляват просто една чешаница за езика и тема за разговор,когато си нямаме друга работа?
А защо астрономите и астролозите имат различни виждания за зодиите?

Оох,сори-като се отвори темата,нямаше как да не си изстрелям въпросите...Ще ми се да знам.
Тай , май си чела онази анти зодиакална статия ;d

Та първо зодията не определя изцяло човека, а има 100 000 разновидности
Второ в повечето статии за зодиите и форумите пишат пълни простотии ,защото има неграмотни автори
Трето не съм спец за да ти обяснявам и доказвам, просто така си мисля и такива са моите разбирания

loveca777
03-01-2012, 18:49
ма да добре сме на приказки ама мноу почват с тази критика и....направо ме убиват :/

Аз пък съм скорпи и съм влюбен в близнаци - лоша комбинация , много съм изстрадал , да не се оплаквам ,но и аз съм като Дева - мълчалив пред много хора

djipsito
03-01-2012, 18:50
Доживях да бъда определяна като курва заради зодията си.
Хах. Това, че някой трудно може да ни задържи вниманието, не значи, че прескачаме от хуй на хуй постоянно.

Мхм. И аз доживях.. :lol:

Тарикатче
03-01-2012, 18:56
Доживях да бъда определяна като курва заради зодията си.
Хах. Това, че някой трудно може да ни задържи вниманието, не значи, че прескачаме от хуй на хуй постоянно.

По всички други параграфи си удобрена викаш.. Само още по зодия не те бяха усетили :D хахаха.....

Точно тия 3 зодии са супер кучки . . Нарочно съм си поставял за цел да превлека вниманието на момиче с подобна зодия докато си има приятел.. И то не е единичен случай.. И просто толкова са лесни, че няма на къде..

просто правя разлика междо едно момиче което си държи на приятеля и не пуска на всеки втори пич заради 2 лафа и некоя друга смешка . . И момиче което прави точно обратното.. И в крайна сметка тия от втория вариант се оказват винаги - везни, деви и близнаци.. Също и рибите все гледат чуждо междо другото . .

Ама пък тва ми е в + на мене.. Толкова са наивни, че с 2 приказки на кръст и вече ми правят компания..

fenkaaa
03-01-2012, 18:59
Аз съм Телец,а той Скорпион.Много големи разногласия между характерите.

пAteNцЕ
03-01-2012, 18:59
Доживях да бъда определяна като курва заради зодията си.
Хах. Това, че някой трудно може да ни задържи вниманието, не значи, че прескачаме от хуй на хуй постоянно.

и аз абе не сме толкова лоши бе просто сме много любвеобилни :D

djipsito
03-01-2012, 19:02
Тарикатче, като гледам кви ги пишеш и без приятел няма да те отразя... :)

fluffy_^
03-01-2012, 19:05
По всички други параграфи си удобрена викаш.. Само още по зодия не те бяха усетили :D хахаха.....

Точно тия 3 зодии са супер кучки . . Нарочно съм си поставял за цел да превлека вниманието на момиче с подобна зодия докато си има приятел.. И то не е единичен случай.. И просто толкова са лесни, че няма на къде..

просто правя разлика междо едно момиче което си държи на приятеля и не пуска на всеки втори пич заради 2 лафа и некоя друга смешка . . И момиче което прави точно обратното.. И в крайна сметка тия от втория вариант се оказват винаги - везни, деви и близнаци.. Също и рибите все гледат чуждо междо другото . .

Ама пък тва ми е в + на мене.. Толкова са наивни, че с 2 приказки на кръст и вече ми правят компания..
http://blog.lib.umn.edu/meriw007/myblog/Try-Not-to-Laugh.jpg
бе това че около тебе всичките са такива не ти позволява да говориш в множественооооооооо число (за всички) къф,ква си ти да казваш кои какъв е ПО зодията си ? xD GGEF

Тарикатче
03-01-2012, 19:05
djipsito - През кура ми е пък на мене ;)

Сладурана.

Тарикатче
03-01-2012, 19:06
Аз ли къв съм?

Най големия

bog4eto
03-01-2012, 19:07
Аз съм Телец,а той Скорпион.Много големи разногласия между характерите.

Е, аз съм Скорпион, а той е Телец.
Подкрепям напълно, но поне не ни е скучно, има разнообразие? :Д

Тарикатче
03-01-2012, 19:08
Телец.. Една от най готините зодии

fluffy_^
03-01-2012, 19:11
Аз ли къв съм?

