PDA

View Full Version : Връзка



RetardedGenius
03-04-2012, 16:58
Здравейте на всички. Преди 2 дни станах гадже с едно момиче. Аз съм на 13, а тя на почти 15. Може да ви се стори малко странно, че имаме такава разлика между годините :D Но ще ви помоля това да не го коментирате. Тренираме тенис и след като свършихме тренировката аз я изпратих до тях и точно до входа я притиснах до една стена, предложих й, целунахме се и се прегърнахме. Аз обаче нямам никакъв опит във връзките, а това ми е най-сериозната до сега. Горе-долу знам какво да правя де, но искам съвет от вас какво да правя, за да бъде връзката ни колкото може по-дълга и истинска, защото наистина я обичам.. тя е толкова красива и умна. Просто ви моля за мнение, ако ще ми се присмивате колко съм бил малък за такива въпроси или някакви подобни .. не пишете нищо.

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 17:00
Е как от 2 дни разбра, че е първата сериозна? Давай го по-спокойно. Ако има разбирателство, доверие и т.н, ще е дълга връзката. Но още не сте толкова големи, за да разберете и да градите сериозни връзки.

RetardedGenius
03-04-2012, 17:02
Е как от 2 дни разбра, че е първата сериозна? Давай го по-спокойно. Ако има разбирателство, доверие и т.н, ще е дълга връзката. Но още не сте толкова големи, за да разберете и да градите сериозни връзки.Забравих да спомена, че се познаваме от март 2011 и преди сме били отново заедно,но за по-кратко време. Сега наистина ще останем повече стига и двамата да не сгрешим нещо.

TheBeliever
03-04-2012, 17:20
По-кратко от 2 дни?

Дечко, не ги мисли още тея работи. "Обич", "сериозна връзка"... все неща, за които ви е прекалено рано. Харесвайте се, дръжте се за ръчичка, цункайте се в междучасието и си се кефете. Колкото издържите - толкова.

RetardedGenius
03-04-2012, 17:27
знаех си че не трябваше да пускам тази тема .. разбира се, че всички постове ще са такива

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 17:53
ами човек на 13 за какви чувства говорим? Какво като сте били заедно преди, нещо повече ли сте правили от сега? Карайте я бавно, дръжте еди на друг, ама за любов... моля ти се.

sun251
03-04-2012, 18:00
Дръжте се най-вече естествено без преструвки,говорете си често (споделяйте си),забавлявайте се заедно и така смятам,че връзката ви ще се задържи по-дълго.Успех!

П.С. Съгласна съм с по-горните мнения,че на тази възраст обич няма - просто привличане!

nepowtorima
03-04-2012, 18:15
Ако си втълпяваш само "да се задържим повече време заедно, да се задържим .. да сме заедно" .. то може така да си преебеш всичко. Бъдете си заедно .. излизайте по-често .. не се сърдете един на друг.. пък ако стане нещо.. прощавайте си. Така ще ви бъде по-дълга връзката..

anonymous708973
03-04-2012, 18:23
Споделяйте си, помагайте си, бъдете искрени... другото само ще дойде :)
Сладури.

Rebirthing
03-04-2012, 18:41
По-кратко от 2 дни?


И аз това се питам ;д ?!

Ако искаш връзката да е истинска, прави това което ти идва отвътре, а не да се водиш от някакви правила. Но като цяло това твоето ми звучат като пуберски истории...

fenkaaa
03-04-2012, 22:22
Ти хубаво пусни темата,ама недей говори такива работи от сорта на "2 дни сме заедно,а ми е най сериозната връзка,много я обичам" и т.н.