PDA

View Full Version : HELP!!! Получи се неловко!!



slimbo
03-04-2012, 16:23
Амм преди бях писала тема ставаше въпрос за едно момче..та тази тема пак е свързана с него ... тая седмица бяхме на рожден ден на фр. и играхме на истина или предизвикателство таа аз бях предизвикана да отговоря дали ще го целуна аз отговорих "що не" макар че исках да кажа "да" странно е ама...... Таа въпроса ми е как да го поканя на среща 1) за да уточним играта и 2) защото досега никога не сме били сами и ми се иска да останем поне за малко и да се отпуснем повече защото пред другите винаги сме само на леки закачки. Благодаря предварително :)

anonymous708973
03-04-2012, 16:26
Зависи от интонацията, с която си го казала това "що не" :)

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 16:28
Не би ли трябвало веднага да го целунеш ? Пишете си, уговорете се да излезете и така. Недей докарва нещата от рожден ден на рожден ден.

slimbo
03-04-2012, 16:29
Зависи от интонацията, с която си го казала това "що не" :)

Амм аз съм много директна и всичко си го казвам така както и обикновено си говоря

slimbo
03-04-2012, 16:29
Не би ли трябвало веднага да го целунеш ? Пишете си, уговорете се да излезете и така. Недей докарва нещата от рожден ден на рожден ден.

И аз така мисля затова питах как точно да го поканя

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 16:38
Еми като почнете да си пишете, от приказка на приказка ще станат нещата.

slimbo
03-04-2012, 16:52
Еми като почнете да си пишете, от приказка на приказка ще станат нещата.

Мисля че на живо ще е по-добре тъй като нашите контакти преобладават в skype

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 16:56
Да, но не чакай рожден ден или някакво събиране. Не сте ли в една компания?

slimbo
03-04-2012, 17:12
НЕ (10 bukvi)

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 17:15
Е тогава къде искаш да го срещнеш на живо? Ако чакаш рождените дни...

bowlingForBeer
03-04-2012, 17:21
по скайп:
-- тъпо ми е, ае бира.
99% активно ^^

slimbo
03-04-2012, 17:23
Е тогава къде искаш да го срещнеш на живо? Ако чакаш рождените дни...

Учим в едно даскало!!!!!

slimbo
03-04-2012, 17:24
по скайп:
-- тъпо ми е, ае бира.
99% активно ^^

Звучи ми като тъпа забивка на тъпа кифла!!!

slimbo
03-04-2012, 17:35
Сериозно хора бъдете малко по полезни моля ви той е важен за мен и може би не е няква луда любов ама наистина ми допада и "пеперудите в стомаха" ги няма обаче не бива да го изпускам защото той е момчето което търся поне не този етап!!!!!!!

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 17:55
Ми тогава събирайте се заедно в междучасията, говорете си.

lovelysister
03-04-2012, 17:59
Покани го възможно най - скоро след даскало на кафе или на разходка.. времето е супер приятно :))))
Поговорете си.. и му намекни и така :РРрр

bowlingForBeer
03-04-2012, 20:23
Звучи ми като тъпа забивка на тъпа кифла!!!

Искаш да го поканиш на среща и питаш как. Явно не ти стиска да го попиташ "просто да се видите", затова трябва да измислиш някакъв предлог, под който да го направиш. Вие още дори не сте били насаме, ти си нямаш и на идея какъв ще се окаже, когато сте само двамата. Да го поканиш за по бира е същото, както да го поканиш за по кафе, с разликата, че с бирата можете поне да се поотпуснете малко. С бирата залагаш на сигурно. Не е кой знае какъв намек, че му се кефиш, a "просто искаш да се видите".

mimi77
03-11-2012, 18:03
не напиши офф супер ми е тъпо нямам какво да правя .. оф . баси тъпотията .. излиза ли ти се ? нещо такова или пък оф няма с кой да излиза .. ще полудея .. е той сигурно ако се осети и ако иска ще ти предложи да излезете !! Попренцит ад използвам 2рия вариант и винаги се получава !!

soul1199
03-11-2012, 20:37
Еми зънни/пиши му да излезете някой път.

slimbo
03-12-2012, 13:49
не напиши офф супер ми е тъпо нямам какво да правя .. оф . баси тъпотията .. излиза ли ти се ? нещо такова или пък оф няма с кой да излиза .. ще полудея .. е той сигурно ако се осети и ако иска ще ти предложи да излезете !! Попренцит ад използвам 2рия вариант и винаги се получава !!

Ами проблема е там, че го пробвах това един ден , но тогава имал тренировка / малко е съмнително и го питах кога тренира и той ми каза дните после се уверих, че са тези от други и се оказа ,че не се измъква / таа.. няма ли да е неловко пак със същия повод да пробвам?

Angeleyes
03-14-2012, 17:40
Ми просто е :D казваш му айде да излезем някъде и готово... :)

SmilezZz
03-15-2012, 13:34
Сериозно хора бъдете малко по полезни моля ви той е важен за мен и може би не е няква луда любов ама наистина ми допада и "пеперудите в стомаха" ги няма обаче не бива да го изпускам защото той е момчето което търся поне не този етап!!!!!!!

Как искаш да ти бъдем по - полезни от това? Вижда се какво трябва да направиш - да го поканиш направо на среща. А и това , че учите в едно училище е е още един плюс. Заговори го , започнете да си говорите по някаква тема и в правилния момент просто му кажи *не искаш ли еди си кога да излезем някъде?*. Ние ако ще и романи да ти изпишем тука , ти ако няма да действаш - тогава какъв е смисъла?

slimbo
03-16-2012, 16:19
Как искаш да ти бъдем по - полезни от това? Вижда се какво трябва да направиш - да го поканиш направо на среща. А и това , че учите в едно училище е е още един плюс. Заговори го , започнете да си говорите по някаква тема и в правилния момент просто му кажи *не искаш ли еди си кога да излезем някъде?*. Ние ако ще и романи да ти изпишем тука , ти ако няма да действаш - тогава какъв е смисъла?

Ти наистина ли не разбираш? За кво иначе да питам за идея , ако няма да действам!!!!!

П.С. Нещата никак не са ОК говорим си, но той е студен и не знам защо, а също и в скайп не пише.

slimbo
03-19-2012, 16:15
^up.......

Chacho
03-19-2012, 16:23
Казаха ти го. "Тъпо ми е, ае бира?" Ако не можеш да му го кажеш, трябва още да поработиш над взаимоотношенията ви, а ние тука само можем да гадаем и да се мъчим да ги дирижираме вместо теб, което надали искаш.

li0n
03-19-2012, 16:38
Като нещата са зле, не се пресилвай..

slimbo
03-22-2012, 17:11
Като нещата са зле, не се пресилвай..

Както и да е вече няма значение!!!!

Chacho
03-22-2012, 17:13
Кво стана в крайна сметка?

slimbo
03-23-2012, 17:21
Ми нищо особено нещата са много зле вярно е, че не го харесвам по този начин кой знае колко , но по характер ми допада и си мислех че можеше да сме поне приятели ама той много захладня преди като ме видеше и се хилише до уши , а ся тва го няма и тва ме дразни една приятелка казва ' Ако не ти се усмихва сигурно си мисли че отношенията ви са повече като на познати' ама то нищо не се е променило освен че той стана по - студен , а да забравих преди 2 дни в ФБ писа , че е обвързан и днес писал че е необвързан имам чувството ,че е само,за да ме изнерви ама аз си сам си пак същата ухилена до уши . Общо взето тва е .