Най големия

http://3.bp.blogspot.com/-IHgRqZsttWM/Ts_HAt6_GII/AAAAAAAAJ1c/zUmSNiH8aC4/s1600/Rex%252520business%252520people%252520laughing%252 520in%252520office.jpg Брат забавен си..с малко късмет може и да те вземат в цирка GIGGiTY xD

montana6
03-01-2012, 19:12
Аз ли къв съм?

Най големия

Много луд! Яко се изхилих. :D :D

loveca777
03-01-2012, 19:13
По всички други параграфи си удобрена викаш.. Само още по зодия не те бяха усетили :D хахаха.....

Точно тия 3 зодии са супер кучки . . Нарочно съм си поставял за цел да превлека вниманието на момиче с подобна зодия докато си има приятел.. И то не е единичен случай.. И просто толкова са лесни, че няма на къде..

просто правя разлика междо едно момиче което си държи на приятеля и не пуска на всеки втори пич заради 2 лафа и некоя друга смешка . . И момиче което прави точно обратното.. И в крайна сметка тия от втория вариант се оказват винаги - везни, деви и близнаци.. Също и рибите все гледат чуждо междо другото . .

Ама пък тва ми е в + на мене.. Толкова са наивни, че с 2 приказки на кръст и вече ми правят компания..

Ти с този си коментар доказваш ,че ти си зле ,а не другите
Това ,че са несериозни , не знаят с кой да бъдат и по природа могат да обичат 2 ма човека на веднъж -не ги прави кучки

Тарикатче
03-01-2012, 19:16
Кучки не.. Чисти курви

fluffy_^
03-01-2012, 19:17
Ти с този си коментар доказваш ,че ти си зле ,а не другите
Това ,че са несериозни , не знаят с кой да бъдат и по природа могат да обичат 2 ма човека на веднъж -не ги прави кучки

Аз мога и 4-ма наведнъж да обичам.."мама,тати,малката ми сестричка and my(future girlfriend I hope xD) (sun)

loveca777
03-01-2012, 19:17
И под несериозни имам в предвид по характер само , а не като цяло

Тарикатче
03-01-2012, 19:18
http://3.bp.blogspot.com/-IHgRqZsttWM/Ts_HAt6_GII/AAAAAAAAJ1c/zUmSNiH8aC4/s1600/Rex%252520business%252520people%252520laughing%252 520in%252520office.jpg Брат забавен си..с малко късмет може и да те вземат в цирка GIGGiTY xD

Беее може и така да е.. Ама пък за разлика от мен ти и за там никъв шанс немаш ;)

loveca777
03-01-2012, 19:20
Аз мога и 4-ма наведнъж да обичам.."мама,тати,малката ми сестричка and my(future girlfriend I hope xD) (sun)

Да и аз мога милиони да обичам xd

Тарикатче
03-01-2012, 19:22
Ти с този си коментар доказваш ,че ти си зле ,а не другите
Това ,че са несериозни , не знаят с кой да бъдат и по природа могат да обичат 2 ма човека на веднъж -не ги прави кучки

Как ще обича 2-ма бе? Ти луд ли си къв си? А те според теб съгласни ли ще са да ги обичка и двамата? И кво аз ше знам, че некъв друг пич и пука гъза от ебане ама няма да имам против щото тя и двамата ни обича а? Ай бегай be готин . . Избира единия и си седи мирно с него . . Хои ли да и го праска друг моментално преминава в графа - кучки

loveca777
03-01-2012, 19:26
Как ще обича 2-ма бе? Ти луд ли си къв си? А те според теб съгласни ли ще са да ги обичка и двамата? И кво аз ше знам, че некъв друг пич и пука гъза от ебане ама няма да имам против щото тя и двамата ни обича а? Ай бегай be готин . . Избира единия и си седи мирно с него . . Хои ли да и го праска друг моментално преминава в графа - кучки
Абе я спри да ми пишеш в темата , кво ще кажеш? Стига ръси бисери и простотии една след друга.

