PDA

View Full Version : Продавам PSP 3004



gfrggf
03-04-2012, 12:46
Здравейте на всички. Продавам PSP Slim & Lite(PSP - 3004 XZB).Има memory card! Първоначално конзолата беше закупена в комплект с играта Grant Turismo и оригинален кожен калъф - като цената в магазина беше 379лв, в комплекта също така има оригинално зарядно и книжки със упътване. След това си купих още четири игри - Pro Evolution Soccer 2009 Platinum - 20лв в магазина в момента, Smack Down vs RAW 2010 - 40лв в магазина в момента, Midnight Club3 - DUB edition и Grand Theft Auto - Liberty City Stories - 50лв в момента в магазина(двете игри в комплект). Софтуерната версия подържа хак, но до сега не съм се занимавал със това, нито една драскотина, за цялото време, което го имам е използвано не повече от няколко часа, заради наличието на други конзоли около мен. Цената на целия комплект - PSP, калъф, зарядно и пет оригинални игри е 200 лв. , като си заслужава всяка стотинка. За контакти:телефон - 0885971999, скайп - tomi. stoimenov и имейл stoimenov.tomass@gmail.com,пращам снимки при интерес

Sh@d0w
03-05-2012, 08:01
местя темата в правилния раздел.