PDA

View Full Version : Влюбих се в най-добрия му приятел



niq17
03-06-2012, 05:44
Превърнах се в пълната си противоположност..станах толкова уязвима..светът ми се разпадна само заради едно момче....накратко казано е, че между нас имаше малка авантюра..аз се влюбих толкова силно. той беше стимула ми за живот, защото си нямам почти никой..лягах и ствах с мисълта за него..дишах за него..вярвах, че съм намерила нещо по-добро...надявах се да ме обича поне малко..,предопреждаваха ме, че той не залсужава, че той е момче което често сменя позииите си, не може да обича дълго..най-много седмица..не вярвах, макар в очите на другите най лош..аз го виждах като най-милия, благороден и прекрасен човекк..изостави ме тръгна си....може би направих грешка..търсейки него..така се привързах към най-добреия му приятел, да наистина просто търсех частица от него там....в лицето на този човек намерих разбиране и подкрепа - въпреки, че са приятели..започнах да се увличам по него..та така до сега..между нас бих казала, че има нещо..в смсиъсл не сме заедно, но в очите му вяждам нещо..беше казла, че просто ен ме познава достатъчно добре.., че незнае дали имам шанс и незнае дали ме харесва....или пък просто навеждаше глава усмихнато и не отговораяше..когато му казах за чувствата си се усмихна, изчерви се и се обърна на страни..момента със сигурност не беше много подходящ, просто с думите си, че още имам чувства към миналото момче ме предизвикаха, имаше моменти, в които аз бях видимо натъжена, а тойк започваше да разпитва приятелите ми аккво ми има...та той е много добричък, миличък - ще кажете, че пак съм залсепена, но този път всички сме на едно мнение..единственият му недостатък, даже не бих казала, че е недостатък, просто аз го приемам като такъв защото съм ревнива. - че прегръща често момичета..а и момчета..но от както видя, че ми е не приятено..спря..даже едно момиче се се опита да го прегърне а той се отдръпна и забърза..бих казала, че го харесам..,просто другото момче е в ума ми..не го обчам..но ен мога да го отстраня от мислите си..не мога...единствения начин е да бъда с това момче..аа незнам как да действам наистина..ще ви бъда благодарна ако ми помогнете..


Moderated by miloto_girl_4e

dimitar_ak
03-06-2012, 05:52
Цял пост в едно изречение и нищо не разбрах.

DisappointedDreamer
03-06-2012, 06:07
Не само, че си станала "толкова уязвима", ама май си забравила и уроците по български език и литература да си четеш.

Enchanting
03-06-2012, 19:12
Един вид да тръгна с приятеля, че тоя предишния не ми излиза от ума... ;x

niq17
03-06-2012, 20:11
не не е така, аз просто сметнах за необходимо да кажа цялата история..но аз в момента наистина го обчам..просто не знам как да действам :)