PDA

View Full Version : Помогнете!!!!!



SoCool
03-02-2012, 13:42
Наскоро си хванах ново гадже... Това стана преди 2 месеца.. Ама ето го и проблема: Тя е супер срамежлива и неопитна... Не умее дори да се прегръща! /Смеете се... И съвсем на място./ А в желанието си да се прави на готина дори не ми обръща никакво внимание...Опитвал съм да накарам нейни приятелки да я научат как става /прегръщането и целуването/, но тя все ги отблъсква под предлога, че това били простотии... Има и още нещо: Баща и умря на моята рожденна дата, и оттогава тя стана наистина чувствителна. Не мога да скъсам с нея без да я нараня... :( Оттогава се прави на супер любезна и дори ме накара да ревнувам, като на Св. Валентин подари валентинка на друго момче, защото то и било казало, че също ще и подари /чиста детинщина, такива неща не се казват!/... А от две седмици дори не ми говори...

Моля ви, кажете какво да направя, защото аз наистина я обичам... :(

Chacho
03-02-2012, 14:54
Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но вие с това момиче не ходите. Даже нямате и нормални приятелски отношения, да не говорим за близостта. Очевидно тя не иска тая връзка, според мен единствено търси внимание и явно си го намира. Не бих се занимавал с нея. А това, че баща й е починал, е голямо нещастие, но не оправдава поведението й. Животът продължава заедно с трудностите и, ако се наложи да прекратите връзката, прекратете я.

DisappointedDreamer
03-02-2012, 14:56
Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но вие с това момиче не ходите. Даже нямате и нормални приятелски отношения, да не говорим за близостта. Очевидно тя не иска тая връзка, според мен единствено търси внимание и явно си го намира. Не бих се занимавал с нея. А това, че баща й е починал, е голямо нещастие, но не оправдава поведението й. Животът продължава заедно с трудностите и, ако се наложи да прекратите връзката, прекратете я.

Мдам. И дотук темата се изчерпава.

granger
03-02-2012, 15:22
Мдам. И дотук темата се изчерпава.

so true!!!!

scandalousLady
03-02-2012, 15:38
Съгласна съм с останалите, няма смисъл да се тормозите взаимно.И все пак може да седнете да поговорите и да се изясните.

fenkaaa
03-02-2012, 16:06
Мдам. И дотук темата се изчерпава.

Други мнения не ти трябват.

SoCool
03-02-2012, 18:43
Ами благодаря.. Все пак има още две мацки, които проявяват симпатии към мен... Е, иначе Благодаря!

SoCool
03-02-2012, 18:45
Благодаря, пич, много ме улесняваш.

ariimeri97
03-02-2012, 20:05
чачо го каза точно и ясно, очевидно тя не иска да има нещо общо с теб, но явно и не иска направо да ти го каже