PDA

View Full Version : Момичетата не ме харесват,а единствената ми приятелка ме заряза ..Защо?



Zhiro
03-03-2012, 18:26
значи случи ми се нещо доста неприятно и се чудех дали някои може да ми даде съвет как да се справя със ситуацията. през последните 10 години всяко момиче което съм харесвал ме е отрязвало много брутално в резултат на което си изградих мисловната нагласа че момичета просто не ме харесват или ги отблъсквам по някаква причина. бях решил изобщо да престана да тая каквито и да било надежди за някаква връзка когато миналото лято се запознах с едно момиче на рожденния ден на баща ми, кореспондирахме си известно време по ФБ и ще спестя скучните детайли. януари месец след доста размисли някак събрах куража да я попитам дали иска да стане моя приятелка и за мое учудване тя се съгласи. излизахме известно време разменихме подаръци по св валентин итн. но днес от нищото ме попита дали ще се сърдя ако си останем просто много добри приятели и че просто не ме харесвала по такъв начин. няма да споменавам че наистина съм влюбен в нея и това направо ми разби сърцето, а това че точно 5 минути след това обяви че има връзка с някакво друго момче не ми помогна много. знам че може би драматизирам много но се чувствам сякаш съм на дъното на канализацията. на 23(отдавна съм минал тийн годините) съм и може би не ми е мястото в в този форум но се надявах че някои може да ми даде някакъв съвет как да подходя понеже в момента изпитвам чувства които би трябвало да съм ги надраснал отдавна.


Moderated by miloto_girl_4e

nIkEnCeTy_bE
03-03-2012, 19:21
Ами много тъпо е постъпило момичето. Поне да ти беше признала истинската причина. Не знам на колко години е, но е жалко така да ги извърта нещата. Голям си, кофти е тръпката, но ще продължиш напред и ще си намериш момичето един ден. Щом ти е казала, че искате да сте само приятели, според мен недей да и ходиш след гъза.

Blitzcrank
03-03-2012, 19:28
Мне ,че съм някъф експерт ,но не бъди прекалено мил с момичетата бъди мил и това е иначе -----> http://troll.me/images/forever-alone-20/forever-friend-zoned.jpg

Zhiro
03-03-2012, 19:29
за ходене по гъза и и дума не може да става, вярно е че съм все още влюбен в нея и може да съм много неща като наивен и дори отчаян но не съм глупак и нямам намерение да съм и занимавката когато докато си търси някои друг. честно казано заболя ме не толкова от това че ми каза че иска да си останем приятели колкото това че не ми каза че ме зарязва заради друг и очаква да кажа просто ок нема проблем, вярно е визуално не съм леонардо ди каприо и както споменах си имам кофти опит от миналото, но се надявах че може би въпреки всичко заслужавам като ми се бие шута поне да ми се каже защо

Zhiro
03-03-2012, 19:31
да определено вече съм убеден че за добрите и усърдни момчета като мен на никои не му пука :)

Мне ,че съм някъф експерт ,но не бъди прекалено мил с момичетата бъди мил и това е иначе -----> http://troll.me/images/forever-alone-20/forever-friend-zoned.jpg

nIkEnCeTy_bE
03-03-2012, 19:31
Да, изобщо не е постъпила добре. Да не говорим, че по време на връзката ви може и с друг да се е занимавала. Ама тъпо извинение.

Zhiro
03-03-2012, 19:35
то не е може би а направо си е сигурно иначе не мога да си обясня как се обвързва точно 5 минути след като ми го каза.....някак смешно е но не мога и да и се сърдя истински....

nIkEnCeTy_bE
03-03-2012, 19:38
Детинско е.

Enchanting
03-03-2012, 19:58
единствения изход- забравяш я и толкова...

Sirona
03-03-2012, 20:08
^ +1 За всеки влак си има пътници, не се притеснявай, сигурна съм, че ще си намериш момиче :)

jghgh
03-03-2012, 20:21
не бъди прекалено добър с хората. не само с жените, а и с хората. добротата понякога е проява на глупост, наивност.
бъди добър, когато хората са го заслужили.
изгради някакво самочувствие, и ще видиш как нещата с момичетата ще се оправят.

самият ти звучиш някак неуверено, като човек с подбито самочувствие. и с тва аниме на аватара.. сми. аз не гледам анимета, ама ми прави впечатление че феновете са някакви странни хора.
сигурно звучи страшно идиотско, но бъди дотолкова себе си, колкото да не ти пречи в живота. иначе казано - някои неща щеш, не щеш трябва да ги променяш, за да ти е по-лесно в живота. например да не си твърде затворен, странен или неуверен.

знам, че звучи наистина ужасно, но да. просто ми става кофти като чета за подобни добри хорица като теб, които някак го духат, а не заслужават всичко това.
оцелявай.