CherryBell13
03-01-2012, 19:27
Мисля, че повечето разногласия се дължат на характерите. Примерно никак не се разбирам с Лъвове, а най-добрата ми приятелка е Лъв и се разбираме много добре. Иначе аз съм Телец и нямам приятел :D Имам чувството, че е заради характера ми :D

TheBeliever
03-01-2012, 19:27
Тарикатче, интересно ми е колко ти е голяма представителната извадка, та така уверено си вадиш изводи за цялата съвкупност?

loveca777
03-01-2012, 19:30
Мисля, че повечето разногласия се дължат на характерите. Примерно никак не се разбирам, а най-добрата ми приятелка е Лъв и се разбираме много добре. Иначе аз съм Телец и нямам приятел :D Имам чувството, че е заради характера ми :D
Ако това си ти на аватара няма начин да не имаш приятел или е така ,защото всички се избиват за теб ;DD

CherryBell13
03-01-2012, 19:33
Хаха не съм аз :D картинка е :D Но май е защото съм прекалено голям инат :D

fluffy_^
03-01-2012, 19:38
Тарикатче, интересно ми е колко ти е голяма представителната извадка, та така уверено си вадиш изводи за цялата съвкупност?

Той е с прекалено ограничено мислене..меко казано :D Доста интересен индивид.. Kill it before it lays egg's..xD

loveca777
03-01-2012, 19:38
Хаха не съм аз :D картинка е :D Но май е защото съм прекалено голям инат :D

хахаха инат била
:D :D Споко ,не е това проблема , а и ще си намериш човека ;)

bebchoOoOoOo
03-01-2012, 19:40
Аз съм Козирог, ама изобщо не си отговарям на характеристиката на зодията. Не съм дърво :D Козирозите ги водят за много уравновесени и не знам си какви, а аз определено не съм такава. Не се интересувам кой знае колко от зодиите, но мисля, че има нещо вярно. Никога не съм била типичен Козирог. Асцендентът ми е Рак и определено всичко в характеристиката на Рака важи и за мен. Приятелят ми е типичен Овен. И двамата сме с рогата напред, не е много добра комбинация :D

CherryBell13
03-01-2012, 19:41
Ловецо мерси :D Друго което забелязах е че Телци и Козироци не се разбират добре. Брат ми е Козирог и много се караме също и едно момиче. Големи караници бяха :D От тогава много внимавам с Козироци :D

Тарикатче
03-01-2012, 19:42
Абе я спри да ми пишеш в темата , кво ще кажеш? Стига ръси бисери и простотии една след друга.

Хахаха ей малчо.. Трудно ти е да се примириш, че съм прав в случая? И, че ти мислиш като първокласничка .. И почна да го раздаваш "шеф" спри да пишеш там спри да пишеш тук.. Къв си ти, че ще ми кажеш какво да ръся и какво не бе? 15 годишен лайнар които най вероятно още спи с майка си..

Тоя net как ви спасява кожите само.. не е истина

fluffy_^
03-01-2012, 19:46
Хахаха ей малчо.. Трудно ти е да се примириш, че съм прав в случая? И, че ти мислиш като първокласничка .. И почна да го раздаваш "шеф" спри да пишеш там спри да пишеш тук.. Къв си ти, че ще ми кажеш какво да ръся и какво не бе? 15 годишен лайнар които най вероятно още спи с майка си..

Тоя net как ви спасява кожите само.. не е истина

Айде братле ;) да ти дам ли адрес всичко.. и аз съм на 15 ? пиши лс ако искаш че като се замисля и аз доста писах тука.айде весело и ще чета темичката :D

Тарикатче
03-01-2012, 19:50
Айде братле ;) да ти дам ли адрес всичко.. и аз съм на 15 ? пиши лс ако искаш че като се замисля и аз доста писах тука.айде весело и ще чета темичката :D

Все още не съм откачил до там, че да тръгна да търся 15 годишен пикльо за да му спyкам бузите от шамари..

Виж . . телефонът на майка си ако ми дадеш не бих го отказал ;)

Тарикатче
03-01-2012, 19:52
А така тихи ви искам..

fluffy_^
03-01-2012, 19:53
Все още не съм откачил до там, че да тръгна да търся 15 годишен пикльо за да му спyкам бузите от шамари..

