PDA

View Full Version : Да му отдам ли детствеността си ?



Уфффф...
03-05-2012, 15:48
Здравейте!


Проблемът ми е следния. Харесвам момче, което е доста по-голямо от мен. Аз съм на 16 а той на 23. Наистина започвам да го харесвам и мисля, че е нещо повече от харесване. Но мисля, даже почти съм сигурна, че ще иска нещо повече от целувки и прегръдки, но ме е страх ако поиска и не знам какво ще правя, защото досега не съм правила секс а и не знам дали няма да се изложа, защото все пак ще ми е първи път.Не мисля, че е редно да бързам, знам че на 16 е напълно нормална възраст за това, но все пак не искам да бързам и искам първият ми път да бъде специален. Моля ви дайте ми съвет какво да правя?

БЕЗ ТЪПИ КОМЕНТАРИ!!!

sun251
03-05-2012, 15:51
Ако чувствата ти към това момче са истински и мислиш,че можеш да му имаш доверие тогава го направи!Ако обаче имаш някакви колебания и се чувстваш несигурна не прибързвай - има време за всичко! :)

smile12345
03-05-2012, 16:03
Щом имаш колебания значи не си готова за това!А и ако той те обича ще те изчака докато ти не поискаш да го направите,за излагането - все пак ти е за първи път не може да се очаква много от една девствена!..[=

granger
03-05-2012, 16:17
Ми като ти се прави - прави! Поне се пазете. Реално погледнато, ако знаеш как да се пазиш, имаш някаква сексуална култура и можеш да си поемеш отговорността- прави го. Не можеш да очакваш от 23 годишно момче да се задоволи само с целувки и прегръдки.
Ако те е страх и мислиш ,че все още не си готова - не е казано ,че трябва да бързаш. Освен това - тъпо е да се доверяваш на чужди хора за собствениия си живот. Да взимаш под внимание нашите мнение, тъй като не си ми никва.

ROFLWTF
03-05-2012, 16:27
... Детствеността, да.... |(
Просто зависи от теб, чувстваш ли се сигурна и готова. Усещам колебанието ти и то сякаш ми отговаря, че не си...
Никой в този форум не може да ти каже, дали си готова. Това трябва сама да си го отговориш :)

nIkEnCeTy_bE
03-05-2012, 16:31
Не можеш да очакваш от 23 годишно момче да се задоволи само с целувки и прегръдки.

+ Ако си сигурна в неговите чувства, ако е сериозен, няма да те притиска, ако не си готова. Имате 7 години разлика, ти можеш да имаш чувства, но ако не си заслужава, не го прави.

ShtrudeL
03-05-2012, 16:37
НЕ.

десетбукви

DisappointedDreamer
03-05-2012, 16:43
+1

Каква детственост като дори не ходите? Иначе той ще иска секс, и ако не си готова/не искаш да го направиш, тогава недей въобще да се захващаш с него.

paradosou
03-05-2012, 16:44
Кво значи "специален" първи път? Харесваш някого, привлечена си от него - правите го. Може даже да не сте във връзка. Другото е излишна драма.

wildcatt
03-05-2012, 17:04
До колкото разбирам само го харесваш за сега. Целували ли сте? Излизате ли изобщо? От кога се познавате?

Nightwolf
03-05-2012, 17:22
Само да ви разясна че ако "му оддадеш девствеността си" ще лежи на топло!
Тва е педофилия-ти трябва да имаш поне 18

Nikolow1993
03-05-2012, 17:25
Само да ви разясна че ако "му оддадеш девствеността си" ще лежи на топло!
Тва е педофилия-ти трябва да имаш поне 18
Хаджи не раздавай правосъдие, и без тва не си рода с всички..

Nightwolf
03-05-2012, 17:26
Хаджи не раздавай правосъдие, поне тук!


Така треа да е :D

Уфффф...
03-05-2012, 17:36
Само да ви разясна че ако "му оддадеш девствеността си" ще лежи на топло!
Тва е педофилия-ти трябва да имаш поне 18

ТО ТОГАВА ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА СА В ЗАТВОРА!

