PDA

View Full Version : Магия



LoweShot
03-03-2012, 10:12
Здр .. Незнам дали темата е точно за този раздел, но както и да е .. Та наскоро една моя приятелка ми разказа за това, което се е случила на един нейн приятел .. Той претърпя катастрофа, на косъм му се размина и след това решил да се свърже с някакъв си ходжа, който му казал ,че той има направена магия .. Отишъл в тях и там ( няма дa казвам къде е намерена и такива подробности .. ) имало в едно хапче ако не се лъжа кост .. косъм и картинка, на която била нарисувана обърната кола .. И той уж я развалил тази магия .. Та вчера майка ми докато си е чакала автобуса за към вкъщи една циганка започнала да и говори как ще и помогне ще и гледа някви такива .. Мама каза, че тя не я е слушала до момента, в който е започнала да и говори за неща, който са се случили и само тя ги знае, казала и че има магия направена от двама души, който много и завиждат и искат да съсипят живота и и някакви такива .. аз направо изтръпнах и може да ми помислите за луда ама търсих в интернет, как си разваля магия .. та въпроса ми е вие вярвяте, ли че това е възможно и някой знае ли как се разваля такъв тип магия циганката и е споменала за майчино биле търсих в интернет за него но нищо не намерих само знам че е билка ..
П.п - Благодаря предварително :)

npp
03-03-2012, 10:47
най-доброто средство за разваляне на магия е чрез молитва към Онези, Които наистина са истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, имай предвид че Те Двамата развалиха невероятно мощна магия, чиято колосална сила буквално ме уби на място, аз паднах мъртъв на земята, но след около три часа и половина Те ме възкресиха, цялото ми тяло гореше като нажежен котлон от огнената сатанинска сила, но Те ме опазиха жив и здрав, нямах никакви увреждания, при все че през цялото време бях преследван от цялата армия на сатана състояща се от най-възвишени сатанински духовници/духовни служители

DownloadVirus
03-03-2012, 11:29
npp , голяма фантазия имаш.. :D Горял си 3 часа и половина,преследвали са те възвешени сатанински сили..Освен ако това не е цитат и пишеш за самия Исус е смешно .:D

npp
03-03-2012, 11:34
горях повече от 3 часа и половина, бях преследван дори в продължение на месеци, но ето че Бог и Исус ме спасиха и ме опазиха жив и здрав

Concussion
03-03-2012, 12:02
нпп, хОди се лекувай, или имаш сериозни психически проблеми, за което разбира се не си виновен ти, или си долен лъжец!
По темата - не вярвам в магии, фантасмагории и т. н. Всичко е енергия, мислите било то положителни или негативни могат да ни влияят!

npp
03-03-2012, 19:45
мога да се закълна в едно, и то е че Бог и Исус ми спасиха живота хиляди пъти

defender
03-03-2012, 20:39
горях повече от 3 часа и половина, бях преследван дори в продължение на месеци, но ето че Бог и Исус ме спасиха и ме опазиха жив и здрав
какво имаш предвид под думата "горях", т.е. че буквално тялото ти е горяло или става въпрос за душевно състояние.

mimsssssss
03-03-2012, 20:43
Хората още ли си дават парите на ходжи и врачки??? Що по-добре не посетите психолог, според мен повече полза ще има...

gandalfepi4
03-04-2012, 16:04
Здр .. Незнам дали темата е точно за този раздел, но както и да е .. Та наскоро една моя приятелка ми разказа за това, което се е случила на един нейн приятел .. Той претърпя катастрофа, на косъм му се размина и след това решил да се свърже с някакъв си ходжа, който му казал ,че той има направена магия .. Отишъл в тях и там ( няма дa казвам къде е намерена и такива подробности .. ) имало в едно хапче ако не се лъжа кост .. косъм и картинка, на която била нарисувана обърната кола .. И той уж я развалил тази магия .. Та вчера майка ми докато си е чакала автобуса за към вкъщи една циганка започнала да и говори как ще и помогне ще и гледа някви такива .. Мама каза, че тя не я е слушала до момента, в който е започнала да и говори за неща, който са се случили и само тя ги знае, казала и че има магия направена от двама души, който много и завиждат и искат да съсипят живота и и някакви такива .. аз направо изтръпнах и може да ми помислите за луда ама търсих в интернет, как си разваля магия .. та въпроса ми е вие вярвяте, ли че това е възможно и някой знае ли как се разваля такъв тип магия циганката и е споменала за майчино биле търсих в интернет за него но нищо не намерих само знам че е билка ..
П.п - Благодаря предварително :)


'kр значи процедираш така:

1 Намираш магаре албинос

2 Обираш му смегмата

3 Намазваш си лицето с нея докато повтаряш мантрата "Ego sum ​​valde stultus fragmen" поне три пъти

4 Магията е развалена

Няма защо да ми благодариш

Rebirthing
03-04-2012, 21:33
Ако иска пари значи е няква шарлатанка. Такива могат и да имат някаква дарба, но явно не я използват по предназначение.