Виж . . телефонът на майка си ако ми дадеш не бих го отказал ;)

So low ? really ?? your not even worth laughing anymore.. -_-

PLEYGIRL
03-01-2012, 19:57
Козирогггг!! Най-яката зодия .. Двамата ми сериозни приятеля бяха овен и дева ... и с двамата бях лоша комбинация .. ,но според мен не зависи много от зодиите а от характерите. Иначе аз отговарям идеално на характеристиката на козирога, и честно казано мога да се разбирам с почти всички .... (,но не съм дърво) :D :D :D

ronyrony
03-01-2012, 20:41
Лъв... въображаемият ми приятел е зодия зебра.

valdesbg
03-01-2012, 21:36
Близне съм аз. Сингъл

Glamour92
03-01-2012, 22:49
Тай , май си чела онази анти зодиакална статия ;d

Та първо зодията не определя изцяло човека, а има 100 000 разновидности
Второ в повечето статии за зодиите и форумите пишат пълни простотии ,защото има неграмотни автори
Трето не съм спец за да ти обяснявам и доказвам, просто така си мисля и такива са моите разбирания

Хич не съм я и виждала тая статия... :D Просто винаги като видя нещо интересно гледам да го разглобя на мънички частички,за да видя какво представлява и защо е така.За зодиите нещо удрям на камък в опитите си да си ги обясня.
Пък за въпросите ми-не ти исках обяснение,по-скоро предположение,теория някаква.
Все пак би трябвало,след като това са вярванията ти,да си се замислял как "работи" всичко това,какъв му е механизмът?
Атеисти,готови да ми предложат безброй доказателства за несъществуването на Бог-колкото щеш.И нито един,който да ми каже защо аджеба вярва в зодиите и да има логично и разумно обяснение за съвпаденията около тях (защото няма как да са закономерности,като няма обяснение,камо ли доказателство...)

Не се дръвча,бтв... просто шавлив мозък

loveca777
03-02-2012, 07:21
Хахаха ей малчо.. Трудно ти е да се примириш, че съм прав в случая? И, че ти мислиш като първокласничка .. И почна да го раздаваш "шеф" спри да пишеш там спри да пишеш тук.. Къв си ти, че ще ми кажеш какво да ръся и какво не бе? 15 годишен лайнар които най вероятно още спи с майка си..

Тоя net как ви спасява кожите само.. не е истина
Голямо пишлеме си
Да , аз не съм този,който ще ти каже да спреш със спама , а модератора
Само едно лс е нужно да му пиша и ти е готов дългия бан
ПС Ако искаш толкова много да си мерим pi**ki пусни някоя тема в кофата или направо в раздел спорт , за да се изложиш до край : )

loveca777
03-02-2012, 07:27
Хич не съм я и виждала тая статия... :D Просто винаги като видя нещо интересно гледам да го разглобя на мънички частички,за да видя какво представлява и защо е така.За зодиите нещо удрям на камък в опитите си да си ги обясня.
Пък за въпросите ми-не ти исках обяснение,по-скоро предположение,теория някаква.
Все пак би трябвало,след като това са вярванията ти,да си се замислял как "работи" всичко това,какъв му е механизмът?
Атеисти,готови да ми предложат безброй доказателства за несъществуването на Бог-колкото щеш.И нито един,който да ми каже защо аджеба вярва в зодиите и да има логично и разумно обяснение за съвпаденията около тях (защото няма как да са закономерности,като няма обяснение,камо ли доказателство...)

Не се дръвча,бтв... просто шавлив мозък

Типично за зодия лъв е да философствате
Познай госпожата ни по риторика и философия коя зодия е ?
Също не може да отречеш ,че си много състрадатерна с някой преди да те излъже
Тогава ставаш истински бияч ;d
Да няма доказателства за тази наука
Много е сложна ,но както се вижда има доста съвпадения в личностите

Sh@d0w
03-02-2012, 07:32
Гаджето ми е скорпион :)

И не започвайте пак с тия глупости да определяте човека по зодиите какъв бил, защото това са пълни глупости. Характера на човека не се определя по това каква зодия е.

Всеки който вярва в обратното е голяма будала.

loveca777
03-02-2012, 07:49
Гаджето ми е скорпион :)

И не започвайте пак с тия глупости да определяте човека по зодиите какъв бил, защото това са пълни глупости. Характера на човека не се определя по това каква зодия е.

