PDA

View Full Version : АБОРТ !!!



ralica_radkova
03-03-2012, 16:17
Здравейте , искам да ви попитам на та и местата където най-добре биха ви направила ? Благодаря предварително :)

granger
03-03-2012, 16:22
Местата за аборт са болниците или частните клинки. Цената варира между 200-300 ,поне така писаха наскоро в няква статия. Няма да те съдя,не те познавам,дори не знам дали става въпрос за теб.

DisappointedDreamer
03-03-2012, 16:23
Това е тиин форум. Колко от нас са правили аборт според теб? Много несериозно отношения за такъв сериозен въпрос.

FuCKkK13
03-03-2012, 16:29
^ +1 .. иначе - не знам и не искам да ми се налага да знам.. предполагам трябва да идеш в по-добра клиника.. по-скъпо може би ще е ,но все пак е по-добре,за да си в добри ръце... успех

TheBeliever
03-03-2012, 16:45
Гинекологът ти може да те насочи към специалист. Едва ли ще ти вземат повече от 200лв.

Не знам какво ти е положението, но НЕ ходи при разните хирурзи "на черно".

marilyn
03-04-2012, 20:37
Гинекологът ти може да те насочи към специалист.

Не знам какво ти е положението, но НЕ ходи при разните хирурзи "на черно".
Съгласна. Дано попаднеш на свестен лекар. ;)

yambolfan
03-04-2012, 23:37
DisappointedDreamer,като това е тийн форум,сигурно и момичето е тийн за да пита точно тука ;)

MamaZnaeVsichko
03-06-2012, 12:14
Съветът ми, като човек, преминал през това: Не ходи в частни клиники! Само в държавни АГ-болници.
В София препоръчват 1АГ "Света София" (бившата Тина Киркова), също и 2АГ.
В държавните болници се поддържа хигиена, има стандарти, там се следи качеството на работа. Отношението може да не е като в частна клиника, но не е важно как се отнасят към нас, а как се грижат за нас. Цената на аборт в началото на 2012 г. в държавни АГ в София е 150 лв.
Преди аборт се искат изследвания от лаборатория. В частните лаборатории ги има под наименованието "Пакет аборт" с цена 20-30 лв. След аборт се пие антибиотик от сорта на "Вибрамицин" (доксициклин).
Надявам се да съм била полезна.

scrooper
03-06-2012, 13:17
[QUOTE=MamaZnaeVsichko;10068350]Съветът ми, като човек, преминал през това: Не ходи в частни клиники! Само в държавни АГ-болници. /QUOTE]
Да! Това се отнася за всички сериозни процедури.Военна болница е добър избор.

DisappointedDreamer
03-06-2012, 13:21
DisappointedDreamer,като това е тийн форум,сигурно и момичето е тийн за да пита точно тука ;)

Не ме е интересува каква е - тиин или не. И при двата случая, отношението и е несериозно, а темата точно обратното.

anonymous708973
03-06-2012, 16:39
Съветът ми, като човек, преминал през това: Не ходи в частни клиники! Само в държавни АГ-болници.
В София препоръчват 1АГ "Света София" (бившата Тина Киркова), също и 2АГ.
В държавните болници се поддържа хигиена, има стандарти, там се следи качеството на работа. Отношението може да не е като в частна клиника, но не е важно как се отнасят към нас, а как се грижат за нас. Цената на аборт в началото на 2012 г. в държавни АГ в София е 150 лв.
Преди аборт се искат изследвания от лаборатория. В частните лаборатории ги има под наименованието "Пакет аборт" с цена 20-30 лв. След аборт се пие антибиотик от сорта на "Вибрамицин" (доксициклин).
Надявам се да съм била полезна.

Винаги съм си мислела, че на частно е по-добре. Конкретно в Пловдив се сещам за де страшно добри частни клиники, в които и отношението, и хигиената са далеееч по-напред отколкото в някоя тъпа държавна болница.
Авторке, откъде си?

bloodyF
03-06-2012, 18:16
хахахахахха
вица на годината, държавните били добре :Д
елате да видите в благоевград за каква мизерия става въпрос-специално за АГ, бебетата им подпират шишетата на одеяло да ги хранят така (бебе на 1 ден), майките да се оправят как могат, независимо секцио или не, за аборт дали ще те изчистят добре е отделен въпрос..
за софия само за военна болница съм запозната, че е добре, за другите не знам, но се съмнявам да е кой знае колко цветущо положението и там..

LeprikonA
03-06-2012, 18:47
DisappointedDreamer, наскоро някой ти зададе въпроса, ама и аз ще го направя - защо на всяка, абсолютно всяка тема тръгваш с лошо? (не се заяждам, просто наистина бие на очи)

по темата -авторке, първо иди на гинеколог, както каза TheBeliever, не ходи по съмнителни "изцерители", защото като нищо може много сериозно да си навредиш. ако изобщо става въпрос за теб.

