PDA

View Full Version : Още има ли Hip-Hop-eri ? И момичета харесвате ли ги ? (Мода и мнения)



Shanomanqk
03-05-2012, 14:58
Здравйете мисля че въпроса е ясен. Всъшност от известно време модата в рапа се промени малко.По тесни дънки, тениски, но шапките ест са на линия :D . Има ли още рапарчета дето носят по свлечени (baggy) дрешки.
А момичета ще дадете ли мнения дали сте за промяната и дали сте против.
Харествате ли Hip-Hoperi ? Лично аз почнах да се замислям дали да смена стйла към по прелепанялия.
Иначе вече 5-6 години се обичам с Baggy clothes и лино си имам приятелка не съм очайян просто искъм да разбера мненията ви и как е в другите градове.(Знам че ще има Hate от чалгаджиките)

nIkEnCeTy_bE
03-05-2012, 15:58
Не виждам нищо лошо. Всеки се носи, както иска. Харесвам силно казано, но ми допада. Не ми пречи.

MonnyMonsterr
03-12-2012, 09:56
Аз лично имам доста разнообразен стил и нося както прилепнали, така и доста широки дънки например. Кефи ме новата мода с по-тесни дрешки, но не бих се отказала и от широките.

thegreenzombie
03-12-2012, 20:10
аз съм фенче !! много по ..готино е да видиш някой с baggy jeans и с шапката настрани, отколкото някой с по-тесни дънки от моите .. дори и аз си имах един такъв период, в който носих тениски, дълги до колената и панталоните ми обираха целия прах от пода, амм мен си ме радваше ... вече не се нося така, но пък когато видя момче с такъв стил(май не е точната дума), а и да му отива, защото има и изключения, направо се влюбвам, макар и за мъничко :д
fuck the skinny jeans!! ...

krasawichka
03-13-2012, 19:05
ОБОЖАВАМ ГИ!

slimbo
03-15-2012, 18:14
аз самата съм рапър / различно е от хипхопър/ , но разни префърцунтени господинчовци дето си мислят че ги бива ме карат да драйфам

Shanomanqk
03-16-2012, 17:02
аз самата съм рапър / различно е от хипхопър/ , но разни префърцунтени господинчовци дето си мислят че ги бива ме карат да драйфам

Не е много различно... И двета стила обожаваме Baggy. Аз също сам рапарче обаче в тези очайващи периоди за тйновете и чалга..самнява ме много хора да правят разлика.

slimbo
03-16-2012, 17:42
Не е много различно... И двета стила обожаваме Baggy. Аз също сам рапарче обаче в тези очайващи периоди за тйновете и чалга..самнява ме много хора да правят разлика.

Като казах, че е различно имах предвид в по голяма част текстовете на песните има разлика м/у това http://www.youtube.com/watch?v=fSGxBdM5jGc / чист рап/ и това http://www.youtube.com/watch?v=eQWG8BVeryU /хип -хоп/

smilekiss
03-18-2012, 13:47
oo daa ;d Obojavam mom4eta koito se nosqt svle4enooo ;d :P

slimbo
03-19-2012, 19:49
oo daa ;d Obojavam mom4eta koito se nosqt svle4enooo ;d :P

Тебе кат та гледам нямаш претенции с кой си :D:D:D

casuall
03-19-2012, 20:09
Прекалено ми е, макар, че на някои не отричам, че доста им отива. Зависи си, но рядко ще се загледам по някой по-развлечен

sashko705
03-20-2012, 08:39
skinny jeans>baggy jeans

bwef
03-20-2012, 08:46
Зависи си от човека, когато е свестен и не се надува и в чувал пак ще е готин иначе като цяло baggy стила ме кефи

slimbo
03-22-2012, 18:18
О я стига предпочитате скапани чалгари дето са си умъкнали веждите до толкова че даже не личи, че имат вежди и слушат долнопробната тъпа чалга и най-близкото до рапа е нафуканият лил уейн , който даже рапар не мога да нарека !!!!!!!