PDA

View Full Version : Как бихте реагирали



laputan
03-04-2012, 16:53
Имам въпрос към дамската аудитория най-вече.Как бихте реагирали, ако човек, който е бил доскоро много важен за вас, но сте го наранили и по някакъв начин сте прекратили контактите си, "забрави" рождения ви ден и на следващия ден ви се обади да ви го честити.Той се е сетил за вас, но просто е закъснял с няколко часа да го честити.Ще ви стане ли гадно, ще ви е приятно ли, като ви се обади и т.н.
Моля за неподправен отговор.

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 16:55
Щом съм го наранила по някакъв начин, няма да му търся сметка, защо не се е обадил. Не е длъжен да се обади в 00:00. Да за толкова време, ако беше забравил да ми честити, сигурно ще ми е кофти.

TheBeliever
03-04-2012, 17:21
Ако целенасочено съм прекратила контакт с него няма да очаквам да ме търси и да ми честити каквото и да било.

laputan
03-04-2012, 17:25
Ако целенасочено съм прекратила контакт с него няма да очаквам да ме търси и да ми честити каквото и да било.

Не, не е целенасочено.От време на време се сещаш за тоя човек.

horacio
03-04-2012, 17:33
Ммммм имам някаква подобна ситуация или по-точно имах.
В посочения пример , дори 2 дни след рождения ми ден да се обади бих се зарадвала, защото ако сме били близки и аз съм го наранила сигурно му е било трудно да се нагоди да звънне и ще го оценя това (особено ако и на мен ми е гадно за случилото се е, зависи и какво е де). Не знам не мога да го обясня :D

sun251
03-04-2012, 18:06
Не бих очаквала да ми се обади щом съм го наранила по някакъв начин,но ако той все пак го направи бих се зарадвала и бих преосмислила държанието си преди към този човек - бих положила усилия нещата между нас да са в добри отношения отново (:

lovelysister
03-04-2012, 18:08
Аз бих се радвала да ми честити рождения ден дори и с малко закъснение. Хем съм го наранила, хем ми честитява.. аз мисля,че не бих заслужила дори да ми честитява. И бих се зарадвала да.

laputan
03-04-2012, 18:16
Акцентът ми е върху това, че нарочно не е на рождената дата, а леко по-късно, един вид "забравил"
благодаря за отговорите

fenkaaa
03-04-2012, 22:25
Щом съм го наранила,какво повече трябва да искам от този човек? Ако съм го наранила по някакъв начин,без да осъзная,ще ми е приятно да го чуя.

xoxi
03-05-2012, 06:55
Бих се изненадала и зарадвала. Дори и след седмица да се обади.
Мен ако някой ме нарани, не бих продължила да търся контакт с него.
За това оценявам такава постъпка.

Nakadah
03-05-2012, 07:09
А възможно ли е така случайно той найстина да е забравил за рождения ти ден и на следващия ден като се е сетил да ти се е обадил?

mynichka
03-05-2012, 15:28
Бих се зарадвала, може просто наистина да е забравил. На мен ми се случва да забравя, защо не и на другите..

Тарикатче
03-05-2012, 17:53
Еми ше се зарадвам аз примерно макар и да не съм момиче :d Междо другото ме подсети тая тема..

Преди година на едно гадже рожденния ден беше на 5-ти обаче не помня кой месец.. И аз се сетих обаче се сетих малко късно.. на 6-ти... Обаче пък рожденния ден и бил на 5-ти но не тоя месец ами следващия.. и аз и честитя рожденния ден 1 месец по рано със извинение, че съм го забравил :D

За тва, че радвай се.. По добре късно от колкото рано :D

NambyPamby
03-05-2012, 18:04
Доста рязка съм на моменти и определено ми се е случвало да нагрубя, а след това и да прекратя отношения с даден човек от раз, та ми се е случвала и продължава да ми се случва гореописаната ситуация. Подобно отношение е признак на благородство и умение да прощаваш, а това определено го оценявам високо и ме кара да се усмихвам. +/- 2 часа са без значение, жестът си остава мил.