PDA

View Full Version : СТРАХ МЕ Е!



D1esel
03-03-2012, 17:42
Ние сме в ракетния обсег на Иран! :X Най-близката до Иран страна, която е в ЕС :( http://www.dnes.bg/world/2012/03/03/obama-predupredi-sasht-moje-da-napadnat-iran.152922

MaLyKoLiU
03-03-2012, 17:45
Споко, първо ще затрият Израел :)

Concussion
03-03-2012, 17:45
Представяш ли си да те вземат запас :oops:
Иначе, за това ми разказваше баща ми още от миналата година че ще се случи, точно по това време някъде... Той си пада малко конспиратко, ама е бил прав.

D1esel
03-03-2012, 17:48
Представяш ли си да те вземат запас :oops:
Аз обичам да съм сред мъже :D В армията бих се чувствал страхотно :razz:

A иначе сериозно, дано никога не ми се налага :D

ZeroPoinT
03-03-2012, 17:56
Не мислиш логично; няма смисал да нападат БГ, това е конфронтация срещу ЕС, а те американците им стигат ;)

D1esel
03-03-2012, 18:02
Не мислиш логично; няма смисал да нападат БГ, това е конфронтация срещу ЕС, а те американците им стигат ;)

Има смисъл според мен. Ако ЕС подкрепи САЩ, а най-вероятно ще подкрепят, защото ракетите ще стигнат до България, но не и до Франция...

Concussion
03-03-2012, 18:06
Има смисъл според мен. Ако ЕС подкрепи САЩ, а най-вероятно ще подкрепят, защото ракетите ще стигнат до България, но не и до Франция...

Ние сме зависими от САЩ.

machoka
03-03-2012, 18:22
Никой няма да ни отстреля, тва не го ли разбрахте )

D1esel
03-03-2012, 18:23
Никой няма да ни отстреля, тва не го ли разбрахте )

Защо така мислиш? Мислиш, че световните елити не са готови да предизвикат трета световна, и то само, за да си продадат оръжията?

MaLyKoLiU
03-03-2012, 18:23
Просто сме мишки и на никой не му се хаби бомба за нас... :)

machoka
03-03-2012, 18:24
точно така. нито мисля, че иран ще замерят Първомай с ракети.

D1esel
03-03-2012, 18:25
Просто сме мишки и на никой не му се хаби бомба за нас... :)

Не разбирате ли? Първата световна започва с едно убийство в Сараево, втората световна с нападение на селската Полша, а днес, ако Иран изстреля ракета към България, световните медии ще изпишат: "ИРАН НАПАДНА ЕС", а не "ИРАН НАПАДНА ГОРКАТА БЪЛГАРИЯ"

machoka
03-03-2012, 18:26
абе стига плямпа глупости бе, никой няма да ти се върже на трола

ZeroPoinT
03-03-2012, 18:26
Просто първо ще нападнат Израел, по религиозните причини, после и САЩ, защото ще ги нападне. Гърция също им е в обсега и ще бъде милиард пъти по голям удар, щот там се наливат пари, така че България пак е в аналите на Европа. Освен това война в днешно време се започва по друг начин, но не мис е обяснява сега; така че, довери ми се или си живей в страх

ZeroPoinT
03-03-2012, 18:27
между другото фейса ми сега е точно като на аватара

MaLyKoLiU
03-03-2012, 18:28
Иран биха предпочели първо да затрият Израел. ;)
Като затрият Израел от картата, САЩ ще ги нападне, от там ще се включат ЕС, Русия и пак ще си стане манджата...

D1esel
03-03-2012, 18:29
абе стига плямпа глупости бе, никой няма да ти се върже на трола

Мачок, замисли се отново. Защо ни приеха в ЕС? За да може и ЕС да е в ракетния обсег. А ЕС също би имал ползва от такава война, защото Франция и Германия искат да завземат цялата власт на континента.

machoka
03-03-2012, 18:31
^^ ще пометна честно.

ако не тролиш, начи сериозно трябва да се замислиш да преустановиш всякакви драсканици в полит теми. Сериозно.

D1esel
03-03-2012, 18:31
Иран биха предпочели първо да затрият Израел. ;)
Като затрият Израел от картата, САЩ ще ги нападне, от там ще се включат ЕС, Русия и пак ще си стане манджата...

Това няма да се случи. Имай предвид, че много български евреи се изнесоха в Израел през последните 5 години. Може би знаят нещо, което ние не знаем.

D1esel
03-03-2012, 18:31
^^ ще пометна честно.

ако не тролиш, начи сериозно трябва да се замислиш да преустановиш всякакви драсканици в полит теми. Сериозно.

