PDA

View Full Version : Как да се снимам ?



Ahek
03-03-2012, 17:27
Здравейте !
Ще започна с това ,че темата не е бъзик :)
Значи искам да си кача снимка без тениска,но знам,че приятелите ми ще ми се подиграват,въпреки че съм добре орелефен.Та исках да питам как е по-добре да се снимам,така че едновременно да се виждат плочките ,а основата на снимката да не бъде това :)
Мерси предварително за отговорите

StacCobain
03-03-2012, 18:22
Ако си го имаш релефа, к'во ти пука кой 'ше те ебава? Могат само да ти завиждат, щракай 6 pack-a директно и качвай ;д а ако все пак не искаш може да се снимаш не точно в цял ръст, примерно от кръста нагоре, да ти се вижда лицето и правиш неква тъпа физионимия : Д или държиш нещо в ръка, правиш нещо някъде (не знам к'во правиш, ще си го измислиш, ако спортуваш нещо снимай се как го спортуваш :д) и т.н, нещо, което да отвлича вниманието от корема ти, но и същевременно да се вижда...

Chacho
03-03-2012, 18:25
Разбира се, че ще ти се смеят, за пред кого се демонстрираш?

Ти си знаеш. Снимай се с подходящо осветление, фон, с разкопчана дреха и с разнообразни аксесоари, така че вниманието да не се прихваща от нещо конкретно.

Hayashi
03-03-2012, 19:00
И не в мръсното огледало. Щото сте адски смешни, повече даже и от кифлите в тоалетната в мола.

DownloadVirus
03-03-2012, 19:14
Trololol ??

Гледай да е на подходяща светлина..То и те не знаеш какво искаш..Хем искаш да си показваш плочките,ама хем да се фокусира там..Демек,кво?...

Казах вече trololol или наистина много зле.. :)

Ahek
03-03-2012, 19:18
ем имах предвид да изглежда все едно е снимка с друга идея,но същевременно да се виждат плочките
иначе благодаря за съветите...алтернативата ми е с разкопчана риза или на тренировките :)

DownloadVirus
03-03-2012, 19:28
Снимка с друга идея едва ли .. Щом си с разкопчана риза или още повече пък въъв фитнес зала,то си личи.Но не е нужно да е с различна идея..Правиш си снимка ,показваш я,плеш им в лицето и тва е

bowlingForBeer
03-03-2012, 20:34
Човек, момичетата с коефициент на интелигентност по-висок от този на фритюрник, не се кефят особено много на позьорчета.

Lucho
03-03-2012, 22:13
С подходящ обектив, мисля, че 75-300 мм. ще ти свърши чудесна работа.

Ahek
03-04-2012, 18:15
получи се добра снимка :) благодаря за всички съвети,също и за някои укори :)

someonerandom
03-04-2012, 18:35
Просто се снимай в някаква обстановка,където е нормалнода си гол,въпреки че сега не е такъв сезон.Ако е една гола снимка на плажа/в гора,на никой няма да му се стори смешно.Може да го направиш на някой басейн примерно.

Ahek
03-05-2012, 07:13
Просто се снимай в някаква обстановка,където е нормалнода си гол,въпреки че сега не е такъв сезон.Ако е една гола снимка на плажа/в гора,на никой няма да му се стори смешно.Може да го направиш на някой басейн примерно.
благодаря,но вече направих снимката и нямам сериозни проблеми :)