Nikolow1993
03-05-2012, 17:36
Май не схвана кво ти каза човека по-горе, хахахахха...

granger
03-05-2012, 17:37
Ми тогава?! Кво питаш ТЪПИ въпроси, като няма чувства между вас. Има разлика в това ти да го харесваш и това чувствата да са взаими. Като ти се прави-прави, после ще си блъскаш глават ,че те е зарязал след едното чукане. Никой не те кара да бързаш , изчакай да видиш има ли взаимни чувства!Пф , тука психолози станахме.

Уфффф...
03-05-2012, 17:39
Ми тогава?! Кво питаш ТЪПИ въпроси, като няма чувства между вас. Има разлика в това ти да го харесваш и това чувствата да са взаими. Като ти се прави-прави, после ще си блъскаш глават ,че те е зарязал след едното чукане. Никой не те кара да бързаш , изчакай да видиш има ли взаимни чувства!Пф , тука психолози станахме.

ПАК ТИ КАЗВАМ НЕ КОМЕНТИРАЙ НИКОЙ НЕ ТЕ Е ЗАДЪЛЖИЛ!!!!

Уфффф...
03-05-2012, 17:40
Май не схвана кво ти каза човека по-горе, хахахахха...

АМИ ДО КОЛКОТО ЗНАМ МЯСТОТО НА ПЕДОФИЛИТЕ Е В ЗАТВОРА

TheBeliever
03-05-2012, 17:43
И коя си ти да казваш кой къде да коментира?

Като толкова те сърби между краката - почеши се. Ама после да не ти четем темите как ти много си го "обичала", пък той те "използвал".

granger
03-05-2012, 17:43
Добре, бе ,мойто момиче, като не търпиш коментари за деТствеността си ,какво си седнала да пишеш във форума?! Попита за обективно мнение - дадох ти го! Като не ти изнася и вече си си наумила нещо ,какво си седнала тук!? Казаха ти го хората , не само аз! + Не е нужно да викаш.
Да ти кажа само : девственост се пише.

Уфффф...
03-05-2012, 17:48
Добре бе мойто момиче, като не търпиш коментари ,какво си седнала да пишеш във форума?! Попита за обективно мнение - дадох ти го! Като не ти изнася и вече си си наумила нещо ,какво си седнала тук!? Казаха ти го хората , не само аз! + Не е нужно да викаш.


МНОГО ТЪПИ ХОРА ИМА НО ТОЯ СВЯТ А ВИЕ ЩОМ НЕ ИСКАТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ДРАМИ ЗАЩО ВИЕ ВЛИЗАТЕ ВЪВ ФОРУМА ПРОБЛЕМА СИ Е ВАШ

granger
03-05-2012, 17:51
Тва не е teendrama. Не си позволявай да наричаш никого тук тъп , при положение , че не можеш да пишеш, че не можеш 1 запетайка да сложиш. Това че мнението ми не ти изнася , не прави мен или някого другиго тъп! Освен това ти поиска мнението ни - дадохме го! Не си позволявай да даваш квалификации, а се замисли кой се държи тъпо в ситуацията.

marilyn
03-05-2012, 17:53
Ама като започнете да ги задавате тия въпроси "да му оттдам ли девствеността си" все едно това ще е някакъв ужасно специален ритуал...
Хора, ние няма как да ви кажем дали сте готови за секс и дали тоя е правилния човек и тн и тн... Самият факт, че питате тия неща във форум говори, че има още хляб да изядете докато пораснете достатъчно за да правите секс. :)

fluffy_^
03-05-2012, 17:54
По-добре недей,но ако все пак го напарвиш.. пиши пак тук!Айде весело ;)

fluffy_^
03-05-2012, 18:05
+1

Каква детственост като дори не ходите? Иначе той ще иска секс, и ако не си готова/не искаш да го направиш, тогава недей въобще да се захващаш с него.

Може пък да е смятала да го примами с това ? :D аз така си го обеснявам :д да го хване в капан ;д ха

Уфффф...
03-05-2012, 18:16
Може пък да е смятала да го примами с това ? :D аз така си го обеснявам :д да го хване в капан ;д ха

kakav kapan be hora vie ne ste dobre seriozno...

