PDA

View Full Version : Тъмни кръгове под очите



drundrunnn
03-05-2012, 13:47
Знам, че има такива теми, но ми трябват нови и изпробвани методи.
Момичета, кажете някакво кремче или друго мазило, което ви е помогнало да премахването или поне избледняването на кръговете. Споделете й цената на въпросният продукт. Между другото живея в малък град, така че казвайте по-простите но ефективни марки.
Препоръчайте ми и някой хубав коректор. Аз съм с много бледа бяла кожа и използвам най-светлият тон фон дьо тен на импала,но коректорите им не мога да намеря никъде. Не знам дали е редно да използвам фон дьо тен и коректор на различни марки, така че дайте предложения, като се взима в предвид прекалено много бялата ми кожа :)

DesireToFire
03-05-2012, 15:03
Този на импала е много кофти, така че се ограничавай от към използването му често. Иначе тъй като коректор ти трябва сигурно за кръговете под очите е хубаво да се ориентираш към трицветните коректори, защото нормален трудно би се справил. Иначе аз лично съм също с много кофти тъмни кръгове и нищо не ми помага. Само когато се събере примерно седмца в която съм се наспивала е мааалко по-добре положението, но те са ми заради тънката и прозрачна кожа, така че няма решение.

drundrunnn
03-06-2012, 16:31
Здравейте! Купих си течния коректор на импала, не съм го пробвала още...утре ще го пробвам. Някой би ли ми казал как се използва точно? Как става нанасянето? И преди или след фдт се слага?

lubovvv
03-07-2012, 15:08
Продукти за кръгове под очите НЯМА- просто живей здравословно, пий повече вода и се движи!

ch0c0late44
03-07-2012, 17:29
Аз ползвах този рол-он на гарние,но няма кой знае какъв ефект..
http://www.sasareport.co.uk/wordpress/wp-content/uploads/Garnier-Eye-RollOn-Success-With-Packs-From-GCS_1.jpg

а пък този е със цвят:http://1.bp.blogspot.com/_hW1FeIvdN2s/S2iUIOssXjI/AAAAAAAABwk/AKGTVF1gox4/s400/SNB10311.JPG

AliceSw
03-07-2012, 18:20
Кремчетата не са ми помогнали и на мен...много ми е тънка кожата и съм постоянно лилава под очите...оправя се с редовен сън, много вода, здравословно хранене, ограничаване на грима по очите и перфектното му почистване всяка вечер!!!...или с коректор, по възможност течен - долу под очите слагаш 3 капчици разделени по най-долната част на сенките и разнасяш - само настрани и нагоре

Sarafina
03-10-2012, 18:38
От Balea коректора съм много доволна.