PDA

View Full Version : Разби ми сърцето



SELENAesuper
03-02-2012, 14:29
Здравейте! :( Сега ще говоря за един тъпак, който ми разби сърцето днес, защото не сме се виждали често, нищо не сме правили...ами първо той да беше мислил! Да беше направил нещо, мен ме е срам да направя първата крачка! Винаги момчето я прави! Подаряваше ми подаръци, за Св.Малетин, Баба Марта ;D и др. И сега реши да го направи! Не е заради друга, а защото не сме се виждали! ОМГ той живее накрая на града, а аз на другия, просто ходим на хор и там се срещаме и нищо не става! :(( Не знам ко да прая! Да му се сърдя ли, да го напсувам ли или не знам! Нямам си идея! А толкова се обичахме! ;(

nepowtorima
03-02-2012, 14:35
Бахти .. абсолютно същото.. само дето сме от едно училище.. ама аз по принцип съм много заета.. и сме били излизали рядко и нищо не съм била правила.. писнало му било.. АЗ съм го била отминавала като трамвай и прочие и вчера без да ми каже нищо просто ей така.. написал се в фб необвързан и айде.. майната ми .. той 4 дена не ми се обаждаше.. отбягваше ме.. отминаваше ме и накрая кво.. задник..
Знам, че се чувстваш ужасно.. помагайте и на двете ни !!
Не знам кво да ги правим .. :D

granger
03-02-2012, 14:39
Дечица, излезте и вижте малко свят. Как ти е разбил сърцето ,при положение че нямаш връзка дори с него. Поне така разбрах по нескопосаното ти обяснение! Едно е увличане , друго е любов , и съвсем различно от всичко е това да ти разбият сърцето!

SELENAesuper
03-02-2012, 14:40
Дечица, излезте и вижте малко свят. Как ти е разбил сърцето ,при положение че нямаш връзка дори с него. Поне така разбрах по нескопосаното ти обяснение! Едно е увличане , друго е любов , и съвсем различно от всичко е това да ти разбият сърцето!

Ами бяхме гаджета!

Chacho
03-02-2012, 14:43
Ампутирайте си главите, така и така за нищо съществено не ви служат. Връзките все още не са станали еднопосочни улици и усилията за закрепването им трябва да идват и от двама ви. Ако въобще ходите, че сте го написали като съчинение-разсъждение от 2 клас и нищо не става ясно.

granger
03-02-2012, 14:46
На 12 си , имаш си вече бивше гадже,което ти е разбило влюбеното сърце ...хаха , ебаси акселерацията!( не го приемайте толкова буквално)

DisappointedDreamer
03-02-2012, 14:50
Ампутирайте си главите, така и така за нищо съществено не ви служат.

:lol:
Харесвала си подаръците. Нищо повече. Дори не сте се срещали - за какви гаджето, кви пет лева говориш?

scandalousLady
03-02-2012, 14:53
Думите " обичахме се " означават много нали знаеш.. ? Ако наистина те е обичал толкова много е нямало да напарви такова нещо. Излизай повече, запознай се с друго момче, не казвам че е лесно, но не е и невъзможно. Стегни се и да не ти пука. На колко сте?

Chacho
03-02-2012, 14:55
Думите " обичахме се " означават много нали знаеш.. ? Ако наистина те е обичал толкова много е нямало да напарви такова нещо. Излизай повече, запознай се с друго момче, не казвам че е лесно, но не е и невъзможно. Стегни се и да не ти пука. На колко сте?

Какво няма да направи? Няма да зареже момиче, което с нищо не му показва, че му отвръща на чувствата?

scandalousLady
03-02-2012, 15:03
^ Тогава защо и е предложил въобще ? Освен това, го казах защото тя казва,че са се обичали много :)

Chacho
03-02-2012, 15:09
Щото всеки си създава грешна представа като хлътне. Много се обичат по нейните думи, ма така като гледам, няма много трезва преценка за нещата. Според мен момчето й е показвал много повече, не е получавал достатъчно, писнало му е и се е разкарал.

nepowtorima
03-02-2012, 15:14
Е добре.. ясно писнало му е, че не се виждат и т.н.
Е не може ли да поговорят и да се изяснят, че ще се промени всичко..а не ей така... всичко на вятъра.

