PDA

View Full Version : Никога не съм свършвала!



lolipop1
03-05-2012, 11:10
Здравейте, съфорумници! Моят проблем е че трета година водя полов живот и все още не съм могла да свърша като се има предвит че съм спала с 5-ма мъже. Проблемът е от мен, не от мъжете с които съм била. Неразбирам! Отпускам се изцяло и се опитвам да се насладя на момента но всъщност това което чуствам е в началото лека тръпка при проникването и след няколко минутки ми става всеедно колкото и човекът до мен да се старае аз просто не съм намерила начина да изпитам това чуство на силна възбуда. Фригидна ли съм? Приемам всякакви съвети

Oy7ofCon7roL
03-05-2012, 11:18
Като се самозадоволяваш свършваш ли, ако да, значи нищо ти няма

DarkTemplar
03-05-2012, 11:19
Едва ли си фригидна. По-скоро не успяваш да се отдадеш изцяло на сексуалната емоция. Не знам какви са били отношенията с партньорите ти (по-дълги връзки, чисто сексуални връзки, еднократни забивки), на какво ниво са били доверието и интимноста помежду ви, но това също е от значение. Някои жени имат нужда от пълно отдаване (на емоционално ниво) на партньора си, за да стигнат до голямото О.

Предполагам не си свършвала вагинално, клиторно е доста по-лесно. На колко си години?

flo0pY
03-05-2012, 11:21
Като се самозадоволяваш свършваш ли, ако да, значи нищо ти няма

Тя може и да не се самозадоволява :Д

lolipop1
03-05-2012, 11:26
Не съм свършвала и при самозадоволяване нито клиторно нито вагинално .. можеби клиторното ми е по-приятно но след 10-тата минута каточе ли се претривам и не усещам нищо а относно годините на 19 съм и връзките ми са били от всякакво естество :) Както сериозни така и за една вечер!

Oy7ofCon7roL
03-05-2012, 11:27
Тя може и да не се самозадоволява :Д

Такова животно нема :)

flo0pY
03-05-2012, 11:28
Ходила ли си на лекар да те прегледа ако не си по добре късно от колкото никога а и може да е нещо сериозно ние тук най много това да ти кажем иди на лекар не можем да ти помогнем по друг начин най добре специалист да те види ..

Oy7ofCon7roL
03-05-2012, 11:29
Не съм свършвала и при самозадоволяване нито клиторно нито вагинално .. можеби клиторното ми е по-приятно но след 10-тата минута каточе ли се претривам и не усещам нищо а относно годините на 19 съм и връзките ми са били от всякакво естество :) Както сериозни така и за една вечер!

Е значи може би наистина ти има нещо , но все пак нека чуем мнения от женска гледна точка

DarkTemplar
03-05-2012, 11:32
Сега видях, че и миналата година си пускала подобна тема и явно проблемът ти е по-сериозен, отколкото предполагах (може би нещо на хормонално ниво). Там те съветват да отидеш на лекар. Послуша ли ги?

flo0pY
03-05-2012, 11:32
Такова животно нема :)

Има повярвай ми и аз не вярвах до оня ден ..

lolipop1
03-05-2012, 11:36
Ходила съм при много лекари по този повод но ми казаха че всичко при мен е в рамките на нормалното, което задълбочава още повече проблема.

DarkTemplar
03-05-2012, 11:37
А някакви хормонални изследвания правила ли си си?

Oy7ofCon7roL
03-05-2012, 11:41
Има повярвай ми и аз не вярвах до оня ден ..

Не знам брат, аз имам един приятел , който твърди , че на годината си прави буквално по 1, или 2 чекиi , кажи ми как да му повярвам :D

lolipop1
03-05-2012, 12:01
не с ами правени хормонални изследвания.. но ако проблемът не е в това?

treisi90
03-05-2012, 12:09
Не си единствената с такъв проблем. Има много момичета, дори и жени, които още не са свършвали. Отиди и си направи нужните изследвания и ако всичко е наред, с времето ще си дойде. Аз лично съм свършвала 2-3 пъти вагинално в рамките на 2 години.

machoka
03-05-2012, 12:40
За какви изследвания и доктори и говорите. Проблемът е на психическа основа и съм убеден, че с времето и подходящия партньор ще го преодолее!

Няма база да се притесняваш. Живей си живота на маХ и колкото по-малко мислиш за това, толкова по-приятни усещания ще придобиеш.

flo0pY
03-05-2012, 13:31
Не знам брат, аз имам един приятел , който твърди , че на годината си прави буквално по 1, или 2 чекиi , кажи ми как да му повярвам :D

Ъъъ ибаси гея .. Аз ти говорех за момичетата щото то си е различно ама тоя е момче и 1-2 пъти на година абее или е гей или лъже дано да е второто щото ако е първото му кажи да не се надява и че ти си си нормален да не ти налита ако си де .. де да те знам и тебе :D

Oy7ofCon7roL
03-05-2012, 13:43
Ъъъ ибаси гея .. Аз ти говорех за момичетата щото то си е различно ама тоя е момче и 1-2 пъти на година абее или е гей или лъже дано да е второто щото ако е първото му кажи да не се надява и че ти си си нормален да не ти налита ако си де .. де да те знам и тебе :D

Абе нормални сме си , момчето даже се ожени и чака дете , но винаги е твърдял, че си прави по 1, 2 чикии годишно, аз не му вярвам щот ако не си ударя една злобарка 2 седмици и имам чувството , че ше ми се пръснат ташаците :Д
За тва ти казвам , че и момиче и момче , което твърди, че не се самозадоволява най-вероятно лъже

anonymous708973
03-05-2012, 17:01
Не само не си свършвала, но и не усещаш нищо по време на самия секс, така ли?
Това опира до психическа нагласа и отношението на партньора.

MamaZnaeVsichko
03-06-2012, 13:03
Хормони са. Ако имаш и окосмяване на нетипични места и нередовен менструален цикъл, говори с майка ти да те заведе на гинеколог, специализирал и в областта на ендокринологията. Ще ти трябва солидна пачка пари за изследване на нужните хормони. Един хормон е 25 лв. Ще ти изследват поне 10-15 хормона, докато разберат кой не е в норма.
Лечението ще е дълго и досадно, но е нужно.
От друга страна, проблемът ти също може да е и психологически. Ако не уважаваш мъжа до себе си (което в днешно време не е изненадващо), няма как да изпиташ истинска наслада с него.
Днешните български "мъже" са по-нежни от нас. Повечето от тях ходят със скъсаните си чорапи и забравят да си измият зъбите понякога, мързи ги да си сменят бельото и да се къпят. Не си оправят стаята...
Няма как това да те предразполага да му имаш доверие, да му се отдадеш, да го уважаваш.
В това се изразява психологическата криза на съвременната жена и липсата и на оргазъм в интимния живот.

Хайде, успех!