KingKrastev
03-05-2012, 18:25
Само да ви разясна че ако "му оддадеш девствеността си" ще лежи на топло!
Тва е педофилия-ти трябва да имаш поне 18

Това е много тъпо, което го казваш, защото момичето на 16 си е развито. По логиката на изсвирясалия закон ако са на 17 и изведнъж той стане на 18 трябва да скъсат за да не е педофилия.
Т.е. физически ще си паснат идеално и нормално гадже на 23 няма да и причини някакви психически проблеми и няма да и навреди.
Не става въпрос за 40 годишен дядка, а за младо момче на 23. Аз съм на 21, а гаджето ми е на 15. Не мисля, че съм педофил и не ход с нея защото е малка (т.е. не ми доставя удоволствие това, че е малка както е при педофилите). Просто си пасваме.

DisappointedDreamer
03-05-2012, 18:28
^Няма що. Като гледам как се нахвърля и писка, въобще не и е до секс. Да си седи там кротко, пък на по-късен етап от живота си, когато най-накрая осъзнае колко глупаво е да пуска теми във форуми питайки дали е готова да си отвори краката, може да го направи. За сега да си кротува като послушно дИте.

KingKrastev
03-05-2012, 18:28
Мога да посъветвам момичето ако и се прави секс да му пусне. Но преди това трябва да походи с него месец и половина и то сериозно за да види, че не е само за секса с нея. Трябва да гледа да е мил, умен и внимателен, защото ако е някой касапин и олигофрен се предполага, че няма мозък и може да я натисне лошо.
Ако се държи гадно, пренебрежително и просташки да го маха и това е.

KingKrastev
03-05-2012, 18:34
ТО ТОГАВА ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА СА В ЗАТВОРА!

Според закона и с 18 годишно момче да се хванеш - той се води педофил...

DisappointedDreamer
03-05-2012, 18:39
Oставете го този закон. Свидетели сме били на много фрапиращи случаи, като онова момиче, което роди на крехката възраст от 11 години (нищо, че беше ромче). Но, авторката не е достатъчно зряла и пораснала, нито сигурна в себе си. Това показва фактът, че пише такава тема във форум и очаква напълно непознати хора да и кажат дали ТЯ самата е готова. Е, това няма как да стане.

Да прави каквото иска момичето, но тази разлика от 7 години ще им изиграе лоша шега. Да, не е много, но точно в тази възраст си личи ужасно много. Той студент еди кво си, работа, квaртира ще си търси, тя пикла (с извинение) в 10-ти клас. Накрая ще я зареже поради мнoгoто им различия и ще пуска нова тема в раздел "любов" със заглавие "разби ми сърцето, съкрушена съм, помагаите, че ще се подрискам".

TheBeliever
03-05-2012, 18:40
Мога да посъветвам момичето ако и се прави секс да му пусне. Но преди това трябва да походи с него месец и половина и то сериозно за да види, че не е само за секса с нея. Трябва да гледа да е мил, умен и внимателен, защото ако е някой касапин и олигофрен се предполага, че няма мозък и може да я натисне лошо.
Ако се държи гадно, пренебрежително и просташки да го маха и това е.

Какво е да ходиш с някого сериозно и какво е да ходиш с някого несериозно?
И какво му пречи да я върти месец и половина докато му пусне, да я изчука 2-3 пъти и да я зареже? Или след 45 дни надвисва магия над него?

DisappointedDreamer
03-05-2012, 18:44
^Не, тогава нейната обич, ще оплете любовни нишки около него, като никога не ще му позволи да ги скъса, and they will live happily ever after.

-.-

Уфффф...
03-05-2012, 19:58
Oставете го този закон. Свидетели сме били на много фрапиращи случаи, като онова момиче, което роди на крехката възраст от 11 години (нищо, че беше ромче). Но, авторката не е достатъчно зряла и пораснала, нито сигурна в себе си. Това показва фактът, че пише такава тема във форум и очаква напълно непознати хора да и кажат дали ТЯ самата е готова. Е, това няма как да стане.

Да прави каквото иска момичето, но тази разлика от 7 години ще им изиграе лоша шега. Да, не е много, но точно в тази възраст си личи ужасно много. Той студент еди кво си, работа, квaртира ще си търси, тя пикла (с извинение) в 10-ти клас. Накрая ще я зареже поради мнoгoто им различия и ще пуска нова тема в раздел "любов" със заглавие "разби ми сърцето, съкрушена съм, помагаите, че ще се подрискам".


ne seriozno se obedih 4e na sveta ima dosta propadnali hora..

