PDA

View Full Version : Подарък



die_pelargonie
03-05-2012, 19:03
Една приятелка има рожден ден скоро и не знам какво да и купя. Моля ви помогнете ми да измисля подарък до 45 лева.

Моля ви без плюшени играчки, алергична е .
Без сребърни герданчета, обици и др. подобни, има много.

thelover3
03-06-2012, 17:53
Ами аз най-често купувам бижута, но трябва да знаеш какво точно харесва. Иначе може...мммм... нещо най-обикновено. Например пъзел, не е лош подарък. Може да и купиш книга, ако знаеш какво чете и още нещо. Абе най-важното е да и знаеш вкуса. Ако нямаш никаква идея, отиваш в мола, обикаляш го няколко пъти и ти идват идеи, даже много и почнаш да се чудиш...Успех!

nIkEnCeTy_bE
03-06-2012, 17:55
Ако чете книги, книга е добра идея. Някаква специална рамка с ваша снимка може да измислиш, ако сте близки.

bloodyF
03-06-2012, 18:06
пъзел, книга

кое момиче се радва на такива работи?


ти женско или мъжко си, и тя на колко става?

nIkEnCeTy_bE
03-06-2012, 18:09
Е защо пък да не се радва? Аз лично, ако харесвам определен автор, книга и ми подарят, ще се зарадвам. Автора излишно каза без плюшен играчки и гердани, обици и т.н То може много неща да се измислят, зависи колко са близки и т.н

bloodyF
03-06-2012, 21:15
еми да де
ако става мацката на 15-16 козметика /парфюмче,червилце,кремче,л сионче-по-луксозни/ биха влезли перфектно, в комбинация с цветя е 6
ако става на 17-18-19-20, бутилка хубав алкохол (ако пие) и цветя, ако ли не-пак същото




общо взето жените се радваме повече на нещо за нас си, лично, дали ще е кремче или парфюмче няма значение, нали само ние ще си го ползваме..
тая книга или пъзел я някой брат, я някоя майка ще я отмъкне и ''ебати якия подарък''