Всеки който вярва в обратното е голяма будала.
От части и зодиите играят роля

marin4itu
03-02-2012, 15:12
Аз съм дева, приятелят ми е лъв. Дават ни за лоша комбинация, ама още се търпим, дори под един покрив :D Но и на двамата асцендентът ни е скорпион и колкото сме различни, имаме и много общи черти. Пък и нали знаете, че когато си с един човек дълго време присвояваш от неговите качества и навици.

psychopath
03-03-2012, 18:38
Аз - скорпион, тя - козирог

jghgh
03-03-2012, 18:45
абе, шадоу, защо пишеш в темата като няма значение и т.н. :ДДД

иначе аз съм рак и нямам приятел, но големите ми лУбови все риби бе.. направо няма отърване от тези неразгадаеми, загадъчни, хлъзгави и прекрасни мъже. пък макар и някак непостоянни и отвеяни. харесвам ги:)

ShtrudeL
03-03-2012, 19:14
раците сте ебати чувствителните и свръх загрижените и.. бля ;р

jghgh
03-03-2012, 19:41
бля, т.е. гадни сме? (мнителност типична за рак - detected!)
изобщо не си харесвам зодията. тва ракът е зодия неуадчник, както пишеше в един хумористичен хороскоп.. адски жалка зодия и за мъже, и за жени :д

ShtrudeL
03-03-2012, 19:43
Не сте гадни в лошия смисъл... Обичам рачета. "Гадни" сте с прекалената си загриженост, чувствителност и всичко добро, което е в повече и не ви е нужно, защото само си вгорчавате животеца така. :О И да... мнителни сте за ного неща. ^

XXX_sweet_XXX
03-03-2012, 19:44
Охх,зодии,зодии.Аз съм овен и той е овен :Д

ShtrudeL
03-03-2012, 19:56
Това момиченце (вече сигурно е жена) дето ти е за аватар преди имаше рег в импулс и масово имаше нейни фейкове, понеже беше модерно да си емо хаха. Сега май се е превърнало в лице на форумни аватари.

Овните са гадни.

balu4ka
03-03-2012, 20:28
Аз-водолей,той-водолей.Добре е :3

loveca777
03-04-2012, 07:04
Това момиченце (вече сигурно е жена) дето ти е за аватар преди имаше рег в импулс и масово имаше нейни фейкове, понеже беше модерно да си емо хаха. Сега май се е превърнало в лице на форумни аватари.

Овните са гадни.
Няма гадна зодия ;)
Всеки талант е гаден
Или таланта е проклятие
Аз да не мислиш ,че мн си обичам зодията
Рака прави всичко на обратно, но въпреки това е 100 по добра зодия от скорпион блл ;d

Rebirthing
03-04-2012, 13:34
Лъв съм,сингъл.

Отговарям,защото ми се ще да задам един важен въпрос,който ме вълнува още откакто научих коя зодия съм.
Как точно разположението на небесните тела в деня/часа/минутата,в който сме се родили определя характера ни?
Или просто всичко това засилва черти от него,които генетично са си били заложени?
Или по някакъв необясним за мен и разумната наука начин влияят на житейския път по такъв начин,че накрая да се оформиш като характера,описан в характеристиката на зодията ти?
И възможно ли е всички Стрелци,да речем да са авантюристи? И всички Риби-интуитивни и чувствителни?
Как толкова много хора,родени в един и същ момент-респективно с една и съща звездна карта ще имат подобни характерни черти/съдби/начин на мислене?

Или пък като прочетем това,което вАжи за зодията ни започваме да си внушаваме,че сме такива и постепенно придобиваме чертите,които звездният знак ни е отредил?
Или зодиите представляват просто една чешаница за езика и тема за разговор,когато си нямаме друга работа?
А защо астрономите и астролозите имат различни виждания за зодиите?

Оох,сори-като се отвори темата,нямаше как да не си изстрелям въпросите...Ще ми се да знам.