Мен лично ми е ужасно тъпо в цялата тази ситуация..

granger
03-02-2012, 15:19
Като не си показала какво значи той за теб,очакваш той да се бори за нещо ли?! За нещо,което не е видял. Тва някои момиченца имат тъпата логика да си мислят,че мъжете четат мисли - еми не! По-скоро си правят изводите от това какво прави или в случая, не прави момичето. Така че, ако искаш нещо,ще показваш ,че го искаш,иначе ще го загубиш.
Все пак не смятам,че в случая между тях е имало нещо като връзка,просто да се каже ,че има гадже. Нали е модрено ...

nepowtorima
03-02-2012, 15:26
Като не си показала какво значи той за теб,очакваш той да се бори за нещо ли?! За нещо,което не е видял. Тва някои момиченца имат тъпата логика да си мислят,че мъжете четат мисли - еми не! По-скоро си правят изводите от това какво прави или в случая, не прави момичето. Така че, ако искаш нещо,ще показваш ,че го искаш,иначе ще го загубиш.
Все пак не смятам,че в случая между тях е имало нещо като връзка,просто да се каже ,че има гадже. Нали е модрено ...

И ти си прав.. Но все пак .. може поне да я попита дали тя може да го промени. .. Според мен ако наистина толкова много я е обичал нямаше да се откаже толкова лесно..
Същото се отнася и за мен..

granger
03-02-2012, 15:30
Пак ти казвам,няма да се бори за нещо ,което не съществува,ти като не си му го показала,как очакваш от него реакция. Мислете логично...

Himeralea
03-02-2012, 15:42
Винаги като вляза в този форум се смея много! Продължавайте в същия дух.
Иначе момичета, спокойно, то това е още нищо. : D

fenkaaa
03-02-2012, 16:05
По историята ти не ми изглежда "толква да сте се обичали" сру .. :D

Rodela
03-02-2012, 17:06
Има няколко обяснение да не се виждате често - може да е зает напоследък, да е останал с впечатлението, че не си падаш по него или най-лошият сценарий - вече не се интересува от теб. Спри да се тормозиш в чакане и не стой твърдо зад тезата, че момчетата винаги трябва първи да инвестират в една връзка. Поеми рискът, за да намериш отговор. Твоя ход: Пиши му един sms, питайки го дали се нуждае от насърчаване или има работа. Ако не ти отговори в рамките на 24 часа, изтрий го от телефона си и мислите си, ако е възможно. Никога не трябва да влагаш повече , отколкото получаваш. Особено в началото на връзките. Пише ли ти, че е зает - просто не го търси повече. Ако има чувства - ще ти върне поканата. Ако пък приеме и излезете мога да те посъветвам да се държиш естествено, без да изтъкваш непрекъснато кой е проявил ентусиазъм пръв и без всякакви форми на агресия. Покажи му ясно, че го желаеш. Ако усетиш несигурност у него - се отдръпни и се фокусирай над собственото си щастие, показвайки му, че не е единствения ти вариант. Ако и тогава остане безучастен, просто го пусни да си върви. Най-важният ти приоритет трябва да са собствените ти потребности.
Успех!

lovelysister
03-03-2012, 08:21
започваш със: "Здравейте! Сега ще говоря за един тъпак" и завършва с: " А толкова се обичахме! ;("
Аз лично не бих обиждала някой който ОБИЧАМ :) другото, което е: "мен ме е срам да направя първата крачка!" - щом сте били гажета, каква ПЪРВА крачка?? "Винаги момчето я прави!" - т'ва си го избии от главата. "Не знам ко да прая! Да му се сърдя ли, да го напсувам ли" - седи си мирно и си почивай. Занимавай се с различни неща, за да не го мислиш.

SuNsEt
03-03-2012, 09:06
Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=unR5xNqPZhQ

bloodyF
03-03-2012, 09:09
Ами бяхме гаджета!

''мен ме е срам да направя първата крачка! Винаги момчето я прави''


иди се 'фърли отнЕкъде..


на 12 само аз ли още си играех с кукли бе, майка му да еба?!
ебати децата сте тва днешното поколение.