и момичето изобщо не си е струвало, щом е постъпила толкова нечестно.

balu4ka
03-03-2012, 20:23
Доста незряло,наистина.Като се замисля,тя на колко беше,ако не е тайна де?!Мисля,че това при теб е до нагласа,много негативно и песимистично гледаш на нещата,няма как едно момиче просто да ти падне от небето ,а ти просто да седиш и да чакаш.Мисля,че за тази възраст това трябва да ти е станало ясно ,м?
ПП:както и да е ,светът не е свършил (:.За всичко си има място има си и човек,изии :3

Sirona
03-03-2012, 20:33
Като изключим аниме коментара на jghgh съм съгласна с него. Повдигни си малко самочувствието и се отнасяй с хората така както искаш те да се отнасят с теб, но недей да бъдеш прекалено добричък. Горе главата :)

jghgh
03-03-2012, 20:39
да, знам че прозвуча грубо, но.. наблюдения. инфантилни и без връзка с реалността - закоравелите фенове. съжалявам пак че така изгрубявам. давам си сметка, че сигурно има прекрасни анимета, и съм сигурна че някой ден и аз ще започна да гледам тва ти, онова ти. наблюденията са си наблюдения обаче. засега това е мнението ми, както всяко нещо - и то може да претърпи промяна.

и си направих труда да прегледам някои други мнения на автора, това момче има отвратително ниско самочувствие. това може само да му пречи. наистина е голяма пречка да не си уверен в себе си и да гледаш на себе си пренебрежително и с лошо око.

Sirona
03-03-2012, 20:50
Значи да се радвам, че до сега все съм попадала на нормални или поне сравнително нормални, а не описаните от теб фенове :D
А що се отнася до автора - има толкова много хора с високо самочувствие без каквото и да е покритие, а ти ми се струваш като добро и мило момче - бъди по-уверен в себе си, има защо :)

notlike
03-03-2012, 22:06
Авторе, не може да тръгваш с нагласата, че ще те режат, и да очакваш да стане работата другояче. Всичко опира до настройка. Трябва да започнеш да се обичаш и да не приемаш нещата навътре. Имай самочувствие и запомни - да си много добър не е добре. Гони баланса и това е. Имай хубаво мнение за себе си, мамка му. И ти си човек, и ти душа носиш. Какво си се оклюмал? Търси средата винаги, каквото и да започнеш. Тогава наистина ще успееш. Ние и 1000 поста да ти напишем, ако сам не се захванеш със себе си, и Господ не може ти помогне. Моят съвет е временно да спреш да търсиш приятелка, а да потърсиш себе си. Захвани се с нещо, започни да се обичаш, слушай ПОЗИТИВНА музика, тренирай някой спорт активно и бъди себе си. Така ще успееш. И горе главата, нищо лошо не е станало, че да се тормозиш вътрешно. Отпусни се и всичко ще е наред. Успех! :)

Cold_Tearsss
03-03-2012, 22:12
Не си й бил интересен и си станал адски предвидим, или пък секса е куцал, но се съмнявам до там да сте стигнали.

strave
03-03-2012, 22:36
Първо не си ги слагай на сърце тези раздели,няма смисъл тя те е прежалила грубо казано,щом се е обвързала с друго момчепри това показно и видимо.Ти си направил първата,но важна крачка предложил си на момичето,ходили сте известно време,придобил си някакъв опит.Възползвай се от този опит и продължи нататък.Може да не стане веднага,но бавно и сигурно към някое друго момчие.

Zhiro
03-04-2012, 04:52
благодаря за съветите и подкрепата на всички, ще се постараяда направя нещо по въпроса със себеопознаването но определено ще ми трябва известно време докато си събера мислите и си сортирам чувствата.
относно възрастта и тя е на 16 и предполагам че голяма част от вината си е моя понеже ме предупреждаваха да не се хващам с нея защото (цитирам) на 16 годишните никога не знаеш какво ще им скимне.
jghgh относно аниметата те са си мое лично хоби и никога не ги смесвам с личния живот ^^ даже аватара виси отпреди няколко години когато се регистрирах. иначе самочувствието ми не е само от опитът ми с жените а има и други....комплекси да ги наречем(нали знаеш сред много малки деца ти си единствения които бие на очи понеже е новото дебеличко хлапе и всички решават че го мразят) малко трудно ще ми е да се променя просто защото някои принципи на държание и възпитание съм си набил много силно в съзнанието и просто действам несъзнателно.
отново благодаря на всички за добрите думи.

LeprikonA
03-04-2012, 05:44
след като виждаш, че това прекалено ниско самочувствие не води до нищо хубаво, предполагам го осъзнаваш, значи е редно да поработиш по въпроса.

тая 16годишната дето си я намерил да я забравяш. никакви глупости от рода на "тъжно ми е, влюбен съм", всичко забравяш. хващай се да гледаш Bleach (ако не си де :Д ) и да видиш как набързо ще забравиш. не се ли занимаваш с нещо странично? като да учиш, работиш или и двете? наблягай на това. най-добре се оглеждай за момичета на твоите години.

направи нещо за себе си, което поне малко да ти се понрави. промени външния си вид, ако той е бил проблем преди, че сега да се почувстваш по-уверен от тогава, защото ще виждаш разликата. ( =