Астрологията ми е нещо като хоби и мисля, че съм способна да ти отговоря на въпросите :). Накратко астрономията се занимава с наблюдение и изучаване на небесните тела от страна на техните физически свойства. Астрологията се интересува от тяхното значение за живота на земята.
Като цяло всичко е доста комплексно. Характера се определя най-вече от така наречените вътрешни планети, т.е Слънце, Луна, Меркурий, Венера и Марс. Важна роля играе разбира се и Асцендента (който е точката на пресичане на еклиптиката с хоризонта от източната страна), както и първи дом в наталната карта, планетите в него, аспектите на планетите, знака в който се намира и знака на върха на дома. Това обаче не е всичко, има още много детайли, другите планети, т.е Юпитер, Сатурн, Уран, Нептун и Плутон, тяхното разположение по дом, знак, връх на дом, аспектите които образуват. Взимат се предвид астероиди, неподвижни звезди, ретроградни планети, градуси, аспектни конфигурации, средни точки между две планети, елементи и качества на знаците, интерсептирани знаци и планетите в тях, "достойнства" на планетите, дали са "наранени" или "изгорени", Лунни възли (т.е фиктивни точки на пресичане на орбитата на Луната с равнината на еклиптиката), Десцендент, Медиум Цели (точката на пресичане на еклиптиката с небесния меридиан от южната страна), Имум Цели, Хирон, Черна Луна още позната като Лилит (това е проекция на най-отдалечената от центъра на земята точка на орбитата на Луната на еклиптиката, т.е не е реален обект). Със всичко до тук се занимава рожденната астрология.

Хора родени под един и същ знак, не споделят една и съща съдба. Дори близнаците не се раждат в един и същ момент. Примерно две минути разлика могат да променят Асцендента, да изместят целия хороскоп, като по този начин променят и проявлението му в живота на човека. Много е важен часа на раждане до секунда. Ако не се знае точният час, астролог може да направи ректификация. Не всички Стрелци са еднакви, нито пък всички Риби. Между родените в София и родените в Плевен (примерно) ще има разлика дори и часа на раждане да е еднакъв.


Колкото до темата - нещата не зависят само от зодиакалният знак, дори не смятам, че играе някаква важна роля. Трябва да се разгледат рожденните карти на партньорите, съпоставени една върху друга, казват му синастрия (партньорски хороскоп). Несериозно е да се смята, че примерно от връзка между Овен и Телец няма да излезе нищо или, че съюза между Овен и Овен е обречен. Напротив, едни от най-здравите връзки които наблюдавам са между Овен и Овен :).
Също така смятам, че е крайно глупаво да кажа "представителките на еди кои си зодии са курви" :D ! Такива заключения са несериозни ! Всеки може да предаде конотативно значение на определен знак, но не значи, че тези характеристики важат за всички. Тези заключения идват от опита, а моят опит показва, че курви се срещат във всеки зодиакален знак ;) !

Himeralea
03-04-2012, 13:41
О, хора...
Всички глупости, които се пишат за зодиите са неверни. Нормално е като изсипят една купчина определения за дадена зодия да има нещо, отнасящо се и за вас, просто защото сме хора и никой не е на 100% коренно различен от другия.[ Иначе, чакайте, аз (зодията ми съответно) съм еднаква с още n хора от същата зодия ли????]
Зодията или по-скоро рождената дата, мястото, на което сте се родили и часа ви имат значение, но всичко това трябва да бъде изчислено и разбрано от професионалисти, а не от седмичния вестник, в който има кратка статия за знаците, или тези по телевизията. : D
Това е същото като гледачките по скат (не съм сигурна за телевизията) където една жена изчела книги за психологията ти се прави на виждаща в миналото и бъдещето, а всъщност си съставя отговор по време на обяснението и тембъра на гласа на хората. :/ Всичко това са едни огромни глупости! Има професионалисти, които се занимават с това, там може да отидете, както има и гледачки, дето да ви кажат дали ставате или не ставате двойката, ама такава рядкост е да попаднете не на шарлатанка, че направо трябва да се наречете късметлии ако се случи.

DragonLady
03-04-2012, 14:05
Аз съм близнаци, той е между рака и лъва - 22 юли и аз не знам коя от двете зодии е, ама май е раче.

DisappointedDreamer
03-04-2012, 14:07
Хора родени под един и същ знак, не споделят една и съща съдба. Дори близнаците не се раждат в един и същ момент. Примерно две минути разлика могат да променят Асцендента, да изместят целия хороскоп, като по този начин променят и проявлението му в живота на човека.

Ох, това мога наистина да го потвърдя 8-)

jghgh
03-04-2012, 14:20
rebirthing, евала! страшно интересно.
а имаш ли идея как да науча точния си рожден час, понеже майка не си спомня добре, а на рождения ми акт го няма нанесен?
да ходя да питам в общината ли, какво :?

