PDA

View Full Version : Странно поведение от негова страна



SeXyMaCka
03-04-2012, 13:51
Отдавна не съм писала тук, но ми е нужен съвет.
Обвързана съм сравнително от няколко месеца с човек, който смея да твърдя, че обичам. Тоя човек има брат на моите години ( 20 ), който от горе долу един месец насам се държи доста странно. Когато сме в някоя стая тримата аз той, и приятелят ми ни гледа доста странно и може да се каже дори с пренебрежение. Когато правим секс и брат му също си е у тях ни бучи " по тихо и тн ", а когато се караме или имаме скандал никога не ни е правил проблем за шумовете, които се чуват. Когато по невнимание си забравим използваният презерватив в банята и той отиде там преди ние да се сетим да го изхвърлим бучи наистина много. Когато не съм до брат му ( той е в другата стая примерно ) се държи мило с мен и не ме гледа така с презрение. Имаше един случай аз съм с приятелят ми в неговата стая ( там е компа, а моя искаше да провери нещо в нета ), и брат му влиза гол до кръста, аз се стъписах, хвана ме срам, извиних му се ( той не каза нищо ) и излязох от стаята. На следващият ден също му се извиних за станалото, а той се направи, че дори не знае за какво му се извинявам. Оня ден му подарих една мартеничка, а той ми се извини, че нямал да ми върне, а аз казах няма проблем. Реагира така сякаш не е виждал мартеница( а не беше кой знае какво мартеницата ), отвори я пред мене със зъби и после заряза опаковката в коридора.
Според приятелите ми и майка му си пада по мене, но не съм сигурна в това. Затова се допитвам до вашето мнение.

TheBeliever
03-04-2012, 13:56
На никого не му е приятно да слуша креватните изпълнения на роднините си, още по-малко да се натъква на употребявани презервативи из къщата.

Според мен търсиш под вола теле.

DragonLady
03-04-2012, 14:02
Съгласна съм с TheBeliever

balu4ka
03-04-2012, 14:08
^хахах,сигурно се предполага.
Според мен ти си търсиш занимание,обременяваш и нас.Ще ти хареса ли идеята,брата на гаджето ти да те съблича с поглед?!Хъх,извратеничко.Гл едай си живота и спри да се занимаваш с глупости.На никой не му е приятно да гледа използвани презервативи и да слуша стенания,стига де ...

Rebirthing
03-04-2012, 14:23
Когато правим секс и брат му също си е у тях ни бучи " по тихо и тн ", а когато се караме или имаме скандал никога не ни е правил проблем за шумовете, които се чуват.

Значи не се притеснява да ви прекъсва в такъв интимен момент, но когато се карате, гледа сеир ?! А и щом смяташ, че наистина ви гледа с презрение когато сте заедно, значи може би приятелите ти и майка му са прави !

Sh@d0w
03-04-2012, 14:33
Драгонлейди това ти ли си го писала?

anonymous708973
03-04-2012, 16:39
Брат му е влязъл в стаята гол до кръста и ти си се извинила и излязла?

Дайте го малко по-тактично с шумовете и използваните гуми и не търси под вола теле.

DragonLady
03-04-2012, 19:30
Драгонлейди това ти ли си го писала?

Не, една аверка от моя комп ( нема нет у тях ) ... Та даже ме помоли за мнение в темата и че да бъдела по активна :D Иначе аз в тоя раздел по рядко пиша, пък и като няма кво да кажа слагам +1. И дано успеете да я убедите, че наистина си въобразява ... Накрая ще вземе да каже нещо по-така на брат му и да си развали отношенията с нейният, а и без тва се карат достатъчно ...

fenkaaa
03-04-2012, 21:59
Мнението на TheBeliever донякъде е вярно,но наистина,защо ще ви гледа по този начин когато сте заедно,а когато си сама ще се държи мило? Може наистина да си пада по теб,знаеш ли,но ако ти не се подаваш и знаеш къде ти е мястото,проблеми няма да има :) Ако пък да,ще стане една голяма семейна интрига,от която виновна и сама ще излезеш ти.

TheBeliever
03-05-2012, 07:31
А дали наистина погледът е пренебрежителен или на авторката така й се струва? А ако стоят и се натискат/лигавят до него дали пренебрежителният поглед не е напълно на място?
Много субективно е всичко, за да се вадят конкретни изводи.

Авторке, какво значение има дали братчето има симпатии към теб? Търсиш драмата, за да си разнообразиш ежедневието или се оглеждаш за нещо ново?