А от кой е бебето? :D

ZeroPoinT
03-03-2012, 18:42
Слушай хора с усет към стратегиите и политиката като мен :Д Днес война не се печели с стрелба; печели се с перо
Ти верно ли вярваш, че Иран имат Х ядрени глави! Със сигурност имат 100 - 200, капиш ли

Всичко е за петрола, плюс това Иран властва над Ормузкия проток откъдето минава половината нефт в света, е не е ли по - изгодно за американците те да властват на дтози проток, а

D1esel
03-03-2012, 18:52
Слушай хора с усет към стратегиите и политиката като мен :Д Днес война не се печели с стрелба; печели се с перо
Ти верно ли вярваш, че Иран имат Х ядрени глави! Със сигурност имат 100 - 200, капиш ли

Всичко е за петрола, плюс това Иран властва над Ормузкия проток откъдето минава половината нефт в света, е не е ли по - изгодно за американците те да властват на дтози проток, а Да! Но това не пречи американците да изстрелят ракета към нас, която да е уж от Иран и да имат повод за война. ;)

machoka
03-03-2012, 18:53
ооомг няма ли кой да ми дръпне кабела на този :smt075

дизелчо, ти не разбра ли че на НИКОЙ НЕ МУ ПУКА за теб в частност, нито за държавата ти в световен план, та всичко се върти около твойта дупара ...

ебати егоцентризма.

ебати трол-а.

D1esel
03-03-2012, 18:55
ооомг няма ли кой да ми дръпне кабела на този :smt075

Мачок, какво толкова съм казал :D Откакто ме банна съм послушен, какво недоволстваш само :D

loveca777
03-03-2012, 18:59
Без страх бе хора, дори да се случи кво може да се направи ...
Ай сиктир ; )

D1esel
03-03-2012, 19:15
Без страх бе хора, дори да се случи кво може да се направи ...
Ай сиктир ; )

Сина: i phone
Щерката: I pod
жената: i pad
бащата: i paid :razz:

yakuza_
03-03-2012, 23:46
ако иран нападне България с ракети заглавието ще бъде: Чарли шийн по повод слуха за брака му с ким кардашиян - ще и изшмъркам лоестия задник !
и в едно малко каре в долния десен ъгъл на страниците с некролози: RIP Bulgaria 681-2012 ти ще ни липсваш много от вечно скърбящите и македония


иран ги боли шезлонга за нас ...

БожиятАгнец
03-04-2012, 00:36
Не разбирате ли? Първата световна започва с едно убийство в Сараево, втората световна с нападение на селската Полша, а днес, ако Иран изстреля ракета към България, световните медии ще изпишат: "ИРАН НАПАДНА ЕС", а не "ИРАН НАПАДНА ГОРКАТА БЪЛГАРИЯ"

Ако Иран ни пуснат една ракета САЩ и/или ЕС няма и да се изплюят за нас. Няма и да всее страх или асоциации за войни.
Във Франция някой и пиратка в метрото да им хвърли световната медия започва да пищи..Но ние не сме Франция. Най-много да напишат 'Българите пак са преебани', 'Българите още по-мизерни и бедни' или нещо от сорта.
А, ако се стигне до война, като война...Жална ни майка. И каквито глупави решения се взимат за държавата ни сигурно ще се наебем при най-слабите и скапаните, сигурно и срещу Русия, и срещу САЩ ще се изправим.

А вече, че Иран нямат никаква полза да се хабят за нас, защото сме една забутанаи бедна държавица, няколко деситилетия назад на фона на ЕС, е друга тема. Никой не ни възприема за част от ЕС (изненадааааа!).
Ако искат война ще си я получат, но не и по този начин.
Няма никаква логика да го правят. Особено пък, като вземем напредвид и тяхното положение и политически отношения с другите държави.

А, ако някои от по-големите риби искат WW3 и си е предвидена такава конспирация, ракетите на Иран са ни най-малкият проблем, не само на нас, но и на човечеството.
Но това вече звуи прекалено параноично.

БожиятАгнец
03-04-2012, 00:46
Сега е момента страната да излезе от ЕС!

Не е толкова лесно, но ние никога не трябваше и да влизаме. Нямаме нищо общо с тях. И в крайна сметка просто намерихме допълнителен доход на някои политици с което още повече се излагаме пред светът, който и без това си има лошо мнение за нас.

AlMiNaToR
03-04-2012, 10:26
"За пръв път ще влезе в сила старата еврейска мъдрост - зъб за зъб, око за око!"
"Ако евреите вкарат света в нова световна война, това ще доведе не до заличаването на европейските раси, а до унищожението на еврейството."
Адолф Хитлер



Иначе ще се накефя, ако Иран нюкнат Тел Авив.
А света няма да се успокои, докато 2 държави не изчезнат от картата - САЩ и Израел!

