PDA

View Full Version : Имате ли тайно място на което да ходите



flawless_
03-03-2012, 18:44
да плачете или просто да прекарвате време със себе си насаме?????
Мен ме е срам да плача в града.
Имам едно специално място до една река, там пускам сълзите да текат.
От нищо друго не ми олеква така както от един хубав рев.
Ние сме сами от раждането до смъртта, но никой не може да ни отнеме сълзите.

shmatarok
03-03-2012, 19:02
Не.
Преди години прескачах терасата и отивах на тая на съседния апартамент (разстоянието между двата парапета беше много малко), ама това съм го правила само докато пушех тайно и един-единствен път, за да плача.
От доста време не съм плакала... никога не ме е избивало на рев каквото и да ми се е случвало, сдържам си емоциите.

nIkEnCeTy_bE
03-03-2012, 19:26
Тайно не бих казала, но на гробищата ходя и си изливам, споделям всичко на определен човек.

TheBeliever
03-03-2012, 19:33
Банята под душа. Всеки път когато животът ми дойде в повече, искам да остана сама със себе си или изпитам желание да излея всички емоции във вид на сълзи си взимам дълъг горещ душ.

xoxi
03-03-2012, 20:45
На мен тайното ми място за рев са тоалетните. Не знам защо, но от малка винаги там се затварям, когато ми се насъбере прекалено много. Е, понякога и в моята стая си позволявам такива емоционални изблици, но в случай, че съм съвсем сама.
На открити места не обичам да лея сълзи, защото все се намира нещо по-интересно, което да отвлече вниманието ми и не мога да се нарева както си трябва, за да ми е по-леко след това.

PullMeCloser
03-03-2012, 21:43
Стаята ми обикновено си го 'отнася' :Д
С една от най-близките ми приятелки когато бяхме по-малки си имахме 'наше' място и там рисувахме по плочките, пишехме разни неща, танцувахме, пеехме или просто си лежахме и слушахме музика :Д

ledenakrasota
03-03-2012, 21:56
Обичам да стоя сред книги. Не знам какво ми става. Като малките деца съм и съм доста спонтанна, в което няма нищо лошо.
Обожавам Рилския манастир и да бъде сред природата. Обичам малките деца, животните, изкуствата. По цял ден мога да вися в парка и да си играя с бебетата или в зоогическата градина. Най-обичам да бъда сред природата и да слушам най-великата музика- тишината. :)

kitty02
03-04-2012, 10:09
Може би в "Моята стая" или в Тоалетната - единственото място, на което мога да съм сама.

Lalalalaa
03-06-2012, 17:29
На леглото ми, вечер, под юргана :)

reperw
03-06-2012, 17:41
Нямам ,но бих искал да си намеря..не да плача ,а по скоро да остана с мислите си сам сред природата

ch0c0late44
03-06-2012, 17:59
Може би в "Моята стая" или в Тоалетната - единственото място, на което мога да съм сама.

И аз в тоалетната...поне мога да се заключа и да съм сигурна че никой няма да ме притеснява,дали ще е за рев или нещо друго..
Пък аз деля една стая със сестра ми и не става в мойта стая :/

ivcheto0o
03-06-2012, 18:05
Нямам ,но бих искал да си намеря..не да плача ,а по скоро да остана с мислите си сам сред природата

И аз много отдавна искам да си намеря място където съм сама със себе си,спокойна,място което да си е "моето място"...

nIkEnCeTy_bE
03-06-2012, 18:14
И аз много отдавна искам да си намеря място където съм сама със себе си,спокойна,място което да си е "моето място"...

Е зависи кой къде живее. Може да е близко някоя горичка, някой пейка в парка, някой мост...

BrainlessROCKBABY
03-06-2012, 18:27
май пилоу го отнася

xXxAngerfisTxXx
03-06-2012, 18:43
дамм в колата... кат сваля джама кат надуя музиката и да запаля фас неиздържам

trabi_bs
03-06-2012, 18:44
В гаража ....

divacheee
03-06-2012, 20:29
да, имам си такова местенце.. не толкова за да плача, а когато искам да остана сама .. имам и в родния си град (свързвам това място с определен човек ) , а като съм във Варна, ако ми стане нещо криво обикновено една разходка по плажа ме разведрява ..

svodnika
03-08-2012, 07:56
да в тоалетната когато серъ

qkakukla2
03-08-2012, 16:07
Да имам. Първото ми беше в една горичка точно пред входа, мястото беше много спокойно и приятно, но се наложи да го сменя. А сегашното ми местенце има много по-красива гледка и на залез винаги ме огрява слънцето... :lol: А понякога се заключвам в стаята си ако проблема не е свързан с родителите ми.

Тарикатче
03-08-2012, 16:47
Почти всеки си има такова местенце.. На което да остане сам със себе си :) Тва "сам със себе си" малко мръснишки прозвуча ама няма нищу :D... И аз си имам такова място обаче е на 10-тина км от нас и рядко го посещавам :(

Djenka
03-09-2012, 20:32
Искам да си намеря такова местенце (извън вкъщи), но рядко излизам сама да се разхождам из града, повечето пъти е с приятелки. Иначе, място, на което стоя сама със себе си, е стаята ми. Макар, че я деля със сестра си, през повечето време само аз стоя в нея, тя дори не спи тук и само влиза да си взима разни неща.

