PDA

View Full Version : Имам някакъв проблем с характера може би и да е болест.....



PLAMENKO
03-04-2012, 16:57
Здравейте, не можах да преценя в кой раздел да си пусна темата и я пускам тук...
На 23 съм... и напоследък ми се случиха неприятни неща. Започнах да си задавам някои въпроси и реших да пиша тук... не знам защо...
Та....

Имам чувството, че съм постоянно намръщен, че привличам негативното към себе си.
Имам чувството, че съм изгубил доверието в хората, станал съм една топка нерви и омраза... и не знам как да излезна от това положение.
Имам чувството, че постоянно съм в някакъв филм....... приемам всичко твърде сериозно и лично...
Не знам какво ме направи такъв, но искам да се променя ...

ImmortalSportFreak
03-04-2012, 17:01
Не е болест,просто явно са ти се случили някои неща,заради които си изгубил доверие на хората и си се намръщил.

Обади се на добър приятел,забавлявайте се заедно. Честото общуване с позитивни хора и заниманията с весели неща ще подобри положението ти . Спортувай и ходи на планина - това също ще ти подейства успокояващо и ще подобри настроението. ;) Действай върху това да сбъднеш мечтите си. При възможност пътувай на хубави места с приятни хора))

Ако няма успех от тези неща,а даже и преди да почнеш да действаш - не притеснявай да посещаваш психолог. Ще ти помогне! ;)

Успех!

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 17:02
Когато се е случило нещо неприятно, това винаги оказва влияние върху поведението и настроението. След лошото, и идва хубавото. Но не го чакай, а го направи да ти е хубаво. Излизай с приятели, съсредоточи се върху учене, занимавай се с нещо.

PLAMENKO
03-04-2012, 17:04
Не, проблема не е в това, че са ми се случили тези неща.... аз съм си такъв от 4-5г., просто сега започнах да си задавам въпросите. Имам чувството че съм гаден хейтър :X:X:XX

bowlingForBeer
03-04-2012, 19:52
Депресирал си се.
Липсва ли ти мотивация? Изпитваш ли умора?
Много често това е резултат от ограниченост на социални контакти. Обърни се към приятел, просто да си полафите, да изпиете по бира. Уреди си среща, за да има за както да мислиш, за какво да се вълнуваш. Ако изпитваш умора, дори след 8 часов сън, това е причината. Не намираш адекватна причина да станеш от леглото си. Сам трябва да я намериш. Недей да се затваряш в себе си. Ако времето ти преминава в киснене по цял ден, гледайки тъпи филмчета в нета, или ако мразиш работата си и не правиш нищо извън нея, това е огромен проблем.

PLAMENKO
03-05-2012, 03:59
Имам хубава работа...., уча магистратура, тренирам, общо взето нямам кой знае колко много свободно време ....

bowlingForBeer
03-05-2012, 05:29
Е, намери де... Хората са социални типове. Ако не общуваш, ще се депресираш.

YyoOnNiItTyY
03-09-2012, 12:53
Нито имаш проблем с характера, нито е болест. Стегни се малко! ^^ И аз бях така, но за мое голямо щастие имам добри приятели ,които ме измъкнаха от дупката ,в която бях. :)

Verminaard
03-11-2012, 13:58
Добре дошъл на тъмната страна.Нямаме бисквитки,обаче имаме ракия.

PLAMENKO
03-12-2012, 19:50
Горещо препоръчвам на всички, които имат подобен проблем на моя или просто не им върви и си мислят, че им липсва късмет или че целият свят е срещу тях...
Аз вече съм доста добре... имам предвид емоционално. Та..... книгата е:

http://www.book.store.bg/p27603/izvinete-zhivotyt-vi-chaka-lin-granhorn.html
Заслужава си всяка стотинка, която дадох за нея...
Успех и късмет на всички.
Мислете позитивно ... :)