RagioL
03-08-2012, 07:15
'kр значи процедираш така:

1 Намираш магаре албинос

2 Обираш му смегмата

3 Намазваш си лицето с нея докато повтаряш мантрата "Ego sum ​​valde stultus fragmen" поне три пъти

4 Магията е развалена

Няма защо да ми благодариш

Кога успя да станеш магьосник? :D

ScarlettS
03-08-2012, 07:59
Кога успя да станеш магьосник? :D

Е как, всички зли атеисти се занимаваме със сатанински магии и ритуали, не знаеше ли? Това е наш дълг все пак, само питай християните във форума - те ще ти обяснят.

MonnyMonsterr
03-08-2012, 08:11
С риск да ме помислите за луда, аз лично вярвам в магиите.. до някъде. Но ако ще търсите някой да ви разваля магия, внимавайте и по-добре не се доверявайте на хора, които търсят безумна сума пари, такива определено са измамници. Но в някои случаи всичко опира до психика, ако си внушиш, че имаш черна магия или нещо от този род, наистина живота ще ти върви на зле.

Concussion
03-08-2012, 15:59
Свяко ми е нигериец, за там с леля са ми разказвали какво чудо е - само да имаш нещо повече от другите, нещо хубаво, с което да се отличаваш ти правят магия! Ама магия, не като нашите глупости, измислици и суеверия тука - хвърлят ти нещо НА СЯНКАТА, и те хваща, нещо ужасно е, животът ти се превръща в ад, да не ви описвам. Разказвали са ми, добре че неговото семейство били християни, и майка му постоянно се молила и това ги държало по някакъв начин. Иначе в тези магии, врачки и т. н. където ги имаме тука не вярвам, това са шарлатански истории.

koshtramba
03-08-2012, 23:49
имало в едно хапче ако не се лъжа кост .. косъм и картинка, на която била нарисувана обърната кола ..

ДабеДабеДабе, а аз пък съм супер Марио!

DownloadVirus
03-09-2012, 16:37
ДабеДабеДабе, а аз пък съм супер Марио!

Я,супер Марио.. :D

FuCKkK13
03-09-2012, 17:22
ами не знам.. аз до някъде вярвам.. за как да се оправиш - не знам и не искам да се замислям,че да не ми дойде на главата ''чукам на дърво'' ...иначе вярвам защото на близък мой човек са му правели - не беше нещо застрашаващо живота,но се раздели с приятелка с която имаше дългогодишна връзка и с която живееха заедно така че..

defender
03-09-2012, 19:21
^ ами то, да "чукнеш на дърво" не е ли пак един вид магия?!

пAteNцЕ
03-10-2012, 13:15
^ не това е суеверие ....абе разваляне на магии и глупости не съществуват-вярвам във врачките обаче но само тези които са се доказали като такива а не разни циганки да ми говорят разни неща(които едва ли само на мен са се случили) за да припечелят някоя стотинка!

RagioL
03-10-2012, 19:34
^ ами то, да "чукнеш на дърво" не е ли пак един вид магия?!

Сигурно умници, като теб са измислили и светата инквизиция, между другото това обяснява и защо е имало толкова много жертви.

gandalfepi4
03-12-2012, 07:18
^ ами то, да "чукнеш на дърво" не е ли пак един вид магия?!

Ох, гейски, гейски.... (http://hahgay.com/)

Verminaard
03-12-2012, 11:31
Ахахахахахаха.Тръгнали да ми вярват на ходжи,врачки и мангалки.При тази измет единствената магия са простотиите с които ви цедят джобовете.

Glamour92
03-12-2012, 14:02
Магиите работят,щото вие си ги задействате.
Един предмет,бил той и най-чудноватия и най-заредения със злокобна енергия и тъмна сила чрез най-кошмарното заклинание във Вселената не би си свършил задачата,ако вие сте убедени,че това са бабини деветини...
Докато и една подхвърлена от някоя гад топлийка ще ви провали живота,щом си внушите,че е "омагьосана"-и ето как става това-започвате да се мислите за обречени,търсите всякакви признаци,доказващи това =>намирате ги-първо дребни неудачи,а после след като вече сте убедени и сковани от паника,че духът ви е впримчен от нЕкой зъл демон се започва с истинските глупости-отключване на психози разни и пръскане на една камара пари по вещери и оракули...

Това е.
Магия съществува,само ако допускаш/вярваш,че е способна да те засегне.

RagioL
03-12-2012, 19:54
Аз със светото писание(кама сутра) развалям всяка магия.

Желаещи?

п.п. defender да те предупредя не съм обратен разваляй си магиите сам.

likelikelike
03-12-2012, 20:36
Наистина сте много заблудени!!!Не искам да ви съдя или нещо такова , но какви са тези глупости?? Магии?? По-добре седни и си прочети нещо от библията,помоли се и Господ ще те пази :)

Verminaard
03-13-2012, 06:21
^ http://prikachi.com/images/772/4515772g.gif

likelikelike
03-13-2012, 17:50
????????????

gandalfepi4
03-14-2012, 09:19
????????????

http://www.ppmsite.com/forum/files/cant_tell_if_stupid_or_trolling_149.jpg

ScarlettS
03-14-2012, 13:54
^

за съжаление първото..