Cold_Tearsss
03-09-2012, 20:40
Не плача, така че не.

TheStar7
04-04-2012, 14:29
Ами имам, ама е вкъщи... Много искам да си намеря място където да остана напълно сам. ;{ Скоро мисля да започна да посещавам и гробищата (съвсем сам) и да споделям с определен човек, който ми беше много близък....

SmilezZz
04-09-2012, 16:45
Банята под душа. Всеки път когато животът ми дойде в повече, искам да остана сама със себе си или изпитам желание да излея всички емоции във вид на сълзи си взимам дълъг горещ душ.

И аз съм така. Но ако не ми се затваря , имам си и едно място в града , в което никой не знае , че ходя , освен приятеля ми, де. Но най - често под душа.

sundown
05-03-2012, 19:03
Тъй като аз живея до река Дунав си имам местенце което си е само мое. Когато искам да остана сама или пък с някоя добра приятелка имаме нужда да поговорим само 2те отиваме там. Прилича на пристанище, но не е завършено. Това е моето "тайно местенце" :)

SisiStrange
05-04-2012, 04:36
Имах, но от много време нямам кога да ида.

Та, в стаята ми или под душа.

DarkTemplar
05-04-2012, 05:11
Имах, но от години не съм ходил там. Не съм го ползвал за реване, а по-скоро за душевен релакс и осмисляне на мечти, стремежи. Гледката беше наистина страхотна.

Wasilena
05-04-2012, 12:34
Плажа... обикновено рано сутрин или късно вечер..

draid
05-04-2012, 13:21
Мятам се на мотора и хващам гората.

Violenza
05-04-2012, 16:19
Не, т'ва ми се вижда точно като в някакъв тийнейджърски филм. Като не съм на кеф си просто седя вкъщи, гледкам филмчета, уча си, разсейвам се с разни неща и т.н.

Anonys
05-05-2012, 07:39
Аз пък не мога да плача. Дори когато дядо ми почина не плаках. Не знам защо.. Всеки ще каже "изчакай, като ти се насабере и ще видиш" е не е така :( Тъгата си отива само като слушам музика или си пея на ум...

iziskanmladej88
05-05-2012, 12:29
Мятам се на мотора и хващам гората.
++
нЕма нищо по-разтоварващо от една хубава разходка из гората, било то пеша или на 2 колела :))

mrazqkindergarten
05-05-2012, 17:08
Нямам.. затварям се в стаята си обикновено, когато съм тъжна...

ledenakrasota
05-05-2012, 17:12
Това лято обмислям да посетя любимото си място, защото така и не можах миналата година. :) Преди имах кола, но не можех да шофирам. Скоро се надявах да изкарам шофьорските курсове, но няма да имам тази възможност, защото няма да имам кола на разположение. :lol: Голяма пародия, но който иска, намира начин. :)

smilelady
05-05-2012, 17:56
Не обича да плача на публични места, или изобщо пред хора. Като нещо ме натъжи, си сдържам емоциите, но понякога едвам дочаквам да си стигна у нас и да се нарева...Обикновено се заключвам в банята..

crossfire69
05-07-2012, 12:35
Аз същото си имам (както повечето хора) "тайно местенце" недалеч от нас има нещо като баир (хълм),където има изоставена къща добре запазена и наблизо минава реката.Забравих да спомена, че от там се вижда целият град, а вечерта е магическо, като прибавим и музика.


Поздрави.

nutellaxx
05-07-2012, 16:38
Винаги се навирам в тоалетната и там си изливам душата! По принцип навън все съм с компания и не мога да се усамотя. :)

BrokenInnocence
05-18-2012, 10:43
Ако искам да си излея всичко и да ми мине, когато не съм на кеф, си имам "таен" човек, не място. Звъня на момичето, с което сме приятелки от толкова малки, че даже не си спомням някога да не сме били приятелки, качваме се в нейната кола, паркираме някъде на усамотено място (в повечето случаи плажа или до някой парк), пушим цигара след цигара, аз говоря, тя ме слуша и ми олеква. Определено място, където да се усамотявам нямам, ако ми се плаче си взимам много горещ душ, рева си и това е.

Тарикатче
05-18-2012, 11:39
И що тряа да си тъжен и да ти се плаче за да си имаш такова място? Егати тъпотията......

r19
05-18-2012, 20:12
Доста местенца имам, и определено помагат за душевен релакс(не плач).

B.Kingston
05-19-2012, 08:38
Да,най-спокойното място за мен,изпълнено с положителна енергия в гората до едно малко поточе. :) Сред огромният стрес в днешно време всеки трябва да си има такова място.

onestar
05-19-2012, 09:27
Аз си имам едно прекрасно местенце, на около 3 км. извън града. Представлява една безкраааайна поляна, в близост до която има река, а на 20 мин. от нея - невероятен водопад. Всеки път, когато отида там се забравям. ;d
Ходя не за да плача, а просто за да прекарам време със себе си, да отдъхна и помисля. :)

Tikche
05-19-2012, 15:48
Навремето като исках да остана сама се качвах по 1 баир през гората и отивах на 1 изоставена помпена станция на 1 ливада. Там сядах на покрива и на 1 ъгъл и се наслаждавах на гледката (планини, язовир, коне и понякога залез слънце) и си рисувах докато не се стъмни, а после се прибирах обратно в къщи.