PDA

View Full Version : Намеци, недоразбрани думи?! Какво по...?!



broken-barbiee
03-04-2012, 08:13
Сигурно вече ви писна от моите теми в раздел "любов", но какво да направя, че нямам никакъв късмет с момчетата и все някакви драми има. Та към въпроса/проблема. Преди месец и половина се запознах с едно момче. Отначало всичко беше супер. Супер, но си бяхме само приятели. Запознахме се чрез общи познати и така. Той постоянно показваше интерес към мен. Пращаше ми постоянно целувки, не спираше да ми пише и така. След това разбрах пак от един общ познат, че е казал на най-добрата си приятелка, че ме харесва. Тъпото е, че аз леко прецаках нещата. Бях се натряскала много жестоко и му звъннах. От там сигурно няма нужда да обяснявам какви простотии му наговорих. Въпреки това той се държеше много мило с мен и ми казваше, че няма проблем за това, че съм се изложила ужасно. Странно ми е, че постоянно се определя като педофил около мен. С него още не сме се виждали на живо, но без да искам му бях пратила една моя снимка /малко порочна, така да го нарека/ и той ми каза, че се чувства сякаш е педофил, защото според него съм малка. Аз знам, че той не ме възприема като много голяма, но не съм сигурна това, което ми каза как да го приема. В смисъл не съм сигурна, защото ми каза, че много харесва тялото ми и т.н. и не му приличам на толкова години, на колкото съм, че снимката много му е харесала и това го кара да се чувства по този начин. След това ме беше поздравил с една песен, която мисля, че се казваше "miss international love" ако не се казва така то поне по-голямата част от съфорумниците се сетиха коя е песента /надявам се/ и ми каза да приема това като намек. Като цяло нищо не схванах от текста и му казах, че съм забравила да проверя какво пише. Мисля, че той прие това като отрязване и малко спря да ми пише. След това аз запознах да показвам интерес, но не беше същото. Сякаш по някакъв начин се разочарова от миналия ми отговор. Сега сме в добри отношения. В смисъл държи се с мен пак толкова прекрасно, колкото в началото, но една приятелка разбра за това и ми каза да не си го причинявам и да не се занимавам с него. Не разбрах какво иска да каже, а и тя не ми обясни след като я попитах. Според вас какво е имал той в предвид и какво тя? Съжалявам, че вече съм пуснала 10 различни теми за любовните ми драми, но съм леко отчаяна вече, а животът уж е пред мен.

П.С.:Днес пак си говорихме. Той ми каза, че съм слънчице и малка сладуранка. Поздрави ми с песента "Go little bad girl". Не знам дали трябваше да приема това като намек, но ако трябва може ли някой да ми го обясни, че хич не ме бива в тези неща.

scandalousLady
03-04-2012, 08:53
Личи си, че момчето има някакви симпатии към теб, това за приятелката не знам,само тя би могла да ти обясни все пак не можем да и прочетем мислите.Ако и ти го харесваш действай, на колко сте между другото ?

TheBeliever
03-04-2012, 09:01
Не сте се виждали, ама той се държи много добре с теб? На всеки с който си чатиш ли изпращаш разголени снимки?

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 09:02
Не се занимавай.

flawless_
03-04-2012, 09:02
Става и с един дърт рев, за предпочитане по-далече от хората, и да е сред природата.
"Не наранявай сърцето на човека" - Казандзакис.
И не слушай подсъзнанието си когато казва "Ти нарани този и този, затова сега тебе ще те наранят и трябва да търпиш" .
Няма да търпиш в никакъв случай - подсъзнанието да ходи да се гръмне!

broken-barbiee
03-04-2012, 09:07
На всеки с който си чатиш ли изпращаш разголени снимки?

Не прочете ли, че пише "БЕЗ ДА ИСКАМ...", т.е. по пътя на логиката не съм искала да му пратя тази снимка. Исках да му пратя съвсем нормална, снимка и да го питам дали му харесва.

scandalousLady, аз съм на 14, а той е на 17. :) Не мисля, че разликата ни е много голяма, но знам ли и аз вече .. :D

TheBeliever
03-04-2012, 09:23
Мдаа, без да искаш си правиш разголени снимки, без да искаш ги държиш в една и съща папка с другите си снимки и без да искаш изпращаш точно разголената снимка на фейсбук-зарибявката си. Мда.

