PDA

View Full Version : Главоболието...



PainMonopoly
03-02-2012, 20:09
Твърде често срещам клишето, че жените имали навика да отказват секс, казвайки, че ги боли главата. Да, обаче примерно на мен никога не ми се е случвало и е много по-вероятно аз да откажа секс, защото съм пиян и надут от бири и няма никакъв шанс да извършвам такива сложни действия, отколкото жена да откаже на мен. Смисъл, останал съм с впечатлението, че на жените им се ебе нон-стоп. :D

Може би не е правилно да задавам този въпрос тук, защото всички сте девствени, но на вас момчета отказвало ли ви е секс момиче, с което ходите и по принцип се ебете? С какви оправдания?

А вие момичета, отказвали ли сте секс с тъпи оправдания и защо?

flawless_
03-02-2012, 21:27
НА ИСТИНСКИЯ МОЙ СЪМ МУ НАПРАВИЛА БЕЛА МАГИЯ, ЗА НАС НЯМА ТАКИВА ПЕРИПЕТИИ ....
НО ДЕТО СЕ ВИКА: БОЛИ МЕ ГЛАВАТА, ДЕБЕЛАТА ГЛАВА!!!! БОЛИ МЕ В МЪГЛАТА, В ГЪСССТАТА МЪГЛАААА!!!!!

D1esel
03-02-2012, 21:52
Твърде често срещам клишето, че жените имали навика да отказват секс, казвайки, че ги боли главата. Да, обаче примерно на мен никога не ми се е случвало и е много по-вероятно аз да откажа секс, защото съм пиян и надут от бири и няма никакъв шанс да извършвам такива сложни действия, отколкото жена да откаже на мен. Смисъл, останал съм с впечатлението, че на жените им се ебе нон-стоп. :D

Може би не е правилно да задавам този въпрос тук, защото всички сте девствени, но на вас момчета отказвало ли ви е секс момиче, с което ходите и по принцип се ебете? С какви оправдания?

А вие момичета, отказвали ли сте секс с тъпи оправдания и защо?

Аз съм имал много предложения от момичета да правя секс, които съм отказвал. :D Не защото не ми се е е*ало, а защото ме е било страх да не се проваля. Веднъж се пробвах обаче, престраших се, момичето просто беше много настоятелно. Целият треперих като някакъв зубар с очила, но в момента, в който го вкарах ми стана толкова кеф, ама наистина такъв кеф не бях чувствал през живота си и свърших за няма и 30 секунди. :D Та от тогава не съм правил секс, вече повече от две години. В смисъл ... зле съм. :D :D :D Но в общи линии винаги съм отказвал и причината е, че ме е страх да не се изложа. Toва е. :D

Passi0n
03-02-2012, 22:02
от секс минава глава за 30-40 минути, но след това пак продължава да боли

flawless_
03-02-2012, 22:06
от секс минава глава за 30-40 минути, но след това пак продължава да боли

не е добра идея при главобол да се прави секс - при оргазъм може да ти изскочи чипа от главата, а последствията да са фатални

Passi0n
03-02-2012, 22:37
чипа ми е в задника, оттам няма опасност да изскочи ;с

БожиятАгнец
03-02-2012, 23:04
чипа ми е в задника, оттам няма опасност да изскочи ;с

Що? Да нямаш запек? :shock:

:lol:

Passi0n
03-02-2012, 23:34
не, имам дилдо там

Oy7ofCon7roL
03-03-2012, 04:07
Не са ми отказвали секс по "здравословни причини" но са ми отказвали, все пак не може да всеки да му се ебе 365 24/7 в годината. Аз по принцип колкото и да съм бил пиян надрусан или каквото и да е било почти винаги ми се е правило секс но е имало случаи, в които съм си бил в къщи и съм отказвал да изляза и да се видим в замяна на секс/свирка или промоция

D1esel
03-03-2012, 08:42
Не са ми отказвали секс по "здравословни причини" но са ми отказвали, все пак не може да всеки да му се ебе 365 24/7 в годината. Аз по принцип колкото и да съм бил пиян надрусан или каквото и да е било почти винаги ми се е правило секс но е имало случаи, в които съм си бил в къщи и съм отказвал да изляза и да се видим в замяна на секс/свирка или промоция
Aми да ти кажа на мен ми се е*е ако не 365 дни в годината, то към 350-360 дни нон-стоп :D

Oy7ofCon7roL
03-03-2012, 13:11
Aми да ти кажа на мен ми се е*е ако не 365 дни в годината, то към 350-360 дни нон-стоп :D

Е то и аз съм тъй :Д

StringTheoryPracticist
03-03-2012, 13:13
Не са и не очаквам някога да ми откажат, защото изпитвам силно влечение към нимфоманки.

elenka0093
03-03-2012, 15:59
на мен моя в квото и състояние да е бил никога не ми е отказвал секс,аз рядко му отказвам(главно защото имам мускулна треска и ме боли всичко)..той проявява разбиране де :D заради главоболие никога не съм му отказвала :D