AlMiNaToR
03-04-2012, 10:31
А и ако САЩ нападнат Иран, ще се повтори виетнамския сценарий.

п.п. http://www.youtube.com/watch?v=jGrNFMuURWs
ВЕЛИК!

Oy7ofCon7roL
03-04-2012, 11:01
Какво мислите за децата, лишени от родителска грижа като NaOH например?



:lol: :lol: :lol:

D1esel
03-04-2012, 12:23
А, ако някои от по-големите риби искат WW3 и си е предвидена такава конспирация, ракетите на Иран са ни най-малкият проблем, не само на нас, но и на човечеството.
Но това вече звуи прекалено параноично. Точно това имам предвид! Някоя от големите риби искат война, разбира се! И биха използвали повода на ракета изстреляна в България, както са използвали убийство в Сараево и нападение над Полша!

D1esel
03-04-2012, 12:25
"За пръв път ще влезе в сила старата еврейска мъдрост - зъб за зъб, око за око!"
"Ако евреите вкарат света в нова световна война, това ще доведе не до заличаването на европейските раси, а до унищожението на еврейството."
Адолф Хитлер



Иначе ще се накефя, ако Иран нюкнат Тел Авив.
А света няма да се успокои, докато 2 държави не изчезнат от картата - САЩ и Израел!
A aз няма да се накефя, защото имам роднини там. И не си мисли, че на Рокфелер му пука за хората в Тел Авив. Едно е ционист, друго е евреин.

EinGutesKind
03-04-2012, 12:46
ОМГ, с какви глупости се занимавате :lol:

Concussion
03-04-2012, 12:49
ОМГ, с какви глупости се занимавате :lol:

Абе ти ше видиш, като те вземат запас дали така ще говориш :razz:

EinGutesKind
03-04-2012, 12:52
Какъв запас :lol:

ZeroPoinT
03-05-2012, 17:55
ФЕЙСПАЛМ ФЕЙСПАЛМ

AlMiNaToR
03-06-2012, 11:22
Какъв запас :lol:

НАСКО ОТ ЗАПАСА НА ВОЙНА.
В ИРАН.

АХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА

Може да го вземат обаче да "забавлява" младите войници... :D

Wax
03-06-2012, 11:25
ооомг няма ли кой да ми дръпне кабела на този :smt075


Казва го човека,който може да му даде бан по IP.

D1esel
03-06-2012, 12:50
НАСКО ОТ ЗАПАСА НА ВОЙНА.
В ИРАН.

АХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА

Може да го вземат обаче да "забавлява" младите войници... :D

:razz: :razz: :razz:

D1esel
03-06-2012, 12:51
Казва го човека,който може да му даде бан по IP.

И като ми даде Мачока бан по IP аз ще спра да пиша? :razz: Внимавай, щото знаеш, че съм богат и мога да почерпя мачока да банне теб 8)

reperw
03-06-2012, 13:11
Вие сте .....
1во Ако има 3та световна в близко бъдеще тя ще е провокирана от страни от 3тия свят
2ро Никой няма да нападне България... Според вас кой и защо ще ни нюкне ? Какво печелят...на ЕС им е през кура за нас... някой беше казал ,че са приели БГ в ЕС само защото сме в обсега на ИРАН което са пълни простотии...
3то Дори и да стане 3та световна на никой няма да му е до наща войска... най-много да пратят 3 4 контингента да пазят нещо....
4то Дори и ИРАН да им прещтрака нещо и да пуснат обратното броене на някоя ракета САЩ ще ги ликвидира почти веднага като ОНН ще я подкрепи... а после ще започнат да се хапят на петрола с Израел...

Вие по-добре помислете къде ще се скриете от радиацията която ще ни застигне...

AlMiNaToR
03-06-2012, 13:47
4то Дори и Израел да им прещтрака нещо и да пуснат обратното броене на някоя ракета САЩ ще ги ликвидира почти веднага като ОНН ще я подкрепи... а после ще започнат да се хапят на петрола с Израел...
...

ХАХАХА, чудя се дали да не го сложа подпис...

Какво да им прищрака на Израел, че САЩ да ги погубят?
Израел са съюзник номер 1 на САЩ, и те заедно със САЩ и Запада натискат Иран заради ядрената им програма.
Нещо не си в час, нищо, случва се.

reperw
03-06-2012, 13:53
грешка ИРАН :D съжалявам