PDA

View Full Version : Прав бретон



kristiyanko
03-03-2012, 22:46
Здравейте :)
По принцип си вдигам бретона с малко лак за коса,(не съм фен много на гелосаните прически а й не ми се занмава да отделям време за такива работи , тази прическа ми отнема 1 мин. за цял ден), косата ми е чуплива и вчера случайно взех на майка ми пресата xD и си изправих само бретона , хареса ми резултата и искам да ви попитам ще ми изгори ли косата ,ако примерно я изправям всеки ден или през ден . Бретона ми е дълъг 2/3 см предполагам ,че дори и да изгори аз като се постригна няколко пъти за 2 месеца косата ще ми порастне на ново ,ако не направо 0 номер :Д (което не ми отива но както и да е).

Поздрави !

Hayashi
03-03-2012, 23:06
Зависи от косата ти. Аз от няколко месеца си я изправям доста често и все още си е здрава.
Също ще е добре да използваш течни кристали или нещо за топлинна обработка.

kristiyanko
03-03-2012, 23:24
Ами ,не не мисля ,че ми се разправя с течни кристали и тнт .. (но много благодаря за инфото :) ) ами някакъв балсам против изгаряне или шампоан ли не знам не ги разбирам .. ? а и се интересувах главно колко често мога да я изправям ?
Поздрави !

bloodyF
03-04-2012, 00:14
ти ако искаш и 10 пъти на ден я изправяй, ама ти се уврежда косъма

DisappointedDreamer
03-04-2012, 00:16
^+1 Мдам
.......

kristiyanko
03-04-2012, 12:10
До тук благодаря на Hayashi
То е очевидно ,че ми гори косата и именно само заради това питам колко често е нормално да се използва преса , единпът на седмица ,всеки ден .....
А и попитах за някаквъв балсам или шампоан .
Поздрави :)

Di
03-04-2012, 12:51
след измиване на косата я изправяй