Sanguine
03-18-2012, 14:00
Магиите работят,щото вие си ги задействате.

Това е.
Магия съществува,само ако допускаш/вярваш,че е способна да те засегне.


Тъкмо, четейки средата на мнението ти, реших, че се е появил светъл лъч на рационалност. Ама НЕ.
Извинете, че прекъсвам безметежното ви съществуване в 15 век, но я се стегнете. Проклятия, магии, врачки, шамани... Оцелял човекът в катастрофа по стечение на обстоятелствата, това е много хубаво, но после си набил някакви филми в главата и грижливо притъпявайки всякакъв здрав разсъдък, решил да отиде на ходжа(?!...). И естествено, онзи да не е балък, нали и той пари трябва да изкарва, съчинил вечната история за проклятие.
Всички такива врачки и гледачки са прекрасни психолози. Преценяват човека, знаят какво иска да чуе той, опипват почвата, разбират дна какво би бил склонен да повярва и т.н. И ние си пръскаме парите по някакъв суеверен страх от Бог или квото и да е там.


Ако човек повярва, че му е направена магия, започва да вижда предзнаменования във всички свои несполуки, придавайки им значение, каквото никога не биха имали без това негово убеждение. Набивайки си в главата, че го преследва лош късмет или подобни, той се сковава от страх и мисъл, че няма как да успее в начинанията си- те просто са обречени на провал. Това го кара сам да ги проваля чрез нескопосани, неадекватни действия или липсата на такива. Да, истина е, че "магията" може да ви направи нещо, само ако вярвате. Но това не е защото тя стои и тегне над вас и само чака да си речете "ооо,нещо не ми върви, чакай да хвърля вината на Вселената", че да се шмугне във вас и да почне да ви препъва.

Sanguine
03-18-2012, 14:07
Наистина сте много заблудени!!!
По-добре седни и си прочети нещо от библията,помоли се и Господ ще те пази :)

Аха. Добре, че ми каза :D


И аз лекувам всякакви състояния и развалям проклятия- с Библията.
Бум-тряяяс по главата и готово. Пригответе си по 20 лева.

DarkTemplar
03-18-2012, 14:44
Човешката глупост наистина е безкрайна.

DownloadVirus
03-18-2012, 19:28
Странното не е като те разпитва..Странното е като идеш и без нищо да му кажеш да ти каже нещо което се е случило току-що или преди години :D Нещо което само ти го знаеш или много малка група хора xD

Glamour92
03-18-2012, 21:21
Тъкмо, четейки средата на мнението ти, реших, че се е появил светъл лъч на рационалност. Ама НЕ.
Извинете, че прекъсвам безметежното ви съществуване в 15 век, но я се стегнете. Проклятия, магии, врачки, шамани... Оцелял човекът в катастрофа по стечение на обстоятелствата, това е много хубаво, но после си набил някакви филми в главата и грижливо притъпявайки всякакъв здрав разсъдък, решил да отиде на ходжа(?!...). И естествено, онзи да не е балък, нали и той пари трябва да изкарва, съчинил вечната история за проклятие.
Всички такива врачки и гледачки са прекрасни психолози. Преценяват човека, знаят какво иска да чуе той, опипват почвата, разбират дна какво би бил склонен да повярва и т.н. И ние си пръскаме парите по някакъв суеверен страх от Бог или квото и да е там.


Ако човек повярва, че му е направена магия, започва да вижда предзнаменования във всички свои несполуки, придавайки им значение, каквото никога не биха имали без това негово убеждение. Набивайки си в главата, че го преследва лош късмет или подобни, той се сковава от страх и мисъл, че няма как да успее в начинанията си- те просто са обречени на провал. Това го кара сам да ги проваля чрез нескопосани, неадекватни действия или липсата на такива. Да, истина е, че "магията" може да ви направи нещо, само ако вярвате. Но това не е защото тя стои и тегне над вас и само чака да си речете "ооо,нещо не ми върви, чакай да хвърля вината на Вселената", че да се шмугне във вас и да почне да ви препъва.

И все пак нищо нерационално няма в мнението ми,мадам.
Явно някой пак чете между редовете...
Магията реално човек сам си я прави,като си самопромива мозъка-това се и помъчих да кажа.

Sanguine
03-19-2012, 03:12
Не възприех първото и последното изречение като метафорични. Главно заради "задействам". Направих си заключението, че си поддръжник на теорията "Духовете съществуват някъде си и ще ги видя само когато повярвам"(примерно), а не "Ако вярвам в духове, няма как да не си внуша, че ги виждам". Второто е рационално, първото- не.
Може и аз да съм подходила грешно към смисъла на целия пост под внушението, оставило в мен първото изречение.
Но не ме обвинявай в тоя смъртен грях "четене между редовете", моля ти се.

Chacho
03-19-2012, 13:55
Вече ми писна да се повтарям, ма отворете една книжка за cold reading, преди да обмисляте приказките на врачки.