PDA

View Full Version : Първият път...



missa
03-03-2012, 21:34
Как мина първият ви път, когато спахте с момче? На колко бяхте? Знам, че тези въпроси са задавани много, но искам да ви питам и за нещо друго. Не се ли притеснявахте от онази част с кръвта. Никога не съм правила секс с момче и знам, че първият път ще боли, но това не ме притеснява особено. Страх ме е че ще се изложа с тази кръв. Постоянно за това мисля. И също другият ми проблем е че имам адски малки гърди и ме е срам да се съблека гола пред него. Не знам какво да правя и знам, че съм готова за първият път но тези два проблеми много ме притесняват. Можете ли да ми дадете някакви съвети?

Goddess
03-03-2012, 21:43
Не е задължително да има нито кръв, нито болка. А и да има - съвсем нормално е и ако момчето, с което бъдеш знае, че си девствена, ще му е пределно ясно. И аз имам адски малки гърди, но досега не са ме изритвали от леглото. Почти всяко момиче като теб има същите притеснения преди първият си път, но като започнеш да водиш полов живот, ще разбереш, че са били неоснователни. :)

DisappointedDreamer
03-03-2012, 21:48
^Мдам. Кръв не е задължително да има. При мен нямаше. Въобще няма да го интересуват гърдите ти. Като те види гола ще ти скочи. (Шегувам се) Болка има да но е индивидуална за всеки. Просто използвайте лубрикант ако искате и задължително с презерватив. Отпусни се и успех.

ShtrudeL
03-03-2012, 22:39
Като казах на човек с медицинско образование, че при първия ми път нямаше и капчица кръв се учуди и каза: "Не е възможно!" и ми разправяше някакви теории как това си било разкъсване и като такова трябвало да има кървища и такива ти глупости. Ако при теб все пак има кръв, това не е 'излагане' и ако момчето ти е свястно ще го разбере.

marilyn
03-04-2012, 08:18
Споко, не е задължително да има кръв както ти казаха по-горе. А и освен това какво толкова има, нормално е, кажи му че си девствена и толкова. А относно гърдите изобщо не трябва да ти пука. Всички имаме някакви недостатъци, които се притесняваме, че партньора няма да одобри у нас... ама не е така на практика... щом иска да е с тебе няма да му пука дали гърдите ти са размер чашка В или D

elenka0093
03-04-2012, 08:38
на мен първия ми път мина перфектно,бях на 15(то сега още съм на 15 де) имах известни притеснения за това как аджеба ще се съблека пред него гола(не знам защо но мисля че гърдите ми са малки :D а според приятелките ми не е така),дали ще ме боли,кръв ще има ли..дефакто същите като твоите..е кръв нямаше,болката беше съвсем малко(но както казаха за всеки е индивидуално),а за събличането-той ме съблече и честно да ти кажа изобщо никво притеснение нямаше като дойде момента,просто знаех че съм готова,че искам да е с този човек и така..

ShtrudeL
03-04-2012, 09:39
Моите пък притеснения бяха супер смешни хаха
Като имах представа колко е голям един пенис и съответно колко е неговия и си виках "Боже, мен и от пръстче ме е страх, как цял пенис ще влезе в мен?!" :О Мислех си, че там долу е супер/мега тясно и никога няма да стана тая работа :О

balu4ka
03-04-2012, 12:36
Както ти казаха по-горе,колегите-"кръв не е задължително да има",най-малкото това е нещо нормално.Мисля,че си наясно или поне си малко информирана.Ако те харесва и обича ще те харесва и с чашка "А" и с чашка "Д" (;.Стига ти да си говота,да си сигурна ,че това е твоето момче.Също дали си готова да му се отдадеш.

smile12345
03-08-2012, 07:22
Мисля,че ти казаха всичко,което искаше да знаеш вече,а аз ще споделя моето мнение за кръвта:нормално е да я има,но ако я няма е възможно момчето да не ти повярва,че си девствена,което според мен е по-гадно..момчетата са наясно,че при първия път на момичетата може да има кръв,и не бива да се притесняваш или срамуваш от кръвта..(=

step_up_right
03-08-2012, 12:38
Който го е стах от мечки не ходи в гората :Д приеми го като предизвикателство,не се впрягай... аз също се травмирах от тия простотии а дори нямаше болка а кръв-в изключително минимално количество... и аз страдам от малките гърди,но пък един човек ако те обича ще бъде така независимо от всичко,пък и ти какво мислиш, че той без дрехи не би могъл да има недостатъци?!? На тая кръв не и се връзвай много,не се пренавивай!

hrisito0o
03-09-2012, 17:25
Нормално ли е на 13 години да не си девствена.Познавам едни момичета,не сме много близки и са на моята възраст,а вече са спали с половината момчета.На колко години е нормално да го направиш за пръв път?

djipsito
03-09-2012, 18:34
На 13 не ми се струва много нормално. Аз почнах на 18. Всеки сам си преценява.