DragonLady
03-05-2012, 20:07
Чакай малко бре къв секс кви дяволи, като вие дори не ходите ... А и това са 7 години разлика ... Разбирам 20 и 27 примерно - двама зрели души, но 16 - тиин, който още не е е намерил себе си като човек и своето място в обществото, и 23 годишно момче, което вече се стреми към по сериозна връзка с цел от нея да излезе брак и семейство ... А и той някакви чувства към тебе? Ако няма, по добре не го прави с него, ако има и си уверена, че не е с теб само за да те изчука, давай прави го с него.

anunu
03-05-2012, 20:09
ne seriozno se obedih 4e na sveta ima dosta propadnali hora..

След всичко твое,което прочетох, се убедих ,че си много проста и ограничена!!!

bloodyF
03-05-2012, 20:49
като се научиш как се пише ''детствеността'', тогава

djipsito
03-05-2012, 20:50
Как решихте, че той като е на 23 значи се "стреми към по сериозна връзка с цел от нея да излезе брак и семейство .. " Аз съм свидетел на връзка със същата разлика в годините, започнала преди 2 години и отгоре, когато тя беше на 16, а той на 23..
Стига с тези глупости, хората за различни и тва което се предполага, че трябва да мисли и да бъде един човек на 23 не винаги отговаря на реалността.

Колкото до останалото, напълно съм съгласна с мненията на granger и авторката ако не се държеше като магаре на мост, можеше и да разбере кво да прави.

flamesoulbgr
03-05-2012, 20:53
Здравейте!


Проблемът ми е следния. Харесвам момче, което е доста по-голямо от мен. Аз съм на 16 а той на 23. Наистина започвам да го харесвам и мисля, че е нещо повече от харесване. Но мисля, даже почти съм сигурна, че ще иска нещо повече от целувки и прегръдки, но ме е страх ако поиска и не знам какво ще правя, защото досега не съм правила секс а и не знам дали няма да се изложа, защото все пак ще ми е първи път.Не мисля, че е редно да бързам, знам че на 16 е напълно нормална възраст за това, но все пак не искам да бързам и искам първият ми път да бъде специален. Моля ви дайте ми съвет какво да правя?

БЕЗ ТЪПИ КОМЕНТАРИ!!!

Според мен казвам според МЕН 16 години не е нормална възраст за секс. Съжалявам ако съм прекалено старомоден. Peace ((:

Hukuu
03-06-2012, 04:51
Хайде стига глупости, връзка на тази възраст с толкова голяма разлика ...

А и не разбрахте ли, че момичето просто е харесала някой батко защото е хубав на външен вид, присърбяло я е и се чуди как да завърти нещата, така че ако спи с него да ни е тежко и да не обвинява себе си за решението ...

Авторке намери си някой на твоите години бъдете малко време заедно и пиши пак тогава. Ако пък толкова ти се е** и не искаш да те изкарат к**ва, направи го с него и после отричай, даже можеш да използваш същите фрази .. "Колко много тъпи хора има на този свят" "убедих се, че на света има много пропаднали хора" и бла бла там тея тъпотии дето ги знаеш наизуст от малка ;)

Уфффф...
03-06-2012, 16:31
:DDD ... :DDD

Уфффф...
03-06-2012, 17:13
Хайде стига глупости, връзка на тази възраст с толкова голяма разлика ...

А и не разбрахте ли, че момичето просто е харесала някой батко защото е хубав на външен вид, присърбяло я е и се чуди как да завърти нещата, така че ако спи с него да ни е тежко и да не обвинява себе си за решението ...

Авторке намери си някой на твоите години бъдете малко време заедно и пиши пак тогава. Ако пък толкова ти се е** и не искаш да те изкарат к**ва, направи го с него и после отричай, даже можеш да използваш същите фрази .. "Колко много тъпи хора има на този свят" "убедих се, че на света има много пропаднали хора" и бла бла там тея тъпотии дето ги знаеш наизуст от малка ;)


И как така прецени толкова бързо? Абе хора не всичко в този живот е секс, някои хора не мислят само за това.

DisappointedDreamer
03-06-2012, 17:38
^Да права си. Защото един 23 годишен мъж (говоря за повечето) няма да МИСЛИ за секс. Той го приема като нужда и като нещо жизненоважно в една връзка.

Ти си седнала във форум, за да питаш напълно непознати, дали да му се "оттдадеш". Когато ти казваме какво наистина мислим, ти се сърдиш. Еми, сори, обаче ходи си там и при твоето момче, което "не мисли за секс" и не ни занимавай с твоите глупости.