Rebirthing
03-04-2012, 14:34
rebirthing, евала! страшно интересно.
а имаш ли идея как да науча точния си рожден час, понеже майка не си спомня добре, а на рождения ми акт го няма нанесен?
да ходя да питам в общината ли, какво :?

Може би да питаш в общината е вариант :). Възможно е да се направи ректификация при професионален астролог, но струва пари.

ShtrudeL
03-04-2012, 15:07
Rebirthing, кажи нещо за рибите ^^
и скорпионите ^^
и хм телците ^

djipsito
03-04-2012, 15:16
И девите :D

DisappointedDreamer
03-04-2012, 15:17
Rebirthing, кажи нещо за рибите ^^
и скорпионите ^^
и хм телците ^

Заа телците да! *jumps up and down like an excited child*

sun251
03-04-2012, 15:18
хм и за раците ако може .. ;д

loveca777
03-04-2012, 15:24
За скорпионите няма какво да знаете ;d

fluffy_^
03-04-2012, 15:25
абе за всички зодии и толкос ;д ко за унуи за туй пиши наред 1.
2.3. xD

loveca777
03-04-2012, 15:31
Несериозно е да се смята, че примерно от връзка между Овен и Телец няма да излезе нищо или, че съюза между Овен и Овен е обречен. Напротив, едни от най-здравите връзки които наблюдавам са между Овен и Овен :).


Ами скорпион - близнаци ?
Само една или 2 статии съм чел ,където пишат ,че е възможно партньорството
На всякъде другаде пишат ,че било невъзможно и някакви подобни глупости
И то наистина ще е трудна такава връзка ..

djipsito
03-04-2012, 15:33
Ами скорпион - близнаци ?

Не знам дали става дума за мъж скорпион и жена близнаци, ама .. майка ми е скорпион, баща ми - близнаци ии партньорството си е баш бая възможно ;д

loveca777
03-04-2012, 15:37
Ами ,ако мъжът е скорпи ,а жената близнаци питам ;d
Май е възможно, нo в по-късен период ,когато близнаците се укротяват малко от купоните ;d
Много ми е гадно..

djipsito
03-04-2012, 15:43
Не знам, мани ги тия зодии, важното е да сте на една вълна. Иначе кво им е на купоните викаш ? В смисъл, като купонясваш бройкаш ли ? Или просто ти се дивее, а тя не иска да дивееш ?

loveca777
03-04-2012, 15:51
Не знам, мани ги тия зодии, важното е да сте на една вълна. Иначе кво им е на купоните викаш ? В смисъл, като купонясваш бройкаш ли ? Или просто ти се дивее, а тя не иска да дивееш ?

Имах в предвид ,че близнаците (аз съм скорпион ) като по-млади постоянно са някъде по дискотеки , купони както ги описват и не се спират на една връзка .. За разлика от скорпионите
Не знам.. то няма да стане , свърши вече,но по-характер сме различни ,тай де не знам ..

Rebirthing
03-04-2012, 18:13
Чакайте бе, хора, какво очаквате да кажа :D ?! Характеристиките на всяка една зодия /слънчев знак/ не са нещо ново, но както писах вече, това е само малко парченце от пъзела. След като имаме дата, час и място на раждане, тогава може да се тълкува.

Колкото до връзката между Скорпион-Близнаци, не мога да кажа, че е невъзможно докато не съм видяла синастрията, т.е двете ви карти съпоставени.
loveca777 - това което разбирам е, че ти като Скорпион се чувстваш по-пасивен, докато твоята Близначка е по-активна, което си е типично за тях, впрочем за повечето от тях е характерно да са променливи, но само по зодията не мога да давам цялостни заключения. Има и много стабилни Близнаци !

loveca777
03-04-2012, 19:17
Чакайте бе, хора, какво очаквате да кажа :D ?! Характеристиките на всяка една зодия /слънчев знак/ не са нещо ново, но както писах вече, това е само малко парченце от пъзела. След като имаме дата, час и място на раждане, тогава може да се тълкува.

