PDA

View Full Version : Преместване в ново училище.



MissVampire
03-04-2012, 16:01
Искам да си сменя училището. Вероятно късно, определено трудно, но с много причини за мен самата. Знам, че е средата на годината, но в училището, в което съм сега не мога за изкарам и ден повече. Не се чувствам добре, не усещам, че това е моето място и ми се иска да сменя атмосферата. В сегашното ми даскало всички са супер пропадналите, има доста наркомани и не се притеснявам, че мога да се подведа и да започна, но не ми е приятно това да са хората, с които обшувам всеки ден.
Разрових се в интернет да разгледам училищата в квартала ми и намерих такова, което привелече вниманието ми. Проблемът е, че майка ми е против, нищо лошо нямало в сегашното ми, не разбирала какъв е проблема. Да, но как да ходя всеки ден някъде, където ненавиждам всичко, което ме заобикаля ?
И още един въпрос - документите нужни за евентуалното ми преместване са отпусно и картон с оценките от старото училище, нали така ? И като цяло бих се радвала да чуя вашето мнение относно преместванията и дали някой друг го е преживявал и какви бяха причините да го направи ? Мерси предварително за мненията ви ! :))

LoupGarrou
03-04-2012, 16:21
1.Кой клас си ?

2.Сигурна ли си, че не си търсиш оправдание за нещо друго ? Като например скандал с най-добра приятелка, някой да те тормози и тн ?

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 16:24
^^ Да, btw. Но в крайна сметка като не се чувстваш не на място, не си задължена да търпиш. Преместването става с отпусно и картон да. Местила съм се много пъти, къде по мое желание, къде не. И не съжелявам, сега съжелявам за гимназията, но няма връщане назад. Без родител няма как да се преместиш, така че обеди по някакъв начин майка си - кажи какво не ти харесва, какво те тормози и измъчва.

MissVampire
03-04-2012, 16:26
1. 11 клас съм. Както подчертах знам, че е късно и затова питам за мнения на хора, преминали през това.
2. Да, сигурна съм. Просто не смятам, че мога да науча нещо или въпросното училище да ми помогне за подготовката ми по-нататък в живота. И отново - не искам да звуча надута или повърхностна, но като цяло хората там са доста под нивото ми и в момента не само аз се чудя как да се спася.