PDA

View Full Version : режим с който той да ме обикне



flawless_
03-06-2012, 16:55
по принцип имам хубаво тяло и не съм за изхвърляне но явно не съм достатъчно добра за него
какво да направя със себе си за да може той да ме обикне или поне да ме забележи
различните премени във вида били като магия за лйубофффф
искам да го пленя в прегръдките си

DownloadVirus
03-06-2012, 16:58
Trolling?
Picture wanted..

awerw
03-06-2012, 17:16
беги да не ти ударим по една пишка в челото.....

flawless_
03-06-2012, 17:21
честно казано се отчайвам вече и за никого не ми пука
всички са тъпи селяни обсебени от либидото си и когато има някой свестен който е готов да ти отдаде цялата си вечност той отпрашва към големия град заедно с идилията в която живее
Няма да се отчайвам, докато имам с кого да споделя мъките си. единствената ми най-добра приятелка ме разбира и когато се съберем двете с нея ми е най-добре.
става и с един дърт рев, за предпочитане по-далече от хората, и да е сред природата.

няма да променям същността си за да мога да му се харесам, той сега е заобиколен от мацки, едно време не му придадох голямо внимание, сега ли ще ме погледне?
"Не наранявай сърцето на човека" - Казандзакис.
и не слушай подсъзнанието си когато казва "Ти нарани този и този, затова сега тебе ще те наранят и трябва да търпиш" .
няма да търпиш в никакъв случай - подсъзнанието да ходи да се гръмне!

DownloadVirus
03-06-2012, 17:24
Все още си мисля,че просто тролваш и тези неща имат доста слаба връзка със спорта..

RainBerry
03-06-2012, 17:25
Раздел Кофата или Любов ще е по-уместно, си мисля аз. :D

awerw
03-06-2012, 17:27
психично болен човек е това........

loveca777
03-06-2012, 18:30
Е ам право си е момичето ..
Влюбено е момичето , а съдбата по някога си гадна с хората
Любовта - несподелената любов е най-лошото нещо на света

loveca777
03-06-2012, 18:38
Съдба ли звезди ли и нищо да няма - не трябва ти пука

trabi_bs
03-06-2012, 18:43
Ако не те забелязва той губи .

thegreenzombie
03-06-2012, 18:49
Съдба ли звезди ли и нищо да няма - не трябва ти пука
а ти напоследък какво си луднал по хороскопи, звезди и разни такива измишльотини :д

към авторката: прекалената депресия не е полезна.. (от личен опит)
-.- спамя в спорта.. не е нарочно :д

loveca777
03-06-2012, 19:03
а ти напоследък какво си луднал по хороскопи, звезди и разни такива измишльотини :д

към авторката: прекалената депресия не е полезна.. (от личен опит)
-.- спамя в спорта.. не е нарочно :д

Ами по някога ми се е случвало да си кажа ,че няма нищо и всичко е една лъжа
И че тоя свят е най преебания на света
Не съм религиозен , а и тази тема за съществуването на Бог изисква много размисли , философстване , опит и тнт
Но специално за зодиите -ами вярвам от части
И важното дори ,когато не ти извъртва за нищо да не се ядосващ ,а да гледащ позитивно
Че съм псувал звездите - да , че сега ги псувам и си изливам нервите върху тях - да Че продължавам да си мисля понягота дали има нещо вярно или няма в това вярване - ами да ;D
Ам така е - квот да е живота е прецакан, za nqkoi - nespravedliv e nqma kvo se pitame
I chovechestvoto trqq se samoubie
;d

loveca777
03-06-2012, 19:05
И депресията викат ,че е пречистване на духа, но не и е хубаво в много
Любовната депресия е голяма глупост

DownloadVirus
03-06-2012, 19:12
В астрологията няма абсолютно нищо вярно..Астрономията си е друга работа.

thegreenzombie
03-06-2012, 19:41
сериозно ли мислиш, че зодиите имат нещо общо с това, какъв човек седи срещу теб... все едно, като видиш чернокож, веднага си правиш изводи, че слуша рап... ами, ако Lady Gaga и детската му мечта е да стане балетист... не знам къде точно е логиката в думите ми, но сега, докато ги пиша, мисля, че има някаква... логика!

flawless_
03-06-2012, 20:55
истината е че животът е едно голямо нищо и в което да намерим нашия собствен път - в бога, звездите или в пиенето, той е един и същ и води към небитието и несъществуването.
той няма как да ме забележи щото вече е станал от големото добрютро, и бела магия не може да го спаси.
имам си аз едно местенце на което ходя и пускам сълзите да текат, мен ме е срам да плача в града.

hamilcar
03-07-2012, 06:42
а на мен звездите ми казват, че трябва да затворя темата.

loveca777
03-07-2012, 06:42
сериозно ли мислиш, че зодиите имат нещо общо с това, какъв човек седи срещу теб... все едно, като видиш чернокож, веднага си правиш изводи, че слуша рап... ами, ако Lady Gaga и детската му мечта е да стане балетист... не знам къде точно е логиката в думите ми, но сега, докато ги пиша, мисля, че има някаква... логика!

Ами мисля да ;d Възприемаш го твърде буквално Всеки човек е съвсем уникален и различен спрямо останалите
Има хора ,които не са типични за зодията си
Но съм почти винаги ,когато чета за някоя зодия - описва човека такъв ,какъвто го познавам - не мога да разбера как и защо