PDA

View Full Version : Искам да попитам нещо, свързано с местенето в друго училище



Boriisow
03-02-2012, 09:18
Здравейте .. Понеже незнам дали е за тука темата, ще помоля да бъде преместена и да бъда ОСВЕДОМЕН .. Та .. понеже незнам в кое училище да ида, ще ви попитам вас .. Имам предложения за две училища, в които смятам да се кандидатирам (така да се каже) .. Едното е Езиковата Гимназия .. (ГПЧЕ) .. Другото е Спортното "Георги Бенковски" .. Смятам да ида в езиковата, защото езиците, с които смятам да се запиша, ги владея много добре (особено английски) .. За спортното .. Там един приятел от друг град (Троян) ми предложи да ходя с него в това училище .. Някой има ли предложения, кое от двете да избера ??

nIkEnCeTy_bE
03-02-2012, 11:16
От Варна ли си? Аз ти препоръчвам Езикова. Първото, което е ти дава повече възможности. Знаеш езика, отиваш и го усъвършенстваш и после заминавам за Чужбина. Ако искаш да останеш, най - малкото навсякъде, където ще работиш, искат Английски и Немски. Спорта е хубаво нещо, но според мен не да се занимаваш професионално, а и в България малко възможности има за реализация. Спортувай си лошо няма. Но езиците никога не са излишни.

fluffy_^
03-02-2012, 12:16
От двете които си изброил Езиковата.. :) Междо другото и аз бях като тебе..мислех да ходя в езикова или спортното но накрая флязох другаде в гимназия по механотехника и електротехника :D с паралелка Електрообзавеждане на производството. ^.^

Boriisow
03-02-2012, 16:44
От Варна ли си? Аз ти препоръчвам Езикова. Първото, което е ти дава повече възможности. Знаеш езика, отиваш и го усъвършенстваш и после заминавам за Чужбина. Ако искаш да останеш, най - малкото навсякъде, където ще работиш, искат Английски и Немски. Спорта е хубаво нещо, но според мен не да се занимаваш професионално, а и в България малко възможности има за реализация. Спортувай си лошо няма. Но езиците никога не са излишни.

Забравил съм да кажа, но съм от Плевен :)

nIkEnCeTy_bE
03-02-2012, 16:49
е, мнението не ми се променя хаха :)

Boriisow
03-03-2012, 22:49
Добре .. Може да се заключи темата :)