PDA

View Full Version : Фитнес + диета



FeelingLikeAghost
03-03-2012, 17:45
Здравейте, за разлика от много момичета на моята мъзраст (на 15 съм) искам да кача килограми. Слаба съм и ям адски много, не спортувам, въпреки това съм си слаба. Проблемът ми е, че гърдите ми са малки, нося чашка А и в това няма нищо странно, колкото си по-слаб, толкова и бюста ти е по- малък. Може да звучи странно но искам да започна някаква диета с която да кача килограми и успоредно с това да ходя на фитнес и да правя упражнения, с които все пак да си поддържам фигурата и главно краката, защото си ги харесвам такива каквито са ми сега. Надявам се да сте ме разбрали, ако някой може да даде съвети или евентуално към кого мога да се обърна, благодаря ви предварително :)

FeelingLikeAghost
03-04-2012, 11:47
Моля ви доста ми е спешно, към фитнес инструктор ли да се обърна или какво и въобще има ли смесъл да го правя това с качването на килограми и дали ще има желания ефект?

Chacho
03-04-2012, 11:57
Искаш да ти порастнат гърдите, без да лепнеш на задника, така ли?

TheBeliever
03-04-2012, 12:04
Искаш да ти порастнат гърдите, без да лепнеш на задника, така ли?
Явно...

Мацка, ако циците растяха с диети и упражнения, пластичните хирурзи щяха да са фалирали.

Loondy
03-04-2012, 12:11
бозата помага на гърдите пий 1-2 божи в продължение на месец и ще ти натежи малко поовече бюста.! :)

TheBeliever
03-04-2012, 12:21
бозата помага на гърдите пий 1-2 божи в продължение на месец и ще ти натежи малко поовече бюста.! :)

Глупости. Сестра ми пиеше боза в промишлени количества, но си остана все така плоска. По-вероятно е задника й да порасне от бозата отколкото бюста.