Вземете се вижте на живо и тогава тръгни да търсиш драми и прочие.

broken-barbiee
03-04-2012, 09:28
Като качвам примерно 10 снимки в един ден ми се прави нова папка и там се събират новите снимки. Не съм казала, че без да искам съм се снимала гола, казах, че не съм му пратила снимката умишлено. Точно тогава си пишех с 200човека и от бързане съм объркала снимките, така че искаш ли да не спориш с мен на тази тема?! Аз искам съвети по този въпрос, а не да ми казваш дали съм го направила нарочно или без да искам след като аз самата знам, че не е било умишлено. ;)

LeprikonA
03-04-2012, 09:28
комерсът ви идва в повече.

TheBeliever
03-04-2012, 09:47
Аз въобще не споря. Аз изказвам възмущение за това, че 14 годишно момиченце прави и разпраща голите си снимки по интернет. Или на теб това ти се струва нормално?

Съвета си го дадох - първо се вижте на живо и тогава се вкарвайте във филми.

Rebirthing
03-04-2012, 10:47
Знаех си аз, че не си на повече от 15 години. Разликата ви, иначе не е никак голяма, не можем да говорим за педофилия. Мен ако питаш, първо питай своята приятелка какво е имала предвид с това да не се занимаваш с него.

DisappointedDreamer
03-04-2012, 11:23
Не сте се виждали, ама той се държи много добре с теб? На всеки с който си чатиш ли изпращаш разголени снимки?

+1Ох Боже. Има симпатии към мен. Какви симпатии като дори не сте се виждали? Той на колко е впрочем?

Въобще недей да се занимаваш с някои от интернета.

flawless_
03-04-2012, 11:39
симпатиите стават като се видите на живо, погледнете се очи в очи и усетите електричеството по целия гръбнак отгоре до долу или обратно. и това не става изведнъж. симпатиите не са да те изкефи задника на някой си от интернет. но аз ви казвам че живота е един и трябва да го изживеем пълноценно, защото след това е едно нищо. секс-маниака да се скрие някъде, кво да го правим!

balu4ka
03-04-2012, 13:13
Ах,ти ли беше писала в раздел секс ,лол?!След колко време се раздели с първият си бе ?!Е,не!
Като за начало доста разюздана ми изглеждаш,пафкаш ,пиеш и за капак се снимаш гола,колко по-зле може да бъде?!
Спести си оправданията,то няма смисъл и да ти давам акъл ,но си събери твоя ,моме!

anonymous708973
03-04-2012, 16:50
Сигурно вече ви писна от моите теми в раздел "любов", но какво да направя, че нямам никакъв късмет с момчетата и все някакви драми има.

Забелязала съм, че има хора, които просто имат тенденцията да се впускат в адските филми. Има и хора, които имат чисти и ясни отношения с хората. Ти си от първия тип. Вечно трябва да има драма, неразбирателства, недоизказани неща... Какво да направиш ли? Спри. Решавай какво искаш и си преследвай целта. Избягвай продължителния виртуален контакт и го превръщай възможно най-бързо в реален. Мисли преди да говориш. Не е лесно и не познавам много хора, избягали от тая си черта.

Може да ти обяснява колко си малка, ама няма да ти откаже.
Виж се с него.

broken-barbiee
03-04-2012, 17:34
С него ще се видим в най-скоро време /няма нужда да обяснявам защо съм толкова сигурна нали?! :)/ Иначе за това, че съм се снимала гола - ама вие да не си помислихте, че на снимката съм чисто гола?! :D Снимката представлява моята самоличност без сутиен в гръб /т.е. не се вижда кой знае колко много/.
flawless_, аз съм го виждала веднъж на живо, но тогава не се познавахме и той не знае. В смисъл аз му бях хвърлила око във фейсбук и след около седмица го видях в едно кафе, но пак да кажа Тогава с него не се познавахме! Запознахме се след около седмица и аз не съм му споменавала, че съм го виждала на живо. :)

lovelysister
03-04-2012, 17:51
Вижте се.. но ако го харесваш мисля, че трябва сама да решиш дали да действаш или не. Поговори с приятелката си и от там си направи сметка. :)) Дано всичко върви добре. Но наистина визуалния контакт е най - важен .. виж как ще се държи с теб на живо.

Бтв. мен би ме било срам да се снимам без сутиен ... а съм на 17 хаха. Но никак не те съдя, то си е за теб :РРрр

broken-barbiee
03-04-2012, 18:03
Бтв. мен би ме било срам да се снимам без сутиен ... а съм на 17 хаха. Но никак не те съдя, то си е за теб :РРрр

Права си, че наистина на 14 не е много подходящо да се снимам така, но не виждам какъв е проблема като тези снимки си остават само за мен. В смисъл една приятелка е с професионален апарат и си ми прави фотосесии, но "лошите" снимки не ги качвам никъде. Просто си ги пазя за мен и както вече казах Изобщо не съм искала да му пращам тази снимка, стана без да искам. :)

anonymous708973
03-04-2012, 18:34
Без сутиен в гръб е страшно хубава снимка, ако се направи като хората.. И на мен ми е мерак, ама няма с какъв апарат.
И все пак... внимавай повече на кого пращаш такива.

broken-barbiee
03-04-2012, 18:45
Без сутиен в гръб е страшно хубава снимка, ако се направи като хората.. И на мен ми е мерак, ама няма с какъв апарат.
И все пак... внимавай повече на кого пращаш такива.