и запомни, ти НЕ обичаш, нямаш реални чувства към тоя пикльо
седни си на гъза, учи си уроците и не се занимавай с неща, който не ти се отдават очевидно

fluffy_^
03-03-2012, 09:21
Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=unR5xNqPZhQ

:D:D хахаа

по темата: вът да фък ? то това голямата любов просто..завиждам ви на щастливите моменти заедно :D

autumn666
03-03-2012, 10:06
Откога 12 годишните превзеха форума?
Авторката, първо, ти НЕ го обичаш, харесваш го или просто те кефят подаръците, дето ти ги купува.
И той също не те обича, но със сигурност те е харесвал повече, отколкото ти него.
И наистина, ква първа крачка, нали вече бяхте заедно?! Кво очакваш, той да ти се обяснява в любов, а ти да отговаряш с "мерси" ли? Ти не си му показала с нищо, че "чувствата" ви са взаимни ("чувства" го слагам в кавички, щото тва не са чувства, а детински истории.)
Та как очакваш той да разбере, че наистина го харесваш... Та до колкото разбрах вие не сте и излизали, имаш ли му поне телефона, skype, facebook етц? Или единствения ви начин да контактувате е като ходите на хор?!
И кво като е на другия край на града, и аз съм така с приятеля ми и се виждаме почти всеки ден...
Как като не контактувате, не излизате, не "правите нищо", а само той ти купува подаръци, очакваш да го задържиш при тебе?
Отивай да си учиш уроците и не се занимавай с тея неща, щото явно не си дорасла.
И остави момчето на мира... щяла да го напсува тъпака, но много го обичала.

balu4ka
03-04-2012, 13:03
Преживей го,като гледам нищо сериозно не е било (:.
На колко сте,колко дълга е била "връзката ви" и т.н

пAteNцЕ
03-04-2012, 13:13
и аз съм за с горните няколко-къде на 12 с гадже бе? божее......ами то момчето му е писнало от жестове и затва я е зарязал....даваш даваш ами трябва и да получиш иначе е като използване! ходи се извини на момчето в крайна сметка той ти е дал а ти дори...нищо (абе не мога да разбера такова отношение само да получаваш нагово без да даваш!) и все пак си на 12...не прави трагедии ходи си учи уроците а гаджетата мисли по-нататък....

Rebirthing
03-04-2012, 13:44
Ъ, трололо ?!

LadyDi
03-04-2012, 13:53
Ех... любовта. Тази човешка мистерия...
Идва под всякакви форми и на всякакви места - под катерушката... във фейсбук... на спявка на детския хор...

djipsito
03-04-2012, 15:13
Сетих се, бях видяла една снимка на две 12 годишни деца да се целуват. Изглеждаше така, все едно момичето прави изкуствено дишане на момчето... така де, беше издула бузи :lol:

Сори за спама, ама се опитах да си представя авторката с нейния убавец, извън срамежливите им погледи в хора.

пAteNцЕ
03-04-2012, 18:14
^ по тая логика представи си как дечица от детската се целуват като преди тва са взели идея как да го направят от някой филм!(имам приятелки които на скоро ми споделиха и освен да се смея лудата и да не вярвам друго не направих!)

Hilary_
03-05-2012, 07:59
Ампутирайте си главите, така и така за нищо съществено не ви служат.

(десет букви)

dimitar_ak
03-05-2012, 10:31
Проблема е, че сега хлапетата много бързат да пораснат, а изобщо не са готови. После се сърдят, че светът и отношенията не функционират така както си го представя детското съзнание.

ccdesigns
03-05-2012, 10:43
Разбил ти е той.. Ти и ти толко си се влюбила в него, че ти е разбил той. На колко си, 10? 11? Повече от 12 не ти давам.

П.П. Отделен факт е, че любовта и всички тия глупости се извършват като процеси в мозъка. Сърцето само изпомпва кръв.

Ехх, днешните деца (и мои връстници за съжаление), много почнаха да си разбиват сърцата... Ама ги гледам у Фаце Бота през 3 дни си сменят гаджетата с некое приятелче :D

Gllory
03-06-2012, 15:34
Ами бяхме гаджета!

Ох, ми то гадже можеш да наречеш всеки .. не е важно как се наричате, а как се усещате, чувствате .....

granger (у)

Anonimka612
06-16-2014, 19:34
Какво разбираш ти от любов? Та ти си на 12. Все още нищо не знаеш. Бил ти разбил сърцето той и ти ще го напсуваш. Чуваш ли се какво говориш? Вземи се в ръце! Още си малка каква връзка та вие не сте се виждали често каква любов? По-добре си гледай там уроците още си малка и откога тийнпроблемите станаха и за 12-годишните?

LadyDi
06-16-2014, 19:35
Какво разбираш ти от любов? Та ти си на 12. Все още нищо не знаеш. Бил ти разбил сърцето той и ти ще го напсуваш. Чуваш ли се какво говориш? Вземи се в ръце! Още си малка каква връзка та вие не сте се виждали често каква любов? По-добре си гледай там уроците още си малка и откога тийнпроблемите станаха и за 12-годишните?

я най-добре почни темите от тия на първа страница, а?