PDA

View Full Version : Дупето ми



flawless_
03-02-2012, 21:40
Моят настоящ приятел Г. от известно време насам иска да правим анален секс. Опитвала съм само един път с друг и не ми хареса. Боля ме много, да не говорим за това, че после имах проблеми с акането. Те на тези неща им викат на полу-доброволно. Предполагам, че ако съм в подходящото настроение може да е различно, но съм сигурна че не искам да пробвам в близките една-две години. Какво да правя, не искам да го загубя.

khollegh19
03-02-2012, 21:59
дай му да те чука в дупето и няма да го загубиш ! 100% ! той сам ще те зареже по-късно спокойно ! щом връзката ви се основава на ... дупето (очевидно) то работата е ясна ... ДАВАЙ ГЪЗА !

Difteen16
03-02-2012, 22:15
дай му да те чука в дупето и няма да го загубиш ! 100% ! той сам ще те зареже по-късно спокойно ! щом връзката ви се основава на ... дупето (очевидно) то работата е ясна ... ДАВАЙ ГЪЗА !

Хахахаха брутален си брат!!! :D

Meoww
03-02-2012, 22:16
Подкрепям горния коментар. :shock: Като не ти харесва, не го прави, но ако продължаваш да намираш начини да му угодиш и да стоиш на тоя хал"не искам да го загубя", той сам ще те зареже!

Cold_Tearsss
03-02-2012, 22:26
Тя не иска да го изгуби, че друг няма да се излъже да я вземе, за това в гъза!

БожиятАгнец
03-02-2012, 23:45
Упражнявай се с пожарогасител и после с гаджето ще ти се види нищо работа.

Oy7ofCon7roL
03-03-2012, 04:25
Ако си му казала, че си пробвала с друг и не ти е харесало забрави да се откаже да те врънка...
Дай му поне веднъж два пъти да му мине мерака и ако и тогава изпитваш нетърпимост просто му кажи, че няма да е и тва е

anonymous708973
03-03-2012, 10:17
Саша, в женски род пише потребителката :Д

Loondy
03-03-2012, 10:42
Ще те боли още 2 -3 пъти но ако не искаш просто му кажи какво повече укрепва връзката от самото доверие! :)

marilyn
03-03-2012, 10:49
дай му да те чука в дупето и няма да го загубиш ! 100% ! той сам ще те зареже по-късно спокойно ! щом връзката ви се основава на ... дупето (очевидно) то работата е ясна ... ДАВАЙ ГЪЗА !

Брутален си е коментара, ама е истина. :)

flawless_
03-03-2012, 18:41
МЪЖЕТЕ СА СВИНЕ!!!!!
ОБСЕБЕНИ ОТ ЛИБИДОТО СИ.......

Cold_Tearsss
03-03-2012, 18:44
ХАХАХАХАХА

DragonLady
03-03-2012, 19:58
МЪЖЕТЕ СА СВИНЕ!!!!!
ОБСЕБЕНИ ОТ ЛИБИДОТО СИ.......

като са свине, стани лесбийка и нема да имаш ядове
Не слагай всички под един похлупак

flawless_
03-03-2012, 20:21
Не мога, защото истинския мой го обичам повече от всичко.
Въпреки белата магия на нас разстоянието ни пречи и разделя.
С този съм само за да ме подкрепя финансово, гледа ме като писано яйце и ме глези.
Гледам да му угаждам на прищявките в любовното ложе освен всичко друго.
Какво да направя????

DragonLady
03-03-2012, 20:30
Спри да си продаваш п*тката за семки, бонбонки и глезотиики например ...

Cold_Tearsss
03-03-2012, 20:34
Поправи ме, ако не съм разбрал, но ти обичаш един, но в момента си с друг и този друг се грижи за теб като "писано яйце". Ти се продаваш за пари, така че дай му да опита да му мине мерака.

flawless_
03-03-2012, 20:35
Излизала съм един път на квартира, но не издържах финансово.
Последното момче което наистина исках избяга в Холандия с една растафарианка,
която му е стъпила на врата и се отнася с него като с куче, пред мен е признавала, че обича друг.
Сега освен с този Г. се срещам и с друг мъж, по-зрял и женен, имаме много сродни черти.
Мразя проверките в къщи, баща ми и брат ми се редуват да ме проверяват,
сакън дали съм правила любов или секс без тяхно съгласие.
Най много се радват когато се прибера от среща с разбито сърце и се редуват да ми се кефят, мръсниците.
Честно да ви кажа, не ме интересува никой от родата, всички са тъпи селяни обсебени от либидото си, и тъпчат сърца наред, живеят си, свинстват си, а на мен ми е толкова тежко, че от време на време искам да свърша с живота си.Няма да се отчайвам, докато имам с кого да споделя мъките си.
Чудя се дали наистина да не стана една лесбийка, мъжете ме отвращават все повече и повече.
Всичко е любов!

Sh@d0w
03-03-2012, 20:48
flawless_ марш обратно в кофата.