PDA

View Full Version : Мъртва тяга



Horrificus
03-04-2012, 15:28
Мечтата ми е да дръпна 300кг-мова щанга. Тук идват обаче проблемите:
-ся съм 12клас и тря да уча бая, щот ша кандидатствам
-за да стигна до тея кила ша ми трябват поне още 10 месеца интензивни тренировки, а ако съм студент и трябва да чета, периодът ще стане над година и половина
Сега ще питате що 300кг - ми преди исках 200кг, стигнах ги, искам повече, освен това Арнолд едно време е дърпал горе-долу толкова, дори съвсем малко повече. Също така един от мойте фаворити - Джон Сина дърпа между 290-300кг за 1 повторение и един вид ако достигна до тях, ще се изравня "духовно" с тях.
Най-вероятно ще трябва и да кача поне още 10кг лично тегло, ако не 15кг. Сега като се измарям за 3 етажа стълби, не знам дали ще мога ходя до магазина кат стана с 15кг повече.
Според вас заслужава ли си да преследвам мечтата си и да рискувам да не ме приемат първата година с цел да стигна тези заветни кг-ми?

ZipFail
03-04-2012, 15:38
ДА ! Това ще осмисли живота ти !!!

Бъди смел и следвай мечтите си !

loveca777
03-04-2012, 15:41
ДА ! Това ще осмисли живота ти !!!

Бъди смел и следвай мечтите си !
Точно така! ;d

awerw
03-04-2012, 15:45
бе я не ги слушай :D:D ученето ти е най-важно, после спорта...

Horrificus
03-04-2012, 15:48
Темата ми е абсолютно сериозна, не моа да разбера за кво подхождате с ирония?
Не знам за вас ама в момента в който успееш да изпълниш някоя своя мечта, чувството е...неземно. Все едно си победил живота.

Shines
03-04-2012, 15:54
Така е братле, но нали знаеш, че бъдещето ти е по-важно, тази мечта можеш винаги да я постигнеш.

DownloadVirus
03-04-2012, 16:54
Не мечтата е важна,а пътят по който минаваш,за да я постигнеш.

Shines
03-04-2012, 16:57
Много добре казано :)!

slicky
03-04-2012, 16:58
Не мечтата е важна,а пътят по който минаваш,за да я постигнеш. + труда, който полагаш и жертвите, които правиш/

DownloadVirus
03-04-2012, 17:03
Така че..Изводът е да си избереш кое ти е приоритет..Трибоя или образованието.Според мен би трябвало да можеш да ги съчетаеш разбира се..
И без да се отчайваш.Казах ти ,пътят е най-важен,но не винаги е еднопосочен,все пак ако е еднопосочен ще е безличностен и безинтересен.Представи си една игра,която още като влезнеш и побеждаваш без дори да си почнал да играеш.

ccdesigns
03-04-2012, 19:15
Бе и да се смеете, и да не се, хората имат най-различни глупави или умни мечти и това явно е неговата (една от тях). Според мен е най-важно сега да учиш здраво. Като станеш втори курс, вече ученето е маалко по-назад и не те напъват толко в университета (нали така му се викаше :D). Тогава преспокойно можеш да почнеш да блъскаш яко и да ги дигнеш тия 300кг.

Или накратко - сега учи, после гони 300те кг.

DownloadVirus
03-04-2012, 20:07
Кво решаваш? :D

Horrificus
03-05-2012, 20:21
Бе и да се смеете, и да не се, хората имат най-различни глупави или умни мечти и това явно е неговата (една от тях). Според мен е най-важно сега да учиш здраво. Като станеш втори курс, вече ученето е маалко по-назад и не те напъват толко в университета (нали така му се викаше :D). Тогава преспокойно можеш да почнеш да блъскаш яко и да ги дигнеш тия 300кг.

Или накратко - сега учи, после гони 300те кг.

Това мисля да направя, тренировките на заден план, като вляза вече сериозно с тях. Мерси все пак за мненията!

Muaythaifighter
03-05-2012, 20:58
ДОБРЕ ВИЕ НЕ СТЕ ЛИ РАЗБРАЛИ ЧЕ С Тва учение нищо няма да постигнете ??????????????????

за къв кур ще учиш ? Дали Софийски,УНСС ВОЕННО МОРСКО ИЛИ ТН.
АКО НЯМАШ , ВРЪЗКИ КОЙ ДА ТЕ УРЕДИ СЪЩИЯ ХУЙ , освен ако не си някаф програмист , ама програмист и щангист не са връзва маняче , така че да не ти пука гледай да си изкараш матурите и си тренирай интезивно , тука няма се разсейваш с някфи учения путки , тренирай на мах и си постигни желания резултат

ccdesigns
03-05-2012, 21:07
ДОБРЕ ВИЕ НЕ СТЕ ЛИ РАЗБРАЛИ ЧЕ С Тва учение нищо няма да постигнете ??????????????????

за къв кур ще учиш ? Дали Софийски,УНСС ВОЕННО МОРСКО ИЛИ ТН.
АКО НЯМАШ , ВРЪЗКИ КОЙ ДА ТЕ УРЕДИ СЪЩИЯ ХУЙ , освен ако не си някаф програмист , ама програмист и щангист не са връзва маняче , така че да не ти пука гледай да си изкараш матурите и си тренирай интезивно , тука няма се разсейваш с някфи учения путки , тренирай на мах и си постигни желания резултат

Искам да те видя след 5-10 години.

DownloadVirus
03-06-2012, 04:21
ДОБРЕ ВИЕ НЕ СТЕ ЛИ РАЗБРАЛИ ЧЕ С Тва учение нищо няма да постигнете ??????????????????

за къв кур ще учиш ? Дали Софийски,УНСС ВОЕННО МОРСКО ИЛИ ТН.
АКО НЯМАШ , ВРЪЗКИ КОЙ ДА ТЕ УРЕДИ СЪЩИЯ ХУЙ , освен ако не си някаф програмист , ама програмист и щангист не са връзва маняче , така че да не ти пука гледай да си изкараш матурите и си тренирай интезивно , тука няма се разсейваш с някфи учения путки , тренирай на мах и си постигни желания резултат

Ми то ако си прост много ясно,че няма да те приемат..А като сметнем и нивото на образование в училищата е напълно нормално.

slicky
03-06-2012, 17:11
Това за връзките е наистина голям фактор, за съжаление, в БГ.

Muaythaifighter
03-06-2012, 18:59
на маняка по-горе , незнам квото и да уча в бг за 1000лв няма да стане , сега кат отида студент тая година се надявам нещо да стане с бригадите , след кат завърша вишото се махам от бг , затва му казвам на @ОП да тренира на мах

DownloadVirus
03-06-2012, 19:13
Аха,ти искаш да учиш и после да вземаш 1000+ лв ? Тъй ли ,бре?

Muaythaifighter
03-06-2012, 20:00
мани мани нищо не искам аз ,ще видим как ще се протекат обстоятелствата