Иначе и при мен нямаше кръв първия път, ама имаше следващите няколко пъти. Не си го представяйте като касапница... И както казаха преди мен, тва не е "излагане". Колкото до размера на гърдите, и аз хич не съм от надарените, ама кво от тва ? Само веднъж са ми правили коментар "Много са ти малки циците" с един такъв тон и лека насмешка и то пред друго момче. То тогава добър отговор на тва е "На теб пишката ти да не би да е голяма"...

Не се комплексирайте и не се занимавайте с хора, дето си избиват комплексите на ваш гръб. Който ви хареса и ви желае, последното нещо, което ще ви каже е да си направите пластична операция.

пAteNцЕ
03-11-2012, 11:05
мале квито "страхове" прочетох до тука и аз имам :д с тази разлика че все още не съм открила момчето но сигурно като го открия ще пиша и аз по форумите тука за съвети :D

missa
03-11-2012, 11:26
Просто използвайте лубрикант ако искате Какво е лубрикант, чувала съм, но не съм се интересувала преди какво е?

BaffaLsc
03-11-2012, 11:33
Какво е лубрикант, чувала съм, но не съм се интересувала преди какво е?

Образовай се малко, де, срамота е сега, а пък уж си готова....

1. Какво представлява персоналния лубрикант?
Лубрикантите за секс, наричани още „персонални лубриканти”, представляват козметичен продукт специално предназначен за сексуална дейност. Целта на лубриканта е да улесни половия акт при отсъствие на подходящо овлажняване. Запомнете, че лубрикантите за секс се различават от всички други видове лубриканти (медицински, машинни и т.н). Използвайте само лубриканти предназначени за сексуални контакти!

2. Защо се нуждаете от лубрикант?
Лубрикантът ще ви предостави необходимото овлажняване в интимните моменти, в които то е недостатъчно. Това ще намали случаите на болезнено проникване и късането на презервативи поради изсъхване. Също, използването на лубрикант може да удължи сексуалния акт до 10%, тъй като намалява интензивното триене между тъканите и отнема от свръхчувствителността на пениса.

3. Кога се нуждаете от лубрикант?
Съществуват много ситуации, в които можете да използвате лубрикант. Понякога се случва естествената влажност на вагината да не е достатъчна и това невинаги се дължи на възбудата – причината може да е биологична. Аналният секс пък задължава употребата на лубрикант, за да не бъде проникването болезнено и за да се избегнат наранявания на нежната сфинктерна тъкан.
Други ситуации, в които можете да използвате лубрикант са:
• мастурбиране – с играчки или без;
• еротични телесни масажи;
• при изключително сухо влагалище – нанасянето на лубрикант ще облекчи дискомфорта на жена с постоянна сухота на влагалището.
4. Видове лубриканти
Видовете лубриканти за секс спадат под категориите:
- на водна основа
- на силиконова основа
- на маслена/растителна основа
Всяка от тези три категории, определени от съставките на лубриканта, си има индивидуални предимства и недостатъци. При използването на лубрикант трябва да обръщате внимание на съставките, тъй като съществуват конфликтни комбинации между продукти и материи/среди. За вагинален секс най-често се използват лубриканти на водна основа, а за анален – на силиконова.

Прочети това, полезно е, също така има овкусени лубриканти, обезболяващи за анален секс и т.н. ,
отвори гугъл.
Ако щеш и овлажняващ гел му викай, все същото е.

anonymous708973
03-11-2012, 17:05
Затова ли искаш да се отвориш сама? Малоумно е.
Кръвта няма да е много, вероятно дори няма да капне на чаршафа, а просто ще трябва да се избършеш със салфетка. Никой нормален мъж няма да се гнуси от секс при първи път (което пък автоматично предизвиква въпроса за гнусенето от менструална кръв, ама все тая), даже е вероятно да изпита труднообяснимо чувство на задоволство.

xoxi
03-11-2012, 18:41
Изчакай още малко преди да тръгнеш да правиш секс.
Щом се притесняваш от гърдите си, от кръвта, нямаш представа какво е лубрикант и т.н., повече от ясно е, че не си готова.