Да, това определено ми е "обица на ухото" и вече проверявам по няколко пъти каква снимка изпращам на даден човек. Иначе на снимката по гърба ми пада и дълга коса /удължих си я за фотосесията/ и от професионална гледна точка снимката е супер, ама ми е ясно, че ако започна да я качвам в "аха" и не знам си още къде снимката ще придобие онзи "евтин вид", така че мисля че този проблем вече е решен и можем да се насочим към истинската драма. :D :)

fenkaaa
03-04-2012, 22:09
Не мога да разбера момичето иска съвет,а вие я нападате какви снимки на кой праща? Това си е лично нейна работа,ако иска и чисто гола да се покаже и да се качи във фейсбук,никой нищо не може да и каже,само тя ще си пати от това.А що се отнася до момчето,наистина,вземете се вижте и тогава пиши тук.

Hilary_
03-05-2012, 07:52
Единственото, което разбрах от темата ти е, че въпросното момче/приятелката ти ти обясняват някакви неща, ти не ги разбираш и питаш нас .. ?! Защо? Питай си ги тях!
Аз не виждам някакъв проблем в темата ти, а просто излишно написан текст.

broken-barbiee
03-05-2012, 16:22
Единственото, което разбрах от темата ти е, че въпросното момче/приятелката ти ти обясняват някакви неща, ти не ги разбираш и питаш нас .. ?! Защо? Питай си ги тях!
Аз не виждам някакъв проблем в темата ти, а просто излишно написан текст.

Питах ама тя нищо не казва. Явно не си разбрала нищо от темата.. :D

Enchanting
03-05-2012, 16:57
Недей да търсиш скрит смисъл във всичко. (музиката, която ти праща/ какво върши и казва... ) .
Остави нещата да се случват от самосебе си..

svodnika
03-05-2012, 17:07
много ти е дълга тематааааааааааааа

broken-barbiee
03-05-2012, 17:12
Недей да търсиш скрит смисъл във всичко. (музиката, която ти праща/ какво върши и казва... ) .
Остави нещата да се случват от самосебе си..

Той ми каза да търся скрития смисъл на песента, обаче мене 1.ме мързеше и 2.не схванах нищо и затова се обръщам към вас. :) /Все пак не ми се ще да се излагам и да го питам какво е имал в предвид. :D/

peace94
03-05-2012, 17:36
Ти си му поредната "miss international love", той - поредният фейсбуков пич. Кво повече? Истинското момче няма да те сваля с мега комерса и "малка сладуранка" :)

broken-barbiee
03-05-2012, 18:21
Истинското момче?!?! Аз съм на 14 бе хора, тука става на въпрос за едно харесване и просто искам съвет. Не е ли повече от очевидно, че няма да съм с него до края на живота си, така че не ми пука дали е истински, просто ме кефи. :)

flawless_
03-06-2012, 13:23
Хапчетата само замазват проблема.

Човек просто има нужда от истински приятели, а такива много трудно се намират. :-) И "лйубоффффффф".

little-bad-girl
03-06-2012, 19:35
Няма какво да се гледате. :D Най-добре зарежи тези интернет запознанства, защото няма смисъл да се тровиш сама. :)

Monnn
03-07-2012, 12:16
Истинското момче?!?! Аз съм на 14 бе хора, тука става на въпрос за едно харесване и просто искам съвет. Не е ли повече от очевидно, че няма да съм с него до края на живота си, така че не ми пука дали е истински, просто ме кефи. :)

е. .щом не е толкова сериозно, щом не ти пука толкова захващай се с него пък каквото стане :)

[Icceto]
03-07-2012, 17:24
Не сте се виждали, ама.. оф боже виртуалността прецаква всичко.Вземи си намери някой от съседния блок, дето ще го видиш поне, ако не друго :D

broken-barbiee
03-08-2012, 19:41
;10070084']Не сте се виждали, ама.. оф боже виртуалността прецаква всичко.Вземи си намери някой от съседния блок, дето ще го видиш поне, ако не друго :D

Знам, че прецаква всичко, но запознанството ни стана много случайно и така. Иначе определено избягвам такива запознанства, но случи се вече...