PDA

View Full Version : Помощ!Пази се от приятелки,дали е възможно такава наглост?



BuBzzz
03-04-2012, 16:45
Здравейте приятели!
Моля ви наистина за помощ!Една моя приятелка ме помоли да постна историята и тук,защото наистина не знае какво се случва между гаджето и и нейната най-добра приятелка!
Гаджето - Иван
Силвия-нейната най-добра приятелка
Нина-моята приятелка

Беше ми разказала как има съмнения че най-добрата и приятелка има тайна връзка с гаджето и.Първоначално го помислих за абсурдно,но след като ми разказа по-добре,защо се е усъмнила започнах и аз да подлагам приятелството им под съмнение.Първо едно от нещата които ми сподели е ,че нейната приятелка Силвия само и обеснявала гаджето и Иван колко е хубав,започнала да и задава риторични въпроси от сорта ние с теб никога няма да се скараме за момче нали?ако видиш гаджето ми с друга ти би ли ми казала?След това започнаха да стават доста съвпаденя-например по едно и също време Силвия беше на вечеря уж с някоя нейна приятелка Иван също.Нина ми беше казала че е споделила на Силвия как тя е единствето момиче което Иван е водил в тях а Силвия съответно е била направила физиономия от сорта''недеи да бъдеш толкова сигурно визирайки себе си''.Силвия и споедела начина по които прави секс с нейното гадже което Нина познава и начина по които го описвала бил едно към едно с начина по които Нина и Иван правили.след което Нина замина за доста дълго време и виждаше промяна в поведението на Силвия и Иван,малко след нова годинаа по едно и също време Иван не беше в София,а Силвия също отсъстваше и по едно и също време са се прибрали което вече е доста странно.Силвия нон стоп прави намеци на Нина че все едно иска да и каже нещо но вътрешно се страхува да не я изгуби като приятелка.В момента Нина и Иван са разделени, а Силвия и иВАН СА с изтрити фб профили ПАК ПО ЕДНО И СЪщо ВРЕМЕ нови съвпадения..Друго странно нещо е че докато са били заедно на нова година на телефона на Иван е изписало обаждане с името Силвия което вече ме озудачи доста.Според мен те двамата имат тайна връзка от нея а нейната най-добра приятелка го крие само и само за да запази Нина като такава.Лошото е,че Нина е доста влюбена в Иван и прави всичко възможуно да се съберат, а Силвия дори не я и пита как се чувства след раздялата им.Все едно не се чувства гузна вече от сторилото се между нея и Иван,ако е имало нещо.моля ви дайте мнение да разрешим тази мистерия

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 16:47
Нина да разкарва и Иван, и Силвия.

lovelysister
03-04-2012, 18:05
Нина да разкарва и Иван, и Силвия.

+1 .... но би било добре Нина да седне да поговори със Силвия и да и зададе всички въпроси, които са в главата и и да не и дава да се измъква. Всичко трябва да излезне на яве.. и само с разговор ще стане. Нека я приклещи и разбере :)))

fenkaaa
03-04-2012, 22:28
Съгласна с горното мнение! Абсолютно всичко,което се пита и мисли,да го изкара наяве,поне сега,щом е разделена с Иван да знае истината.

Hilary_
03-05-2012, 07:42
И аз подкрепям горните мнения. Да ги отебе и двамата! Много отдавна е трябвало да го направи.

marilyn
03-06-2012, 15:43
Подкрепям написаното до тук. Ако Иван беше мъж на място нямаше да се занимава с най-добрата фр на гаджето си, а приятелки като тая Силвия... айде не, мерси! :)

ccdesigns
03-06-2012, 20:12
Това са само предположения, не се хвърляйте кат циганчета за топла баничка, че има въобще нещо между Иванчо и Силвийка.