DisappointedDreamer
03-06-2012, 18:51
DisappointedDreamer, наскоро някой ти зададе въпроса, ама и аз ще го направя - защо на всяка, абсолютно всяка тема тръгваш с лошо? (не се заяждам, просто наистина бие на очи)

Не са ми задавали такъв въпрос наскоро, но точно по такъв въпрос - АБОРТ - тя решила да попита в тиин форум. Безотговорно, несериозно отношение е това за мен.

Иначе защо ли? Негативнa съм по рождение.

bloodyF
03-06-2012, 21:12
Иначе защо ли? Негативнa съм по рождение.


мацката си има оправдание (нали адвокатче ще ставам, да я защитя малко :Д )
тя е телче (и аз съм телче, и секси брат й също), та телчетата сме така-с рогата напред :Д
пък чак толкоЗ негативна не е 'айде, имало е къде къде по-лоши случаи :д :-)



едит: и в случая е абсолютно права, оная била бременна /или приятелка там, не ме ебе/ и вместо да седне сериозно да погледне на нещата, тя ще чака пикльовци и пикли да й решават проблемите..

DisappointedDreamer
03-07-2012, 04:43
мацката си има оправдание (нали адвокатче ще ставам, да я защитя малко :Д )
тя е телче (и аз съм телче, и секси брат й също), та телчетата сме така-с рогата напред :Д
пък чак толкоЗ негативна не е 'айде, имало е къде къде по-лоши случаи :д :-)
ААА, и аз искам адвокат да ставам 8-) благодаря :-)

Dollie
03-07-2012, 06:54
Злобари..що пък да не попита момичето,че веднага трябва да и скачате .. Трябвала да си решава проблемите..то абортът да не се прави 3 дена след секс случайно,има си време момичето спокойно да попита ;)

LeprikonA
03-07-2012, 18:33
твърдението за телците е абсолютно грешно, най-малкото защото аз съм телец.

няма кой знае какво значение,просто ми направи впечатление. айде със здраве.

lude7ina
03-07-2012, 19:41
Хубаво ти беше като се е.еше! Да си мислила навреме. Ако абортираш сега има огромен шанс да останеш бездетна.

amk933
03-07-2012, 20:02
Хубаво ти беше като се е.еше! Да си мислила навреме. Ако абортираш сега има огромен шанс да останеш бездетна.

И к'во предлагаш? Да роди ли?
Станалото, станало. Това ще ти за урок.
Горе жената (прилича ми на майка) ти обясни добре - в БГ държавна болница е 150 кинта. Има супер добри частни в София - Св. София, Св. Лазар, Щерев и т.н. - но ще ти струват много повече.
Няма да останеш бездетна - не ги слушай тук умниците. Ако ти направят читав аборт с тия новите вакуумни апарти, всьо ще е добре...
Просто мисли следващия път. Ако е станал гаф, докато сте се пазали - съжалявам.

Успех! :)

DragonLady
03-07-2012, 20:30
След аборт винаги го има риска от безплодие. Иначе по добре в частна клиника, да повече пара е, но е по качествено и по-нова техника, докато държавните ( почти всички има много малко изключения ) са голяма мизерия и мръсотия - идеялна среда за развитие на микроби и тн. гадинки.

leadyflame
03-08-2012, 05:37
Според мен, въпорсът в темата можеш да го преместиш в бг-мама. Там смятам, че са по-запознати и ще ти отоговорят.

anonymous708973
03-08-2012, 08:17
Това е тиин форум. Колко от нас са правили аборт според теб? Много несериозно отношения за такъв сериозен въпрос.

Това е истината. Всяка нормална жена в тая ситуация ще прерови нета, ще чете мнения, ще пита... в нормален форум, не в тийнейджърски такъв.

kalpazanka
03-09-2012, 08:43
След аборт винаги го има риска от безплодие. Иначе по добре в частна клиника, да повече пара е, но е по качествено и по-нова техника, докато държавните ( почти всички има много малко изключения ) са голяма мизерия и мръсотия - идеялна среда за развитие на микроби и тн. гадинки.

В собственото ти влагалище има гадинки, които, попаднали в маточната кухина при дилатацията на цервикалния канал, могат да ти направят много големи мизерии! Ако ще и в клиника във Франкфурт да си, собствената ти флора си остава проблем.

mariamagdalena95
05-08-2013, 08:19
iska li se 18 za da napravi6 abort?

Violenza
05-08-2013, 09:17
iska li se 18 za da napravi6 abort?
Не, но ако си под 18 задължително трябва да отидеш с родител.

girlwithblueeyes
05-08-2013, 11:59
Тя тази не е бреманна даже:D

pifiella
05-08-2013, 15:55
iska li se 18 za da napravi6 abort?

Иска се.
Мария Магдалена,сериозно ли,непорочната,е не! :D

kalpazanka
05-09-2013, 10:33
Стара тема, вдигната с въпрос на латиница. Похвално!