dream1707
03-11-2012, 19:27
1во - ТОВА НЕ Е ПРИЧИНА ДА СЕ ОТВОРИШ С КРАСТАВИЦА !!! :D:D:D:D
2ро - Кръвта не е много, някой път даже няма.. няколко капки са. Колкото до гърдите, ако си си сигурна в човека, няма защо да се притесняваш от него... едва ли и той е идеален.

missa
03-11-2012, 20:11
заради кръвта е. понеже една приятелка ми каза че момчето с което е била първият път не му е станало приятно от частта с кръвта. имам чувството че ще се изложа, знам че всяко момиче преминава през това но ми е най-гадно заради това ;(

marilyn
03-11-2012, 20:13
заради кръвта е. понеже една приятелка ми каза че момчето с което е била първият път не му е станало приятно от частта с кръвта. имам чувството че ще се изложа, знам че всяко момиче преминава през това но ми е най-гадно заради това ;(

Е какво има да не му е приятно, казваш му, че си девствена логично е да има кръв и толкоз. (а и при някои момичета кръв изобщо няма)

DragonLady
03-11-2012, 20:13
заради кръвта е. понеже една приятелка ми каза че момчето с което е била първият път не му е станало приятно от частта с кръвта. имам чувството че ще се изложа, знам че всяко момиче преминава през това но ми е най-гадно заради това ;(

Значи въпросният е бил идиот. Всяко нормално момче, което се е наело да отвори девственица е наясно, че кръв ще има, и ще го приема като нещо нормално, " без да му става неприятно".

dream1707
03-11-2012, 20:14
Не се притеснявай за нея, дори не е много... няма да е изложиш, то е напълно нормално, предполага се, че момчето ти го знае...
При мен дори нямаше кръв.. при всеки е различно, може и при теб да няма.

ShtrudeL
03-11-2012, 20:38
заради кръвта е. понеже една приятелка ми каза че момчето с което е била първият път не му е станало приятно от частта с кръвта. имам чувството че ще се изложа, знам че всяко момиче преминава през това но ми е най-гадно заради това ;(

Какво значи 'ще се изложа'?! Да не би да можеш да контролираш кръвотечението си (ако изобщо има такова)?! Или пък всичко, което е естествено да се случи (или не се случи)?!

chaotic_sunrise
03-12-2012, 00:24
Така...

1. Помисли си поне няколко пъти внимателно преди да го направиш с който и да било.Имаш една девственост, жертвай я за някой, който ще го оцени и ще те направи щастлива.Не знам на колко години си, сега може да ти се струва мега тъпо това , което ти казвам, но след време ще ме разбереш напълно.

2. Мен ме болеше малко само в началото, понеже не се бях отпуснала добре, но след няколко минутки някъде, всичко си беше както трябва.Доколкото знам, нямаше кръв.Просто бях с точният човек за мен тогава и го исках наистина много.

3.Не е задължително да тече кръв, но дори да стане, няма страшно :) При всяка от нас има такава "опасност" при пръв път и много от нас, които са го преживявали, казват, че не е нищо кой знае какво- просто няколко капки , което е нормално при разкъсване на девствената ципа.

4. Съветът ми е просто да си го решила и да го искаш, да обичаш този човек много и да си сигурна, че отговаря на чувствата ти, за да не си разочарована после.След което, ако прецениш да го направиш, по време на акта, бъди спокойна, отпусни се в ръцете му и просто го направете , няма от какво да се боиш.Не очаквай кой знае какво удоволствие, като за първи път надали ще е велико, но с всеки следващ ще става все по-хубаво. :)

5. Успех при вземането на решение.Надявам се да съм ти била от полза. :)

Lilly777
03-13-2012, 20:36
Ох, при мен дори нямаше кръв.Не си мисли,че като ти е за пръв път ще има задължително кръв или пък,че ще е супер много..не мога да разбера и какво толкова те притеснява? Мислиш си ,че момчето с което си ще ти се подиграе ли какво? Спокойно просто се наслади на мига ( при първия път е малко трудно да се насладиш,но все пак :D) И човек трябва добре да си помисли,с кой и кога го прави,защото има хора,които след време съжаляват!

anonymous708973
03-14-2012, 07:54
Само веднъж са ми правили коментар "Много са ти малки циците" с един такъв тон и лека насмешка и то пред друго момче. То тогава добър отговор на тва е "На теб пишката ти да не би да е голяма"...

ХАХАХАХАХАХА! Добре, добре!
Ебаси, колко трябва да си малоумен да кажеш такова нещо...

mariaa23
03-14-2012, 13:48
на мен ми беше скоро първият път..болеше ме и имаше малко кръв на ежедневната ми после .. не ми беше много комфортно .. относно гърдите и моите са малки ама природа .. :D