PDA

View Full Version : Все още го обичам, как да поговорим?



sun251
03-03-2012, 19:05
Знам,че е много глупаво да пиша за това тук и сигурно ще ме сметнете за човек който не знае как да си оправя сам проблемите,но просто съм толкова объркана и се нуждая от съветите ви !Историята е следната.С бившия ми приятел се запознахме на един купон,харесах го още като го видях-беше ми много симпатичен,но естествено исках да го опозная по-добре преди да става каквото и да било.Опознахме се,станахме гаджета,но ето,че скъсахме поради проблема,че той ме лъжеше (бях писала затова и в друга тема).Сега вече мина почти месец,а аз все още имам чувства ..не мога да повярвам,че е така-не ги искам!Всеки ден чакам да ми се обади и ако случайно го направи съм толкова щастлива .. На няколко пъти щяхме да се срещаме да поговорим,но все не се получава,а и честно казано аз съм малко притеснена ако това стане защото просто не знам какво да му кажа ..

Искам да му споделя,че още имам чувства .. до няколко дена бях убедена,че и той има!Днес по случайност разбрах,че е наговорил някакви ужасни неща за мен,но нямам особено доверие на човека който ми изклюкари това .. Не знам какво да правя,ако наистина е казал тези неща не виждам смисъл да му казвам каквото и да било,но ако не е !Как бихте ме посъветвали да действам!


Moderated by miloto_girl_4e

nIkEnCeTy_bE
03-03-2012, 19:19
Просто поговори с него. Ако има чувства - ще се оправите. Ако не - просто продължи напред.

TheBeliever
03-03-2012, 19:24
Остави чувствата настрана за малко и помисли за причината, поради която сте се разделили. Ама хубаво помисли. Мислиш ли, че проблемът, който е в корена на раздялата ви ще бъде/е решен? Ако отговорът е не, няма смисъл да се събирате, за да повтаряте вече направените грешки.

sun251
03-03-2012, 19:32
Като се замисля наистина по-обстойно може би наистина няма да успеем да преодолеем проблема .. всъщност това зависи от него,ако се е вразумил най-сетне и е разбрал,че може да ми споделя всичко без да ме лъже всичко ще бъде наред!Бих му дала шанс,но както казах след днешните неща,които разбрах ..просто не знам на кого да вярвам!На източника който ми ги каза или на него - и двамата не са много надеждни!

nIkEnCeTy_bE
03-03-2012, 19:35
Хората винаги много говорят, без да знаят истината. Ако е мъж - ще дойде и ще ти каже как стоят нещата.

djipsito
03-03-2012, 22:22
Обърни си главата в посока Напред.

peace94
03-04-2012, 11:53
Move on! :) Ти му нямаш доверие, той е показал какъв е, защо (с извинение, но е така) искаш пак да стъпваш в същото лайно?? Щом те е лъгал, значи най-малкото не те уважава достатъчно и вероятно и той ти няма доверие. А не те ли уважава, спираш да се занимаваш :) Колкото до чувствата, като мине малко време, ще си проличи кое как е било и колко са силни чувствата (говоря за най-малко 2-3 месеца). Been there, done that :) И не се оставяй неговите действия да определят деня ти, това е най-грешната политика в случая. Не позволявай да се унижаваш за такъв човек, имай малко самоуважение! Успех и пиши как върви :)

sun251
03-04-2012, 13:41
Ами поразмишлявах днес и реших,че няма смисъл да тъпча на едно място и да се опитвам да преповтарям грешки,а и знам,че никога няма да е същото!Реших да продължа напред и да се надявам да срещна някой друг (: Мисля,че взех правилното решение.Благодаря много на всички,които споделиха мненията си!

Hilary_
03-05-2012, 08:03
Хем те е лъгал, хем искаш да си с него? Защо? Хората не се променят .. продължи напред. :)