Колкото до връзката между Скорпион-Близнаци, не мога да кажа, че е невъзможно докато не съм видяла синастрията, т.е двете ви карти съпоставени.
loveca777 - това което разбирам е, че ти като Скорпион се чувстваш по-пасивен, докато твоята Близначка е по-активна, което си е типично за тях, впрочем за повечето от тях е характерно да са променливи, но само по зодията не мога да давам цялостни заключения. Има и много стабилни Близнаци !
Всъщност аз съм си правил труда в някои форуми с пращане на смс с дадена година, месец ,ден на раждане ,но не и с точен час - и пише ,че има доста съвпадения и шанс за връзка.
Обаче, тя не ме познава достатъчно добрe , а аз си признах и нищо не стана
Както и да е - тя наистина е най-уникалното момиче за мен,което съм виждал ,така че мисля че заслужава нещо по-добро ; )

jghgh
03-04-2012, 19:33
Ти като типичен скорпион си прекалено и лесно влюбчив. Най-уникалното момиче... Че и смс-и. :д
И недей така пораженчески - fight for love.

Cold_Tearsss
03-04-2012, 19:34
Бихте ли предложили комбинации то зодии, при който страстта е движещата сила.

P.S. Тъкмо после ще ви тролвам....

DragonLady
03-04-2012, 19:38
Ами скорпион - близнаци ?
Само една или 2 статии съм чел ,където пишат ,че е възможно партньорството
На всякъде другаде пишат ,че било невъзможно и някакви подобни глупости
И то наистина ще е трудна такава връзка ..

Била съм с скорпион 2 години и малко. Постоянно имаше скандали, късаници, събираници, кофти отношение на моменти от негова страна, та даже и 3 изневери, като на 3тата му бих шута. Тегаво си беше като цяло и се радвам, че се отървах от него. Повече със скорпиони не искам да си имам вземане даване ( нищо лично към зодията, ама с моята зодия май не се спогаждат ). Имах и една др по краткотрайна връзка със скорпион ( и месец нямаше ) в която разбирането го имаше, но нещо липсваше, не се допълвахме и напасвахме, затова си останахме само приятели и до ден днешен.

horacio
03-04-2012, 19:50
рачета осмокрачета ;д

Rebirthing
03-04-2012, 21:14
Всъщност аз съм си правил труда в някои форуми с пращане на смс с дадена година, месец ,ден на раждане ,но не и с точен час - и пише ,че има доста съвпадения и шанс за връзка.


Те с подобни смс-и с които само ти вземат парите едва ли ще ти кажат нещо лошо/негативно.

loveca777
03-05-2012, 07:08
Те с подобни смс-и с които само ти вземат парите едва ли ще ти кажат нещо лошо/негативно.

нали ;d
Обаче ,ако можеш сама да тълкуваш подредеността на планетите -трябва сам да разбереш смисъла .

sladk0t0odidi
03-05-2012, 07:20
Телец. Сингъл.

GreenFairy
03-05-2012, 07:28
Аз съм Водолей, а той - Стрелец :)

Rebirthing
03-05-2012, 13:33
нали ;d
Обаче ,ако можеш сама да тълкуваш подредеността на планетите -трябва сам да разбереш смисъла .

В смисъл ? То си има определени тълкувания, ключови думи, насоки и т.н.

mynichka
03-05-2012, 15:24
Лъв и лъв, хаха

Cold_Tearsss
03-05-2012, 15:49
Лъв и лъв, хаха

Gay couple.... :D

mynichka
03-05-2012, 16:37
Gay couple.... :D
хаха добре, лъв и лъвица :Д

Muaythaifighter
03-06-2012, 11:26
Все още не съм откачил до там, че да тръгна да търся 15 годишен пикльо за да му спyкам бузите от шамари..

Виж . . телефонът на майка си ако ми дадеш не бих го отказал ;)

лошия интернет боец papapa

theexplorer
03-10-2012, 19:03
скорпион и водолей [sunnnn]

zooyork
03-10-2012, 20:14
ми аз съм си дева имала съм връзка с телец уж пише че се разбират понежи двете зодии са земни ама нещо не се получи 2 месеца и малко, а може би и връзката не се е получила поради факта че и двамата мислехме по доста детски начин(само като се сетя ме напушва смях :Д) след това имах една доста сериозна връзка с овен никога не се карахме поне 8-9 месеца без караници всичко беше по мед и масло, нооооо изведнъж караниците дойдоха и така почти една година обаче скъсахме... незнам кво да кажа за зодиите... във връзките всичко е до отстъпвания и подход зодията според мен е само жокер който трябва да използваш на макс :П

p3tinc3t0
03-10-2012, 21:41
Аз съм стрелец, а той риби и определено не си пасваме :D