Rebirthing
03-06-2012, 21:56
Ограмоти се първо. После мисли за секс.

Stralle
03-06-2012, 22:15
Кво значи "специален" първи път? Харесваш някого, привлечена си от него - правите го. Може даже да не сте във връзка. Другото е излишна драма.
И аз мисля, че се създава доста драма за нищо...ако ти се прави секс -прави, ако не недей... защо би послушала нас за нещо подобно, а не самата себе си ... парадокс ;]

riki2612
03-07-2012, 07:37
не смятам, че е нужно да се карате на момичето защото просто е поискала мнението ви ако не искате да го давате просто не пишете и готово
а относно това че тя ви се е скарала за коментарите значи не ви иска до такава степен мнението и иска да чете само това което и изнася така че по самата тема не взимам отношение защото не искам

ROFLWTF
03-07-2012, 12:12
не смятам, че е нужно да се карате на момичето защото просто е поискала мнението ви ако не искате да го давате просто не пишете и готово
а относно това че тя ви се е скарала за коментарите значи не ви иска до такава степен мнението и иска да чете само това което и изнася така че по самата тема не взимам отношение защото не мога

Я пак? :D:D

therichbitch
03-07-2012, 17:56
Няма да бъде специален, sorry. Не ви знам отношенията, но е доста вероятно просто да се оправите и той да те зареже. :)

lude7ina
03-07-2012, 19:10
Прочетох само първия ред и ти казвам- не! И ти ли ще си поредната к.рва дето е почнала на 16.

flo0pY
03-07-2012, 19:13
А първо почнете да излизате поне или ти искаш първият ти специален път да е с момче което не ти знае дори името но е достатъчно че ти го харесваш не мислиш ли че е малко тъпо не се вкарвай в филма от рано ..

little-bad-girl
03-09-2012, 16:51
Ти сериозно ли? Това, че го харесваш не значи, че чувствата (ако изобщо може да бъдат наречени така) са взаимни. Това, че еди си кой батко те кефи и той щял да иска секс не означава, че трябва ти да му го предоставяш. И аз правя секс с момче, с което не ходя, но знам, че и двамата го искаме пък ти знаеш, че само ти го искаш /ако изобщо искаш нещо или само си приказваш напразно/, поне аз не прочетох някъде да пише, че той ти е казал дали иска нещо или не. На 16 не си малка за секс обаче това не трябва да го възприемаш и като статистика, защото е важното ти кога се чувстваш готова. Може да си на 30 и да не искаш секс, а може да си на 10 и вече да мислиш кой може да ти го сложи. Това е до човека и по този въпрос никой не може да сложи всички под общ знаменател. Моето мнение е, че първо трябва да разбереш дали той също има намерения като твоите и после да се вайкаш дали да му пуснеш или не.

IvanPetkov23
03-09-2012, 19:34
NOOOOO! Не го прави.. it's a trap 0__o

tatartui
03-09-2012, 19:57
Знам за какво говориш. Моят приятел е също по-голям от мене, но наи-важното при това решение е какви са неговите чувства към тебе и дали наистина държи на тебе. Като ти го докаже, няма за какво да се тревожиш

Hukuu
03-10-2012, 11:25
И как така прецени толкова бързо? Абе хора не всичко в този живот е секс, някои хора не мислят само за това.

Я моля ти се слез на земята ... 23годишен мъж .. все пак не говорим за асексуален ..

chocooo_lok0oo
03-10-2012, 12:00
Момче на 23 няма да се хване с момиче на 16 без секс според мен ама не знам пак различни хора има. Ако не си сигурна в неговите и твойте чувства по-добре не му се отдаваи :)

eti725
06-10-2012, 00:02
Никой мъж не заслужава да му се отдаде девствеността!! :D
Сериозно сега - забрави блудкави сценарии как щяло да бъде специално и бля-бля-бля. Ще боли и ще има кръв, през две минути ще му викаш "Извади го, извади го, боли ме!". Сигурна ли си, че искаш да е той?

Hilary_
06-10-2012, 09:04
знам че на 16 е напълно нормална възраст за това ..

хаха и от къде го знаеш?

horacio
06-10-2012, 09:11
Като се научиш да пишеш девственост тогава почни да мислиш дали да си я отдаваш :lol: