PDA

View Full Version : Две момчета, най-добър приятел и гадже, номер или шега, любов, катастрофа



lia98
03-04-2012, 12:28
Здравейте, беше ми трудно да измисля заглавие на темата (не можах да измисля друго заглавие - sorry), но това не е най-важното. Аз съм на 14г и не съм била толкова объркана досега. Нека ви кажа какво стана: Има едно момче от моя клас, което ме харесва от известно време. Преди ми беше предложил да сме гаджета, но тогава не се съгласаих, тъй като ми беше най-добрия приятел и не исках да си развалим приятелството(той все още ме харесва и не се отказва). От скоро обаче мисля, че започнах да го харесвам като повече от приятел (както и той мен), но не сме станали гаджета. Проблемът е, че започнах да харесвам още едно момче, но съвсем малко (това момче също е от моя клас), но не съм се надявала и той да ме харесва, защото никога не ми е обръщал внимание, само че вчера, докато си писах с приятели във FACEBOOK, той ми писа, че ако нямам гадже, би ми предложил да станем, защото ме харесвал. Аз бях изненадана и много объркана, защото изобщо не го очаквах( той никога не си е писал с мен и т.н.), но най-големият проблем е, че приех. Той започна веднага с разни "обичам те""коте" и т.н. Може би се чудите какъв е истинският проблем: Въпросното момче, което ми предложи, винаги е било част от групата на интригантите в класа ми и с най-добрата ми приятелка мислим, че е шега или номер, просто е много странно. Но той започна да иска много неща от мен веднага щом приех да сме гаджета: да излезем двамата и да се целуваме и т.н. - да ние сме в един клас, но аз почти не го познавам(как ще излизаме като не го познавам почти)!!!! КАТАСТРОФА!!!! Сега като чета написаното от мен, осъзнавам, че изобщо не трябваше да се съгласявам, но го направих и сега.... Аз все още харесвам повече другото момче и той мен (а и той разбра за станалото), но какво да правя (бих скъсала с сегашното момче, за да съм с другото, но 1во как да го направя като сме "гаджета" от вчера вечерта и 2ро - другото момче все още няма самелост да ми предложи, а не искам аз да съм първа. Моля ви за мнения и съвети - ще ми помогнете много !!!!!

zvezdiichkataa
03-04-2012, 12:33
Ей така, кажи му , че късате, че не може да си с човек, на който знаеш само името и т.н. То си личи, че не са верни приказките му. Губиш си времето с тоя човек. Не че е трябвало и да приемаш де, но станалото-станало.

TheBeliever
03-04-2012, 12:35
Как може да си толкова глупава?

Кажи на "гаджето" си, че всичко е било шега и не харесваш.
След това кажи на приятелчето си, че го харесваш и искаш да сте си гаЖенца.

djipsito
03-04-2012, 12:53
:lol: Днес ще ме довършите !!

Ако мислиш да не се целуваш с гаджИтата и да не излизате, а да се виждате само в учИлищИ, по-добре остей тия работи и си намери някво друго занимание, свързано с развитието на умствения багаж. КАТАСТРОФА!!!

пAteNцЕ
03-04-2012, 12:59
съгласна съм с горните мнения...абе момиче къде ти беше ума да приемаш? като го виждаш че е от интригантите най-вероятно ти върти некви тъпи номерца! па и катастрофа са....ами тва си си надробила тва ще сърбаш оправи кашата!

DisappointedDreamer
03-04-2012, 13:07
:lol: Днес ще ме довършите !!

Ако мислиш да не се целуваш с гаджИтата и да не излизате, а да се виждате само в учИлищИ, по-добре остей тия работи и си намери някво друго занимание, свързано с развитието на умствения багаж. КАТАСТРОФА!!!

И мен, и мен.

Ужас, Боже, пълен ужас. Момиче, никакви гаджета за теб. Как така си приела във Facebook и си станала гадже с някои, когото дори не познаваш? Ти нормална ли си, друсана ли си, какво си? Късай веднага с него, и гледай да оправиш нещата с онзи, когото те харесвал и сте били приятели.

Аз обаче не ти препоръчвам да се захващаш с някого, докато не порастнеш и не ти влезе малко ум в главата.