PDA

View Full Version : Поредната ми гейска тема: Когато някой ви каже за някой друг, че може би е гей...



D1esel
03-05-2012, 16:46
започвате ли да гледате под лупа човека? Започвате ли да го избягвате, макар и това да е само подметната фраза на някой зложелател?

awerw
03-05-2012, 16:50
дори да е гей няма да го отбягвам нито да го зяпам кой знае как :lol: познавам гейчета, но според мен са пасивни :D:D а ако узная за някой че е активен, наистина ще взема малко странно да го гледам, ама няма да ми прави кой знае какво впечатление...

D1esel
03-05-2012, 17:27
дори да е гей няма да го отбягвам нито да го зяпам кой знае как :lol: познавам гейчета, но според мен са пасивни :D:D а ако узная за някой че е активен, наистина ще взема малко странно да го гледам, ама няма да ми прави кой знае какво впечатление...

Аз питам, ако просто някой каже за някого нещо, с цел просто да го злепостави, без момчето наистина да е гей, би ли се подвела? Би ли повярвала, че е гей?

awerw
03-05-2012, 17:46
абе шматка :D някой път в кофата, на колкото и интелигентни да се правите, тъпотията ви често избива........

D1esel
03-05-2012, 18:26
Шматка си ти, щото си българка, а аз съм четвърт евреин! Нека те е ят 8)

ShtrudeL
03-05-2012, 18:31
оф... намирах те за веселяк до едно време...
защо продължаваш с гейските си тъпизми?

awerw
03-05-2012, 18:37
оф... намирах те за веселяк до едно време...
защо продължаваш с гейските си тъпизми?

щруди ти го каза, и аз те мислех за печен в началото, ама като прекалите......

D1esel
03-05-2012, 18:45
оф... намирах те за веселяк до едно време...
защо продължаваш с гейските си тъпизми?

А ти да не мислиш, че е лесно да си в светлината на прожекторите непрекъснато? :razz:

ZeroPoinT
03-05-2012, 19:07
Ами ти се прави на звезда, ама си звездно ла*но

П.Т. Да, независимо какви са ги намразвам до смърт, ако и аз имам такива подозрения. Веднъж един от класа, асоциален, така кретенски се държеше с мен, че аз пред целия клас разправях, че е гей... и доста хора не го харесват. Ама когато се търка в крака ти, както и да го гледаш .... Иначе да внеса разяснение - той е момче, аз съм мъж.

D1esel
03-05-2012, 23:13
Ами ти се прави на звезда, ама си звездно ла*но

П.Т. Да, независимо какви са ги намразвам до смърт, ако и аз имам такива подозрения. Веднъж един от класа, асоциален, така кретенски се държеше с мен, че аз пред целия клас разправях, че е гей... и доста хора не го харесват. Ама когато се търка в крака ти, както и да го гледаш .... Иначе да внеса разяснение - той е момче, аз съм мъж.

Това, че ти си момче, а той е мъж най-искрено ме разсмя. :lol: Няма нищо, което да ме забавлява толкова, колкото момче, което се държи като жена и момиче, което се държи като мъж :lol: Но също толкова смешно е и това - мъж да се прави на голЕм мъж, както и жена да се прави на голема госпойца :lol:

A относно това, което си написал по темата - искрен си и казваш истината. На мен ми е направило впечатление, че когато някой тъпнарин види някой свестен в дадена група (клас, квартал, дори и работа, защото не си мислете, че възрастните хора не постъпват така, както постъпват и младите и децата), а обикновено свестните момчета са по-затворени и скромни, простите селяни ги определят като гейове и гледат да разпространят колкото се може повече насам и натам, че човекът Х е гей. Тогава всички, подведени от лидерските способности на тъпанарина, започват да гледат под лупа човекът Х и следователно да го избягват, сякаш той, който не е гей, има аура, която ако някой я доближи - става гей и той едва ли не или най-точно казано - другите ще му се смеят. Разбира се човекът Х не е готов да се защитава, защото просто не е такъв човек, не може да се разправя със селяци, не е в кръвта му. И така простакът побеждава кадърния човек.