PDA

View Full Version : Може би съм го заразила, как да говорим?



ssssssssss00
03-03-2012, 19:51
Здравейте! Проблемът ми е в това че уж ми няма нищо правила съм секс само с едно момче на което му бях първата и не би
трябвало да съм прихванала някаква болест от него, но от скоро имам нов приятел с който вече правя секс и от както го
направихме половият му орган има неприятна миризма и незнам дали е заради мене. Мисля че няма как причината
да е в мен, защото с бившия ми сме нямали такива проблеми, но от какво друго може да е при положение
че стана така точно след като спа с мене ?! ... Искам да говоря с него, но незнам как
да подхвана темата и много ме притеснява това как ще реагира и дали ще иска да ме погледне пак.


Moderated by miloto_girl_4e

DragonLady
03-03-2012, 19:54
Миризмата изчезва ли след като се подмие? Предложи му да си вземете общ душ непосредствено преди секса. Иначе едва ли е от теб проблема, щом на теб ти няма нищо, а бившият ти е бил девствен. Сигурна ли си, че новият ти не си е лепнал някоя болест от някоя друга при секс без презерватив?

TheBeliever
03-03-2012, 19:59
Сигурна ли си, че не става въпрос за лоша хигиена?

Иначе може да си му лепнала някаква инфекция, но няма как да сме сигурни. Ако имате подобни съмнения най-добре да отиде на уролог.

Колкото до разговорите - не се притесняваш да си отваряш краката пред него, нали? Ще се престрашиш и да разговаряш.

ssssssssss00
03-03-2012, 20:00
Еми той ми беше казал че с бившата му са го правили само с презерватив само един път си го е докосвал до нея без презерватив и без проникване и след това го сърбяло ден два, но все пак нямаше лоша миризма преди да бъде с мен ...

DragonLady
03-03-2012, 20:02
Щом след като се е докоснал до нея и после го е сърбял пениса ... честито ... най-вероятно тая му е лепнала някаква болест. По добре го прати на уролог, преди да се е задълбочило. Питай го дали има и др. оплаквания като парене при уриниране и тн.

ssssssssss00
03-03-2012, 20:48
И аз си мислех че тя може да му е лепнала нещо, но предполагам че оная му работа щеше да си мирише и преди да спи с мене, а тя се вмириса точно след като беше с мене ... може и в мене да е проблема но пък защо нямах никакви проблеми с бившия си...

DragonLady
03-03-2012, 20:53
И аз си мислех че тя може да му е лепнала нещо, но предполагам че оная му работа щеше да си мирише и преди да спи с мене, а тя се вмириса точно след като беше с мене ... може и в мене да е проблема но пък защо нямах никакви проблеми с бившия си...

Те симптомите на една болест не винаги се проявяват веднага. При теб има ли някакви оплаквания? Ако не, значи за сега не прави нищо, преди да видиш резултатите от неговите изследвания ( ако се навие да иде на лекар ), но ако и при теб има оплаквания иди на гинеколог.