PDA

View Full Version : Въпрос към софиянци



EinGutesKind
03-03-2012, 22:05
Колко е входа за "Night flight" :oops:

ShtrudeL
03-03-2012, 22:27
Два без десет

D1esel
03-03-2012, 22:35
Eдна свирка на охраната и си с вход свободен

EinGutesKind
03-03-2012, 22:42
Аз си имам достойнство! :razz:

Oy7ofCon7roL
03-04-2012, 06:34
Eдна свирка на охраната и си с вход свободен

Аз имам един френт дето е охрана там, не вярвам да паднат толко ниско :D

D1esel
03-04-2012, 12:30
Аз имам един френт дето е охрана там, не вярвам да паднат толко ниско :D

Toва, че е станал охрана на чалга клуб вече говори достатъчно за неговото изпадане, а какво толкова ще стане, ако даде на някаква пловдивска циганка да му го полигави :razz:

D1esel
03-04-2012, 12:31
Не е само входа - тук пише >40 лв:
http://sofia.zavedenia.com/1521/Night.Flight/
По такива места ходят само крупните селяни.

Toва бате е, че за да работи заведението трябва отпред да са се събрали поне 40 селяни и ку*ви. :D не съм ходил там, но съм сигурен, че входа не е повече от 10 лева, защото всички дето работят в автомивката в квартала са там всяка седмица :D

straus
03-04-2012, 13:08
Не е само входа - тук пише >40 лв:
http://sofia.zavedenia.com/1521/Night.Flight/
По такива места ходят само крупните селяни.
А къде ходят софианци?

Oy7ofCon7roL
03-04-2012, 15:03
Toва, че е станал охрана на чалга клуб вече говори достатъчно за неговото изпадане, а какво толкова ще стане, ако даде на някаква пловдивска циганка да му го полигави :razz:

Ами за пари кво ли не праят хората

D1esel
03-04-2012, 15:09
А къде ходят софианци?

Бар Петък, Ноу Мърси, Ликьорите, Джим Бийм ... и най-вече по пейките в парковете, с биричка :lol:

EinGutesKind
03-04-2012, 15:48
Омръзна ми с тия вашите предразсъдъци за чалгата ................

D1esel
03-04-2012, 15:50
Омръзна ми с тия вашите предразсъдъци за чалгата ................

Наси, това че тук-там имат някоя хубава песен, не я прави добра или нелоша музика ;)

Oy7ofCon7roL
03-04-2012, 15:56
Чалгата си беше много хубава до 2002/2003 година

EinGutesKind
03-04-2012, 16:01
Няма значение дали е добра или лоша, ама ми омръзна да я намесвате във всичко останало на света :lol:

Oy7ofCon7roL
03-04-2012, 16:30
Лоша си е от самото начало. А началото е следното - първо се появява някаква песен "Камъните падат", която никой не приема насериозно, всеки се бъзика и смее. След години се появява Радка пиратка, която също всеки гледа като "Няма такова животно", какъв е този абсурд, нали, но все пак, ОК. И след това се почва вече.

Но аз разбрах причините, а те са много дълбоки. Както казва Кирил Маричков, докато в тази страна има дворни клозети, ще се слуша чалга. Тия дни четох някакви постове и хората казаха, че по времето на социализма нямало тоалетна хартия - в смисъл, някъде за 2/3 или 3/4 от населението нямало тоалетна хартия и че това население е ползвало вестници. За душчета и бидета - да не говорим.

Ако това е вярно, разбирам защо цялата държава е ла*няна. И разбирам защо има толкова много чалга. Това са наслоявания с десетилетия, които трудно ще се отмият. Хората са свикнали.
:lol: :lol: :lol:
Чалагата е музика на която човек може да пийне някоя друга ракийка, ако ти или някой друг я разглежда като лайфстайл си е ваш проблем.

D1esel
03-04-2012, 16:39
Глобале, вярно е това за хартията, за съжаление. :(

M250
03-04-2012, 22:04
Toва бате е, че за да работи заведението трябва отпред да са се събрали поне 40 селяни и ку*ви. :D не съм ходил там, но съм сигурен, че входа не е повече от 10 лева, защото всички дето работят в автомивката в квартала са там всяка седмица :D
От автомивка не се ли изкарват добри парички - стига да ти харесва работата? И какво - като влезеш, само на минерална вода ли ще караш?


А къде ходят софианци?
Ами те - софиянците вече са селяни. Под "селянин" разбирам манталитет.

Иначе - навсякъде, където не се слуша чалга. Те и тук май в някои дни не пускат чалга.


:lol: :lol: :lol:
Чалагата е музика на която човек може да пийне някоя друга ракийка, ако ти или някой друг я разглежда като лайфстайл си е ваш проблем.
Че е лайфстайл е ясно. А за ракията не знам - не пия алкохоли и не знам точно ракията с какво би трябвало да върви. А дали уискито и бадемовия ликьор вървят с друга музика? Сега ракията ли ще изкарате виновна, че не е стилен алкохол?

Oy7ofCon7roL
03-05-2012, 04:15
Че е лайфстайл е ясно. А за ракията не знам - не пия алкохоли и не знам точно ракията с какво би трябвало да върви. А дали уискито и бадемовия ликьор вървят с друга музика? Сега ракията ли ще изкарате виновна, че не е стилен алкохол?

Аааа за мен домашната ракийка си е много хубав алкохол. Аз друго имах предвид, че музиката си е музика, а не модел за подражаване.