PDA

View Full Version : Заедно сме от 4 години, но нещата не вървят. Какво да правя?



sarin4eto
03-04-2012, 19:57
Офф..не знам от къде да започна...с приятеля ми сме заедно почти 4 години ,но нещо връзката ни взе да куца много :( всеки път като се замисля не намирам смисъл в нея,имам още някакви чувства но това си е жива игра на нерви.Той постоянно иска да сме заедно (а понякога човек иска да остане за малко сам),когато сме заедно няма вече такава нежност един към друг ... няма мили думи или нещо което да ме накара да се чувствам добре.Секса вече не е така сладък-все едно е по задължение.Той абсолютно стана противоположност на това което е бил до преди месец-два.Сега е някакъв грубиян,прави неща които ме изнервят,като му кажа че ме изнервят ме изкарва че не мога да си сдържам нервите,мисли само на него да му е добре...не знам как да го опиша,но се чувствам адски зле в главата ми се върти поне от седмица мисълта да остана сама и да търся човек с който наистина да чувствам че има мъж до мен , не някой "суполко"
който не ме разбира.Днес му казах всичко това а той ми каза че дрънкам глупости и че търся вината само в него и че той полагал усилия,а аз съм била темерута и обърна всичко така че аз да се чувствам виновна...
Въпроса ми е следния : Според вас дали има смисъл да се мъча за нещо и някой който не го оценява вече и дали вие сте изпадали в подобна ситуация :) .
Благодаря предварително

Moderated by miloto_girl_4e

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 20:00
В една връзка всеки трябва да има свобода. За 4 години сигурно е направил много неща, и не е направил също. След 4 години е тъпо така да говори. Щом ти не се чувстваш добре, обичана, разбирана, жена, няма смисъл да си с него.

sarin4eto
03-04-2012, 20:02
и аз така си мисля и му го казах а той дори не обърна внимание ... ;(

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 20:06
Е тогава няма смисъл. Дори и да се промени, заслужава ли си? Ще срещаш същите думи, същата обида.

DragonLady
03-04-2012, 20:08
Е тогава няма смисъл. Дори и да се промени, заслужава ли си? Ще срещаш същите думи, същата обида.

+1
И на мен ми се струва, че връзката ви май се е изчерпала и обезсмислила от факта, че ти не срещаш разбиране от негова страна.

sarin4eto
03-04-2012, 20:09
да...същата история се повтори точно преди година и аз му дадох още един шанс....

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 20:12
Време е да погледнеш себе си.

DragonLady
03-04-2012, 20:30
да...същата история се повтори точно преди година и аз му дадох още един шанс....

Това ми звучи като вече проветена книга, която четеш отново и отново, надявайки се на различен край. Няма смисъл да продължаваш да се мъчиш! Продължи напред!!!

valdesbg
03-04-2012, 20:41
Никога не допускай усилията ти да НЕ бъдат оценени, никога не допускай ти като личност да Не бъдеш ценена, никога не прави нещата против волята си, против чувствата си. Не карай хората да се променят, не го очаквай от тях. Не се променяй заради нищо друго освен собственото ти желание.

В случая аз не виждам смисъл да сте заедно. Няма значение той какво мисли по въпороса, щом ти не се чувстваш комфортно и и той нехае за това.

Hilary_
03-05-2012, 07:45
Приел те е за даденост. Според мен сте се изчерпали и няма смисъл да си губиш времето.

sexa_na_kompleksa
03-07-2012, 12:05
А ти опита ли се по някакъв начин да съживиш връзката? Пое ли някаква инициатива да разнообразиш секса, да направите нещо ново, нещо романтично? Ако вече си опитала всичко възможно, разделете се, и без това ми звучиш като човек, чиято връзка е приключила.

Irti
03-07-2012, 12:25
Разделете се и ще видиш как веднага ще се промени и ще затърчи по теб, ама ще е късно.

И знаеш ли... всяко зло - за добро! Замисли се.

:)

umri
03-07-2012, 13:32
Разделете се и ще видиш как веднага ще се промени и ще затърчи по теб, ама ще е късно.

Не бъди толкова сигурен.

Много ми е интересно като иска да сте постоянно заедно, а не правите секс и не се прегръщате.. кво правите?

Ако търсиш мъж, който да те разбира колкото на теб ти се иска по-добре отивай в манастир. Ако те разбира прекалено много, щи е най-добрата приятелка, а не човекът, който те чука.

И ти гаранция си виновна за много от нещата, щото няма вариант само едната страна да е черната. Видяло се е. Според тва, което си написала, най-добре се разделяйте.

kuklichka_bg
03-07-2012, 13:39
4 години са много време,щом се и стигнало до тук,по-добре или си дайте някаква почивка или да се свършва.

balu4ka
03-07-2012, 14:50
За толкова време връзката ви се е превърнала в една рутина.Доста се е изтъркала и това еднообразие те убива,много е лесно да обвиняваш другия ,но погледна ли и себе си?След като нямате интимност,желание освен това ,че просто сте свикнали един с друг,какво ви крепи още?
Според мен ,седнете и поговорете.Или просто сложете край,след като ти мислиш за други...

betty-dimitrova
03-07-2012, 14:59
Съгласна съм с всички мнения.. Помоли го да седнете и да и да си поговорите с още една молба да те изслуша... Сподели му абсолютно всичко относно това как се чувстваш и какво искаш. Според мен след като си изясните чувствата и желанията най-добре ще е или да си дадете почивка, или да се разделите.

anonymous708973
03-07-2012, 17:39
Не виждам смисъл да си с някого, който не те прави щастлива, изнервя те и правите секс по задължение.
Ако твоето отношение към него не се е променило по някакъв начин, не виждам защо причината да е в теб. Пък и няма значение къде е вината, честно казано. Поговори с него и виж какво ще ти каже. Веднъж взела решение, не му позволявай да те разколебае с фалшиви обещания.

soul1199
03-09-2012, 20:40
Щом чувстваш,че нещо не върви,значи е така.Разделете се или си дайте почивка,ти си преценяваш.

Irti
03-11-2012, 03:51
К'во стана с историята ти? :)

xoxi
03-11-2012, 13:51
Ти прехвърляш вината в него, той в теб... За 4 години си дължите поне един сериозен разговор. Подчертавам ПОНЕ.
Щом за толкова време не сте открили пречката, а пък това се е случвало и преди, не виждам защо въобще питаш във форум?! Аз ако бях на твое място да съм приключила с тази връзка и да съм я забравила вече.

sladur4etyYy
03-12-2012, 08:46
в главата ми се върти поне от седмица мисълта да остана сама и да търся човек с който наистина да чувствам че има мъж до мен , не някой "суполко"
който не ме разбира.Днес му казах всичко това а той ми каза че дрънкам глупости и че търся вината само в него и че той полагал усилия,а аз съм била темерута





да...същата история се повтори точно преди година и аз му дадох още един шанс....


мисля, че и сама си знаеш вече отговора. и като започне да ти обещава разни глупости, си го пропускай покрай ушите, достатъчно възможности е имал вече.