PDA

View Full Version : Важно! Тестове за бременност и бяло течение



onesteptohell
03-04-2012, 14:09
В петък (02.03.2012) бях при гаджето ми след като го направихме веднъж той отиде да се избърше,за да няма сперма по него .. и го правихме 2ри път (с презерватив),но презерватива се скъса . Слава богу,го видяхме преди да е свършил,но това не ми пречи да се притеснявам супер много. Та въпроса ми е колко време след като съм забременяла теста за бременност ще го покаже ?
И другото,което е ..надеждата ми е ,че ако имам бяло течение значи,че не съм бременна .. но до колкото прочетох това не е фактор..дори напротив..и значи дори да имаш това течение това не пречи да си бременна,така ли ?
Моля без тъпи коментари,защотот наистина ми е много притеснено . И благодаря предварително!

DisappointedDreamer
03-04-2012, 14:12
Има различни тестове, които отчитат различно - 7 дена след акта, 14 дена след акта и т.н.

Това с бялото течение не знам откъде си го чула, но е пълна глупост. Според мен не си бременна, така че престани излишно да се филмираш. И преди да се праскате, прочетете малко.

granger
03-04-2012, 14:12
Oф,ново зле, 14 дни след акта теста ще ти отчете вярно!Бялото течение не е фактор за бременност или не, фактор е за това ,че е хубаво да идеш на лекар.

TheBeliever
03-04-2012, 14:12
Тестовете отчитат не по-рано от 10-14 дни след рисковия полов акт. А това с течението не знам от къде си го измислила.

onesteptohell
03-04-2012, 14:16
Ами значи в интернет пише просто доста объркани неща ..едни говорят как вече има тестове,които отчитат след 24 часа ..други казват след 14 дни.. същото е и за течението..
Но то в интернет информация колкото искаш,а 90 % пълни глупости..за това реших да пиша тук ,мерси все пак

Rebirthing
03-04-2012, 14:40
Най-добре е да направиш тест след 10 дни от датата на рисковият полов акт.
Бялото течение съпровожда някои жени през целия им живот, включително се появява и при бременност, но в никакъв случай не е фактор за определенято й. Ако имаш бяло течение задължително се консултирай с гинеколог за да изясниш причините.